Sonradan takilan led stop

[mention=431]necati[/mention]  abiden yardım bekliyoruz o zaman ? Yarın resim atıcam 
peki sonradan led stop taktırınca kodlama mutlaka yapılıp ışık şiddeti ledin çalışma derecesine göremi ayarlanması gerekiyor yani yaptıran arkadaşlar bu şekildemi yaptırıyorlar [mention=22]fcsrn[/mention]

Hocam parkların ışık değerimi 10 yapın frenlerin ışık değerini 100 yapın frenleri 127 de yapabilirsiniz. Ankara da değiliseniz uzak bağlantı ile bağlanıp bakabiliriz bir akşam

Yani merak ettiğim şey şuanda benim aracımın değerleriyle yani halojen stopa gelen değerler ile lede gelen değer farklımı orjinalinde? Orjinal led stoplu bir araçta değer 10 mu olması gerekiyor? @necati

Birde eğer mümkünse telefon numaranızı alabilirmiyim daha iyi anlatsam hocam size @necati

[SIZE=inherit]peki sonradan led stop taktırınca kodlama mutlaka yapılıp ışık şiddeti ledin çalışma derecesine göremi ayarlanması gerekiyor yani yaptıran arkadaşlar bu şekildemi yaptırıyorlar @fcsrn[/SIZE]
Her taktıranın yaptırdığını/yaptığını sanmıyorum. Ancak yapılınca daha güzel duracağı malum.

Yani merak ettiğim şey şuanda benim aracımın değerleriyle yani halojen stopa gelen değerler ile lede gelen değer farklımı orjinalinde? Orjinal led stoplu bir araçta değer 10 mu olması gerekiyor?
Aynen Hocam. Orjinalde 35di yanılmıyorsam halojen stopta. 

Ledde bu değer daha düşük orjinal olarak.

isteyen olursa led stoplarımı satıcam bilginiz olsun fiyatta anlaşılır

Merhaba arkadaslar. Sonradan taktirdigim led stoplarimin tam yanmasini sadece bcm unitesi degisimi ile mi saglayabilirim. Baska bir cozumu yok mudur acaba
Merhaba hocam , bende sonradan aldım kendim taktım , paralel kabloyu da izinli bir günümde kendim yapacağım , video su YouTube da var çok zor birşey değil gibi duruyor

Bugün bursa doğuş otoya sordum montaj dahil 1850 lira fiyat söyledi led stop için.Bursada bulabileceğim başka yer olurmu orjinal ürünü ve montajını yapacak kişiyi yoksa servisemi vermeliyim?

Urun almadiysaniz bekleyin. Yeni kasalar geldigi icin zamanla led stop far grubu fiyatlari dusecektir. Yada yenileri alanlar ikinci elde uygun fiyatlara verecekler. 1 2 ay sabredelim derin.

Makyajlı kasa led stoplar gelmiş 2350 tl takımı instagramda satışta

2350 tl bayağı yüksek bir rakam ama montajında vs ek ücret talep etmiyorlarsa bir de kayar sinyal varsa düşünülebilir bence

ben led stopları kendim taktım o dış stoptakilerin sinyale gelen kısımlarını küçük hat çekerek yaptım yalnız o kabloların ucundaki swiçlerden bulamadım onu nerede bulabiliriz? Bilen arkadaşlar var ise yardımcı olabirlerse sevinirim.

ben led stopları kendim taktım o dış stoptakilerin sinyale gelen kısımlarını küçük hat çekerek yaptım yalnız o kabloların ucundaki swiçlerden bulamadım onu nerede bulabiliriz? Bilen arkadaşlar var ise yardımcı olabirlerse sevinirim.
Serviste bulunur hocam.

İyi akşamlar. Ben de ikinci el led stop bulup takmak istiyorum (kayan led olmayan) fakat tek başıma gözüm yemiyor. Montaj ve kodlama konusunda İstanbul'da oturan yardım alabileceğim bir arkadaş var mıdır acaba?

Geri
Üst Alt