Ben Kimim? / Tanışma Konusu

İsmim Ercan Erten. 24 yaşımdayım, henüz atanmamış Edebiyat Öğretmeniyim  :D , Rizeliyim. Kısmetse bir ay içinde ben de bir MK7 sahibi olacağım.  gifs7

ercanerten dedi:
İsmim Ercan Erten. 24 yaşımdayım, henüz atanmamış Edebiyat Öğretmeniyim  :D , Rizeliyim. Kısmetse bir ay içinde ben de bir MK7 sahibi olacağım.  gifs7
Tez zamanda atanırsınız inşallah. Sipariş verdiniz bekliyorsunuz herhalde.

@yusuf Teşekkür ederim. İki gün önce limana sevk aşamasına geçti, bekliyoruz.

kaç günlük periyodlar halinde limandan gemi kalkıyor acaba? zor soru mu sordum? :)

Herkese merabalar,

Ben semih; makine mühendisiyim,  ankarada yaşamaktayım. Çiçeği burnunda bir golf 7 sahibi olarak, murat beyin daveti üzerine aranıza katılmış bulunmaktayım.

kimi-emd dedi:
Herkese merabalar,

Ben semih; makine mühendisiyim,  ankarada yaşamaktayım. Çiçeği burnunda bir golf 7 sahibi olarak, murat beyin daveti üzerine aranıza katılmış bulunmaktayım.
Semih Hocam;

ne iyi ettiniz davetimi kırmayıp gelmekle...

Hoş geldiniz

ercanerten dedi:
@yusuf Teşekkür ederim. İki gün önce limana sevk aşamasına geçti, bekliyoruz.
hocam siparişiniz üretime ne zaman geçmişti? ne kadar zaman sonra limana sevk pozisyonuna geldi? @silvershadow hocam der ki 20 günde bir gemi kalkar koper limanından  ;D sizin siparişle benimki 1'er gemi arayla mı gelecek acaba?

@maniax üretime geçtiği tarihi tam olarak bilmiyorum ama ben 2 hafta üretim aşamasında olduğuna tanık oldum. Yani geç kontrol ettim.

Arkadaşlar merhaba,

Ben Ertan, İstanbul da yaşıyorum. 33 yaşındayım. 20 Mayıs itibariyle planlamaya giren siparişimi büyük bir heyecanla bekliyorum.

hocam hayırlıolsun inşallah. aracınızı alınca resimlerinide paylaşırsınız artık

bi -xenon farlar yazmışınız .o highline da standart değilmi zaten ?

Sithnecro dedi:
Arkadaşlar merhaba,

Ben Ertan, İstanbul da yaşıyorum. 33 yaşındayım. 20 Mayıs itibariyle planlamaya giren siparişimi büyük bir heyecanla bekliyorum.
Hayırlı olsun Hocam;

aramıza hoş geldiniz.  DütDüt

muratesk dedi:
bi -xenon farlar yazmışınız .o highline da standart değilmi zaten ?
pxb donanım kodlu u-led'li bi-xenon ya da diğer adıyla bi-xenon plus'ların siparişteki adı "bi-xenon farlar ve led gündüz sürüş farları"dır. standart highline'da normal bi-xenonlar bulunur.

@silvershadow teşekkür ederim, uzun süredir sizin ve diğer arkadaşların değerli yorumlarını takip ediyorum. Yeni foruma çok sevindim. Çok daha faydalı olacağından eminim.

@muratesk teşekkür ederim, fotoğraf paylaşacağım günleri iple çekiyorum:) Highline da bi xenon basic standart, benim yazmış olduğum pxb kodlu olan donanım.

Geri
Üst Alt