Otomobil Dünyam - Karşılaştırma - Opel Astra vs VW Golf

golf her kalemde ''bir çıt daha üstün''  8D

@soner34 Tum karsilastirmalarda tek laf soyleyebildikleri sey Golf un tasariminin biraz yasli kaldigi :)  

XDS'i strong moda çekip vereceksin aslında, o zaman görür yol tutuşunu  :D  

Bide bide ACT mode açacaksın, 1.4 TSI ACT DSG kullandıracaksın...

Ayrıca Eren Opel'ci bunu biliyoruzzz... 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selefine göre Selefi ile selefinden güzelmiş [emoji23][emoji23] bunu Can'lı Test yapmalı [emoji38]

Sent from my iPhone using Tapatalk

golf daha iyi dememek için bir çıt bir çıt diyip durmuşlar. çıt ne abi daha iyi de geç işte.

Çıt nedir yahu? tık yeterince sinir bozucuydu zaten :) bi çıt daha iyi nedir? iyi işte

Golf 7 ilk çıktığında çekilen tanıtım videosunda "fırt" vardı oradan kalmıştır :D

Zaten eren in yüz ifadesinden belli golf u daha çok beğendiği :D  adamın surati asık sebebi de opel ci olduğu için.

Kendisinin sponsoru Opel odak bayisidir. Ciddiye çok almamak lazım. Araçtaki sürüş pozisyonu bile tam bir apaçi arkadaşın.

Astra gayet iyi bir araç fakat, test edem arkadaş biraz itici.

2015 sonu çıkmış sadece 6 aylık bi araba., 2012 yılında çıkmış rakibini halaa yakalıyamıyorsa ben onun direk üstüne çizik atarım.. Golf her zaman üst sınıfa oynayan bir araç rakibi sadece A3 olabilir.. Ne bmw 1 serisi ne de mercedes A serisi rakibi değil hala Golf 'ün çok gerisindeler.. 1 serisi ve A serisi bile Golf'e yaklaşması için çok yol katetmeleri gerekiyor bu benim kendi görüşüm..!! Kimse premium sınıf olarak bana 1 serisi yada A serisini göstermesin (buda yeni çıktı da neyse).. Bu segmentte Golf 'ün tek rakibi yine kendi fabrikasından çıkma Audi A3 'tür.. Kardeş kardeş el ele sınıfının standartlarını belirliyorlar..

Astra da ön Kolçak sanki orj de yokmuş da sonradan takılmış gibi duruyor izlenimi bırakıyor, gerçi golf işin içine girince diğerlerini beğenmek de zor oluyor sanki,

Sent from my iPad using Tapatalk

Çıt çıt mı !!

@Bekir

Aynen ön kolçak emanet gibi duruyor resmen.

Direksiyondaki tuş takımı resmen Ps4 Joystick gibi. Ne kadar kötü bir dizayn.

Çıt çıt haricinde:

Astra nın arka egzoz borusu bence yakışmamış.

Astra nın tasarımı "modern" deniliyor. Bence değil.

Ortaya karışık olmuş, birisi Golf diğeri Performans/Fiyat öne sürerek Astra demiş.

Astra alana niye aldın diye sorulmaz.

Bence Golf daha iyi.

Geri
Üst Alt