Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Arabayı alabilirsem mutlaka Antalya'da buluşalım, ama sanki ACT ye kayıyor gibi gönlüm :D

@eyo_men

Merhaba, Boya Koruma ve Bakım bölümündeki uzun post umdan sonra ufak bir tanışma yazısı yazmak isterim.

Görkem , 27 , Istanbul. Ağırlıklı olarak Hothatch sevip MINI kullanmıs olsamda son zamanlarda Polo GTI'a gayet ılımlı bakıyorum :)

grkm dedi:
Merhaba, Boya Koruma ve Bakım bölümündeki uzun post umdan sonra ufak bir tanışma yazısı yazmak isterim.

Görkem , 27 , Istanbul. Ağırlıklı olarak Hothatch sevip MINI kullanmıs olsamda son zamanlarda Polo GTI'a gayet ılımlı bakıyorum :)
Hoş geldiniz. Boya koruma ve detaylı temizlik konusunda daha fazla yazı bekliyoruz sizden ;)

yusuf dedi:

Hoş geldiniz. Boya koruma ve detaylı temizlik konusunda daha fazla yazı bekliyoruz sizden ;)
Teşekkürler Yusuf Bey,

Mümkün olduğunca aktif şekilde bilgi ve birikimlerimi paylaşmaya çalışacağım :)

Sefik dedi:
Arabayı alabilirsem mutlaka Antalya'da buluşalım, ama sanki ACT ye kayıyor gibi gönlüm :D

@eyo_men
Bana kalırsa bu kadar güzel  kombinasyonu taşıyacak araç da kuzu postundaki kurt misali olmalı...

150 beygirlik ACT idealdir bana göre de.

Sakin kullanımda düşük değerler yakalamakta da, gazladığınızda nal toplatmakta da..

grkm dedi:

Değerli Hocam;

Golf hakkında bilgi paylaşımı esas olmakla birlikte

Ortak paydamız dostluktur.

Aramıza hoş geldiniz.

Herkese selamlar,

Adım Ali, öğretmenim, yaşım 32, Osmaniyeliyim, Evliyim ve bir kızım var. yeni araç sipariş edenlerdenim ve imzamdaki aracımı bekliyorum tahminen ağustos ayında Golf'üme kavuşacağım. DH den takip ettiğim siz değerli insanların özellikle de Murat Bey'in bu sitede bulunması nedeniyle aranıza katılmış bulunuyorum...

blackfear13 dedi:
Herkese selamlar,

Adım Ali, öğretmenim, yaşım 32, Osmaniyeliyim, Evliyim ve bir kızım var. yeni araç sipariş edenlerdenim ve imzamdaki aracımı bekliyorum tahminen ağustos ayında Golf'üme kavuşacağım. DH den takip ettiğim siz değerli insanların özellikle de Murat Bey'in bu sitede bulunması nedeniyle aranıza katılmış bulunuyorum...
Ali Hocam hoş geldiniz.

dostlar arasında yerinizi aldığınız için mutlu oldum.

Hayalinizdeki golf'e ulaşmak için beklerken, heyecanınızı körüklemek benden.... ;)

silvershadow dedi:
Herkese selamlar,

Ali Hocam hoş geldiniz.

dostlar arasında yerinizi aldığınız için mutlu oldum.

Hayalinizdeki golf'e ulaşmak için beklerken, heyecanınızı körüklemek benden.... ;)
@silvershadowteşekkür ederim,

Golf hayalimin temeli lise yıllarıma dayanıyor, heyecanım ise siparişin nasıl geleceği; yenilenen motor ve bazı opsiyonlar hala belirsizliğini koruması. Büyük bir heyecanla takip edeceğim emin olun..  :D

blackfear13 dedi:
Herkese selamlar,

Hoş geldiniz. Ayrıca araç çok güzelmiş ;)

Herkese merhaba ismim murat yasim 32. Murat hocamin davetine icabet ettim. Aracim siparis asamasinda ins. Agustos ayinda araniza katilacagim. Herkese iyi forumlar.

caparzoni dedi:
Herkese merhaba ismim murat yasim 32. Murat hocamin davetine icabet ettim. Aracim siparis asamasinda ins. Agustos ayinda araniza katilacagim. Herkese iyi forumlar.
Hoş geldiniz hocam.

benim adım yunus samsunda yaşıyom yazları sinopa göç ediyom samsunda ögrenciyim bende sipariş için geri sayımdayım heyecan basıyo her gün orhan abi sağolsun yardımcı oldu kaporaya vw 5 bin isteyince  ;D

caparzoni dedi:
Değerli Murat Hocam davetimi kırmayarak geldiniz beni de mutlu ettiniz.

Aracınızı heyecanla beklerken özellikle "az bilinen özellikler", "teknik özellikler" ile "kılavuzlar" kısımlarına göz atmanızı öneririm. Burada aracınız geldiğinde daha fazla özelliğini bilerek kullanmanızı sağlayacak bilgilerle doludur. Aklınıza takılan her şeyi de ANA KONU'dan sorabilirsiniz..

Size ;"kucak dolusu selam" ve "dostlar arasına hoş geldiniz" dememe izin verin...

Geri
Üst Alt