Sonradan takilan led stop

Yeni taktırdığım led stoplar çizilmesin diye aklımda şeffaf film kaplatmak vardı. Bugün gittim yaptırmaya, arkadaş bana bırak dedi ve gitti hafif koyu filmle kapladı. Hiç aklımda yoktu, çok da istemiyordum ama yaptırdıktan sonra fena da olmamış dedim..

Dış stop filmli iç stop orjinal hali

d7aa06e9cf1b51df9264d3bd899212f4.jpg

Sol taraf filmli sağ taraf filmsiz

0896378816ff66df15f16fc8cd264130.jpg

Son hali

9be7100791975ab4e12b829e38b3023a.jpg

394768c4b80962c002dd50b7bc8248f4.jpg
2487448302b2f5422afdeafbe3b9a6a6.jpg

b3d275dcf361d153d404a8abf368635d.jpg

Bir tık koyu olmuş bence. Cok az acik olsa R stoplarina cok benzerdi.

Hocam bence arka tarafa difüzörle devam edebilirsiniz:)

Sinyal ve geri viteslerin folyosu kesilse harika durur,koyulu acilmis giibi olur :)

Bugun apo ustadan katlanir ayna ve led stop icin fiyat aldim. Katlanir ayna 1800 led stop 1700 dedi .. zam yapmış yada tanidik olmadığımız icin yüksek söyledi.. ikisine 3k deseydi randevu alip gidicektim

Bugun apo ustadan katlanir ayna ve led stop icin fiyat aldim. Katlanir ayna 1800 led stop 1700 dedi .. zam yapmış yada tanidik olmadığımız icin yüksek söyledi.. ikisine 3k deseydi randevu alip gidicektim
Zam gelmiştir hocam ben de tanıdık değildim. Kötü olmuş, katlanır ayna istiyordum ben de..

Katlanır ayna çinden alınır hocam. Stop için de sahibinden satan yerler var. İkisinin de montajı kolay.

Katlanır ayna çinden alınır hocam. Stop için de sahibinden satan yerler var. İkisinin de montajı kolay.
Apo usta direk orjinal parça kullanıyor, gelen parçada ayna kapağı ve ısıtmalı ayna da varsa maliyeti yukarı çekiyordur. Çinden gelen ürünlerde kapak ve ayna yok sanırım (olmasına da gerek yok bence).
@Yusuf hocam çinden gelen ayna gümrüğe takılıyor mu?

Oem ve garantili olsun istiyorum açıkçası yoksa ayna 850 tl civarına geliyor kararsız kaldim

Apo usta direk orjinal parça kullanıyor, gelen parçada ayna kapağı ve ısıtmalı ayna da varsa maliyeti yukarı çekiyordur. Çinden gelen ürünlerde kapak ve ayna yok sanırım (olmasına da gerek yok bence).
[mention=2]Yusuf[/mention] hocam çinden gelen ayna gümrüğe takılıyor mu?
Burada takan yerler sadece mekanizmayı takıyor. Çinden gelende cam falan da var. Komple set. Takılabiliyor ama öyle bir durumda vergi ödeyerek bile alınır. Alacak olursanız yardımcı olurum.

Burada takan yerler sadece mekanizmayı takıyor. Çinden gelende cam falan da var. Komple set. Takılabiliyor ama öyle bir durumda vergi ödeyerek bile alınır. Alacak olursanız yardımcı olurum.
Yaptırıp yaptırmayacağımı netleştirdiğimde sizden yardım isteyebilirim yusuf hocam, teşekkür ederim ilginiz için..

Katlanır aynanın aliexp. de kargosu 65 dolar civarı tutuyor.Kargo nasıl halloluyor?Satıcı ile iletişime mi geçmek gerekli?

Şubat ayında bende aldım pazarlıkla kargo dahil 199 dolara aldım. Satıcıya baktım az önce ama bulamadım. BDL idi sanırım satıcı adı

Geri
Üst Alt