Otomobil Dünyam - Karşılaştırma - Opel Astra vs VW Golf

Nedense gıcık oluyorum bu adama. s=s15

Bana son derece taraflı test yapıyor gibi geliyor. Doğal değil adam.

Astra ancak polo ile kıyaslanır. :)

artık tüketici bilinçlendi. 

2015 sonu çıkmış sadece 6 aylık bi araba., 2012 yılında çıkmış rakibini halaa yakalıyamıyorsa ben onun direk üstüne çizik atarım.. Golf her zaman üst sınıfa oynayan bir araç rakibi sadece A3 olabilir.. Ne bmw 1 serisi ne de mercedes A serisi rakibi değil hala Golf 'ün çok gerisindeler.. 1 serisi ve A serisi bile Golf'e yaklaşması için çok yol katetmeleri gerekiyor bu benim kendi görüşüm..!! Kimse premium sınıf olarak bana 1 serisi yada A serisini göstermesin (buda yeni çıktı da neyse).. Bu segmentte Golf 'ün tek rakibi yine kendi fabrikasından çıkma Audi A3 'tür.. Kardeş kardeş el ele sınıfının standartlarını belirliyorlar..
birde söyle bişiy var Golf 40 yılı aşkın süredir üretiliyor A3'ün mazisi max 15-16 seneliktir diye düşünüyorum.

A3 yeni olmasına rağmen Golf ile kapışıyor bu bir başarı, Golf'te premium bir marka olan A3'ten eksik kalmıyor. :)

Efsane olmak kolay değil hocam. 

Yok Golf 1 çıt üst, yok Golf 1 tık üst. DSG kullanım ömrü dışında her açıdan Golf ezer geçer bence. 

çıt çıt diye diye sayacak özellik kalmadı işte, Golf üstün. Bu kadar basit. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir çıt nedir ya? Cidden bu kadar antipatik olup da bu işi nasıl yapabiliyorlar anlayamıyorum. Bu antipati sadece golf degerlendirmesi kaynakli değil butun videolari tek düze ve sıkıcı bu arkadaşın.

Geri
Üst Alt