TOGG'un satış fiyatları belli oldu

1 milyon tl. ye 100 yıllık otomobil geçmişi olan alınabilecek onlarca marka varken, hadi hepsini bir kenara bırakıp yerli üretimi desteklemek adına bir çılgınlık yaparak bu aracı aldık diyelim,

7-8 yıl sonrası için yedek parça garantisi verebilecekler mi..? Dükkanı kapatsalar ne olur düşünceleri,

1 milyon 200 bin lirayı bu ülkede verebilecek kaç kişi var..?
Hakkaten yetkili servisler nerede ???

Gezici mobil prefabrik / çadırlı sistem servisler 81 il turnesine çıkıp hizmet mi verecekler ?

Toggu moggu gectim
İster bmw ix ister reno zoe olsun
Kendinize ait
Şarj istasyonunuz müstakil evinizden sarj imkanınız olmadıgı sürece

Zes/ e-jarj vsvsvs şarj operatörlerinde kıbrıs / israil / las vegas/ monte carlo kumarhenelerinden beter cebinizi soyarlar soğana cevirirler

Evim 7. Katta / mutfaktaki kombinin yanına 20 bin verip sarj ünitesi kurayım da

Asagıya 35 metre kablo mu sallandırcaz ???

1 milyon tl. ye 100 yıllık otomobil geçmişi olan alınabilecek onlarca marka varken, hadi hepsini bir kenara bırakıp yerli üretimi desteklemek adına bir çılgınlık yaparak bu aracı aldık diyelim,

7-8 yıl sonrası için yedek parça garantisi verebilecekler mi..? Dükkanı kapatsalar ne olur düşünceleri,

1 milyon 200 bin lirayı bu ülkede verebilecek kaç kişi var..?
Şimdi kurada bu araç bana çıktı. Aldım geldim Samsuna. Samsun sahilde gezintiye çıktım ve araç bozuldu diyelim. Hiç endişe etmeyin. Etraftan üç beş kişi buluruz' kardeş bi el atta Bursaya kadar itelim mi ' diyecez .
Araç çıksın hemde çok istiyorum. Ama bu acale neden? Hani servis ağı? Hani yedek parçası bilmem nesi? Bu acele ile yapılan aracın kronik sorunları neler? Can taşıyoruz sonuçta fren kabiliyeti test sonuçları falan filan uzar gider.
İnşallah siyasete alet olupta ölü doğum yaptırılmaz.Adın çıkarsa 70 e inmez 50 ye.

1- Araç bozulursa kader planı/ fıtrat
denebilir keder yapılmaz.

2- araç en yakın vestel servisine cekilebilir ....(vestel üretici konumundaysa kendi beyaz eşya servisleri araçtan anlayabilir denerek en azından diagnoz cihazlarıyla arıza tespit kaydı icin vestel yetkili servislere gidip arıza kodları belirlenebilir. )

3 - periyodik bakım arıza yedek parça icin Bosch servislere yetki vereceklermiş (bu gercek haber,)

4- teslimat çekilişini demirören yaparsa , 5 yıl devreder o cekilis fazla umutlanmayın

Çok beğenerek yakından takip ediyorum

Bu segment te ve bu kadar donanımlı bir elektrıkli araç icin bence uygun fiyat
550km den bahsediliyor bı km yı kendını pıuasada kanıtlamış olan Tesla bıle yapamıyor
2020 Passat fıyatı
Bizim insanımız yabancı araçlara mılyonlar odemeyı gözden cıkarıyor ama bu araca fıyatı çok buluyor!!!!
Yurtdışında da örnek tesla, linkco gıbı araclarda dırek internet üzerinden satısları yapılıyor ve inanın bu araç bu fiyata avrupada yok satar!!!!

🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Rabbim yapanlardan destekleyenlerden razı olsun.Bu vatanın bir evladı olarak gururla izliyorum, ha gücüm yeter yetmez, ama ülkemde böyle bir teknolojinin üretilmesi beni çok mutlu ediyor.Bazı arkadaşlar servis, kronik sorunlar, şarj vs. konularında olumsuz düşünmüş fakat bu konulara takılırsak sittin sene ilerleyemeyiz, tabikide çıkar çıkmaz dünya lideri bir otomobilimiz olmayacak, sorunları çöze çöze ilerleyeceğiz.Sizler üniversiteyi bitirip ilk işe başladığınızda o işte uzman olarak mı başladınız, herşeyi çok mu iyi biliyordunuz, hata yapa yapa deneyimlerek yol katettiniz belkide şuan o işin önde gelenisinizdir.Rica ediyorum eleştirmeyin, yapıyorsanız sizler daha iyisini yapın, tebrik edelim.Araçlar meydana çıkınca servis ağıda gelişir, yayılır, şarj istasyonlarınıda sıklıkla görürürüz, sizler hiç merak etmeyin bu konuları düşünüp başınızı ağrıtmayın.
🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

En önemli konu 5 yıl sonra kaç adet ihraç edilebileceği.

Yazıldık, hayırlısı bakalım. Nasip kısmet...17 mart 260017.sıra

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230321_105009_Trumore.jpg
    Screenshot_20230321_105009_Trumore.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_20230321_105424_Trumore.jpg
    Screenshot_20230321_105424_Trumore.jpg
    64.5 KB · Görüntüleme: 47
Yoğun ilginiz için teşekkür ediyor çekilişle teslim edilecek T10X adedini 12 binden 20 bine çıkarıyoruz.

Togg.com.tr ve Trumore uygulamasında heyecan devam ediyor.

Ön sipariş için son gün 27 Mart. Çekiliş tarihi de bir gün ileri alınarak 29 Mart oldu.

Geri
Üst Alt