🧿 Yeni Araç Tiguan 1.5 TSI 150 Ps Elegance DSG - Travel Assist 🧿

Kış mevsiminde alınacak yesyeni araçta

Orjinal vw Kaucuk paspas maliyetinden Kaçış olacak mı merak ettim

+1.900.000 lük aracta ben olsam 2.500 liralık maliyetten kaçmazdım

Sahler paspas 1.000 lira iken

Aradaki 1.500 ü de feda edin alın geçin vw orjinal paspası

Ben 2018 ocakta aracı teslim alırken
Araç : 121.000
Kaucuk Paspas 300 liraydı
1/400

Sizin araç 1.900.000
Paspas : 2.500
1/ 750

yani sizin orjinal paspas araç fiyatına göre bedava
Bugün aracı teslim aldık. Vw bayi kışlık paspas ve bagaj havuzuna 8k civarı bir fiyat dedi. 🙄

Bulabilirseniz orjinal Seintex paspas alın. Gerçek kauçuk ve paspasın kralıdır. Hem kendisi, hemde fiyatı biraz ağırdır. İkisinide kullanmış biri olarak, servisin sattığı orjinal paspas halt etmiş yanında.

Bu arada sahler paspasda aldım, yapısını ve kalıbını beğenmediğim için iade ettim. Araca serince bazı köşe yerlerinde potluk oluşmuştu...

Son düzenleme:
Bulabilirseniz orjinal Seintex paspas alın. Gerçek kauçuk ve paspasın kralıdır. Hem kendisi, hemde fiyatı biraz ağırdır. İkisinide kullanmış biri olarak, servisin sattığı orjinal paspas halt etmiş yanında.

Bu arada sahler paspasda aldım, yapısını ve kalıbını beğenmediğim için iade ettim. Araca serince bazı köşe yerlerinde potluk oluşmuştu...
Sahler den bende memnun kalmıştım. Seintex'e de bakarım. Sağolun .

Araç 19km de geldi, bunun standart olduğunu düşünüyorum , sizlerce de normal mi?
Bu arada araç menzilin 40km olması şaşırttı. İstediğim benzinliğe rahat gidebildim.

Screenshot_20231214_014653_Gallery.jpg

Araç 19km de geldi, bunun standart olduğunu düşünüyorum , sizlerce de normal mi?
Bu arada araç menzilin 40km olması şaşırttı. İstediğim benzinliğe rahat gidebildim.

Ekli dosyayı görüntüle 71497
Km 0.0 olmalı. Garantiden değiştirin.

Şaka bi yana siz bu aracı siparişle mi aldınız yoksa hazırdaki bekleyen aracı mı aldınız?

19 km gayet ideal.. prosedür nedir bilmiyorum ama ben sipariş üzerine aldığımda gelince 35 kilometredeydi.

Yani bu araca kaç kişi oturdu, kaç kişi baktı, ne kadar yol yaptı, bagajı kaç defa açıldı, kaç defa çalıştırıldı vs. bunlar olağandır ve işte bu normaldir.
Sipariş verirsiniz, gemi takibi, gümrük takibi, servis kontrolü vs kilometre yapılmış olması gayet normaldir.

Ankaradasınız sanırım. Paspasgarajı.com var nette. Seintex paspası onlar satıyor, yerleride bağlıca tarafında. Ben internet üzerinden değilde, adreslerine giderek direk isyerlerinden almıştım.

Son düzenleme:

Ekli dosyayı görüntüle 71497
Normal hocam, benim aldığımda da 10 küsür km deydi. Sanırım ilk muayene işlemi için araç götürülüyor, ondandır diye tahmin ediyorum. Bayiler çok cimri, hiç olmazsa 200tl yakıt koyun. Bayiden aracı teslim alınca direk benzinliğe çekiyorsun...

Km 0.0 olmalı. Garantiden değiştirin.

Şaka bi yana siz bu aracı siparişle mi aldınız yoksa hazırdaki bekleyen aracı mı aldınız?

19 km gayet ideal.. prosedür nedir bilmiyorum ama ben sipariş üzerine aldığımda gelince 35 kilometredeydi.

Yani bu araca kaç kişi oturdu, kaç kişi baktı, ne kadar yol yaptı, bagajı kaç defa açıldı, kaç defa çalıştırıldı vs. bunlar olağandır ve işte bu normaldir.
Sipariş verirsiniz, gemi takibi, gümrük takibi, servis kontrolü vs kilometre yapılmış olması gayet normaldir.
Özel sipariş değil. Gümrüğe yeni gelmiş araçtı.
Bilgi için teşekkürler.

Ankaradasınız sanırım. Paspasgarajı.com var nette. Seintex paspası onlar satıyor, yerleride bağlıca tarafında. Ben internet üzerinden değilde, adreslerine giderek direk isyerlerinden almıştım.
Tamam hocam. Evet Ankaradayım. Bakacağım.

Son düzenleme:

Arkadaş martta bmw1 teslim aldı
Çeyrek depo 190 km menzil vardı demisti.

Vw de teslimat yakıtı genelde böyle 40-45 km kalan menzil civarı.

Geri
Üst Alt