Ben Kimim? / Tanışma Konusu

canovar dedi:
Merhabalar,

Abdullah, 25 yaşındayım. İstanbulda yaşıyorum, bilgisayar mühendisiyim.

Sevgi&Saygılarımla
Hoş geldiniz abdullah bey. Bir meslektaşım daha gelmiş. Nerede çalışıyorsunuz acaba.

canovar dedi:
Merhabalar,

Sevgi&Saygılarımla
Değerli Hocam;

Dostlar arasında yerinizi almanıza çok sevindim Abdullah Hocam;

Hoş geldiniz.

Baya bi meslektaş toplaştık buralara  s=s15 hoş geldiniz..

canovar dedi:
Merhabalar,

Sevgi&Saygılarımla

yusuf dedi:
Merhabalar,

Sevgi&Saygılarımla
Hoş geldiniz abdullah bey. Bir meslektaşım daha gelmiş. Nerede çalışıyorsunuz acaba.
Hoşbuldum arkadaşlar :)

Avea'da çalışıyorum IT Ar&Ge'de. Gerçi artık Türk Telekom Mobil demem gerekiyor sanırım :)

Merhabalar,adım Umut 40 yaşındayım Adana da yaşıyorum.. ..... Google daki  golf 7 r aramalarımda silvershadow(murat bey)  in golf 7 r incelemesini okuduktan sonra kendisine mesajla ulaştım,sorular sordum, sağolsun mesajlarımı cevapsız bırakmadı...Üretim aşamasındaki golf 7 R mi heyecanla beklemekteyim...

umut dedi:
Merhabalar,adım Umut 40 yaşındayım Adana da yaşıyorum.. ..... Google daki  golf 7 r aramalarımda silvershadow(murat bey)  in golf 7 r incelemesini okuduktan sonra kendisine mesajla ulaştım,sorular sordum, sağolsun mesajlarımı cevapsız bırakmadı...Üretim aşamasındaki golf 7 R mi heyecanla beklemekteyim...
vaay hocam hoşgeldiniz. demek r siparişi verdiniz. hayali bile çok güzel. forumun ufku bir kat daha artacak. geleceği ve izlenimlerinizi burada paylaşacağınız günleri bir çok kişi sabırsızlıkla bekleyecektir.  :'(

umut dedi:
Hocam foruma hoş geldiniz. Size büyük saygım var şu an bilesiniz :)

hatırlayalım, doya doya izleyelim ;)

Teşekkürler hoş bulduk....Çok az başınızı ağrıtayım,2010 temmuzda sıfır mk2 leon cupra almıştım,almadan önce google aramalarımda,forumlarda araç hakkında adam gibi bir kullanıcı yorumuna rastlamamıştım sadece oto dergilerinde 2 sayfa test verisi vardı aynı şey golf 6 r içinde geçerliydi...Bu araçlara sahip olanlar neden tecrübelerini paylaşmaz diye düşünürdüm...Golf 7 R yaklaşık bir yıldır satışta ve google aramalarında sadece  silvershadow'un inceleme notları ve kullanım videosu dışında bir incelemeye denk gelmedim (TR'de)....Aracım geldiğinde elimden geldiğince ve fırsat buldukça paylaşımda bulunacağım...

umut dedi:
Değerli Umut Hocam,

aramıza hoş geldiniz.

Eğer başta benim olmak üzere bu aracı hayal edenlere deneyimlerinizi paylaşırsanız çok ama çok mutlu edeceksiniz.

Tam bir hayal makinesine sahip olacaksınız...Ne mutlu size.. Hayırlı olsun şimdiden  Maşallah

umut dedi:
Teşekkürler hoş bulduk....Çok az başınızı ağrıtayım,2010 temmuzda sıfır mk2 leon cupra almıştım,almadan önce google aramalarımda,forumlarda araç hakkında adam gibi bir kullanıcı yorumuna rastlamamıştım sadece oto dergilerinde 2 sayfa test verisi vardı aynı şey golf 6 r içinde geçerliydi...Bu araçlara sahip olanlar neden tecrübelerini paylaşmaz diye düşünürdüm...Golf 7 R yaklaşık bir yıldır satışta ve google aramalarında sadece  silvershadow'un inceleme notları ve kullanım videosu dışında bir incelemeye denk gelmedim (TR'de)....Aracım geldiğinde elimden geldiğince ve fırsat buldukça paylaşımda bulunacağım...
Sabırsızlık ile aracının gelmesini bekliyoruz ;)

@umut Hoşgeldiniz, umarım hayırlısı ile kullanırsınız R nizinizi.  Kazasız, belasız. Araç geldikten sonra fotoğraflarla, yazılar ve deneyimlerinizle bizi çok memnun edersiniz.

:eek: Merhaba Arkadaşlar :eek:

Ben dh'den silvershadow'un yazılarını okuyarak s=s18 ve çevremdeki insanların çılgınca tavsiyesi üzerinde.  s=captain

2012 1,2 benzinli aveo mu satarak Golf tutkunlarının arasına katıldım.

Bu arada daha önce fırsat olmamıştı, Murat bey katılım davetiniz için teşekkür ederim.

Uzun çabalar sonucunda sipariş ettiğim aracımı aldım. Engelli raporu ile aldığım için bu konuda baya bilgi sahibi oldum. Forumda bu konuda destek olabirim.  Adana'da ikamet etmekteyim. DEU iktisat mezunuyum İzmir'i iyi bilirim :) Vakıfbank bölge müdürlüğünde çalışmaktayım. Bankacılık ile ilgili sormak istediğiniz birşey olursa mesaj atınız.

Seviyeli düzgün bir sohber ortamı olacağını düşündüğüm için forumu düzenli takip etme kararı aldım.

Murat Hocam android için forumun bir uygulaması olsa ne iyi olur dimi. s=s20

umut dedi:
Umut hocam hoşgeldiniz bende Adanadayım aracı alınca fotolarını bekliyoruz... Trafikte TU-929 'u görürseniz biliniz ki benimdir :)

merhaba arkadaşlar

adım cenk aydın da yaşıyorum. en yakın zamanda golf siparişi vermeye düsünürken,araştırmalarım sonucu forumu gördüm ve üye oldum.

herkeze keyifli forumlar dilerim.

Geri
Üst Alt