Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Herkese Merhaba!

3 Haziranda golf siparişi vermemle birlikte formunuzu takip etmeye başladım.Araca kavuşmam biraz süre alacağı için:) aranızda aracımı tanımaya çalışacağım,şimdiden herkese verdiği bilgi için teşekkür ederim.

Bu arada ben onur , yaş 30

cnronr dedi:
Herkese Merhaba!

3 Haziranda golf siparişi vermemle birlikte formunuzu takip etmeye başladım.Araca kavuşmam biraz süre alacağı için:) aranızda aracımı tanımaya çalışacağım,şimdiden herkese verdiği bilgi için teşekkür ederim.

Değerli Onur Hocam;

Golf tutkunlarının arasına hoş geldiniz.

Hayırlı olsun şimdiden..

cnronr dedi:
Herkese Merhaba!

Hoş geldiniz hocam. Opsiyonları ve araç 9 numara olmuş. Ergo koltuk eklerseniz 10 olur ve asla pişman olmazsınız. Imkan varsa bunu düşünün derim.

Osmaniyede yaşıyorum yaşım 52 ,öğretmenin herhalde sitenin dedesi sayılırım golf tutkum oğlum sayesinde oldu ve mart ayında golf sahibi oldum.Bana sürüş keyfi veriyor

S80 dedi:
Osmaniyede yaşıyorum yaşım 52 ,öğretmenin herhalde sitenin dedesi sayılırım golf tutkum oğlum sayesinde oldu ve mart ayında golf sahibi oldum.Bana sürüş keyfi veriyor
Oglunuzu seçiminden dolayı tebrik eder onu da aramıza bekleriz ;)

S80 dedi:
Değerli Öğretmenim

Estağfurullah...

Bunu dersek cenk Hocam gibi ve sizin gibi gönlü halen delikanlı olanlara haksızlık etmiş olmamak adına size laf söyletmeyiz Hocam... =) @cenko32

Aramızda yerimiz müstesna olarak belirlenmiş olacak böylece..

DH'den tanışıyoruz sanki?

yusuf dedi:
Herkese Merhaba!

Hoş geldiniz hocam. Opsiyonları ve araç 9 numara olmuş. Ergo koltuk eklerseniz 10 olur ve asla pişman olmazsınız. Imkan varsa bunu düşünün derim.
Teşekkür ederim.Olabilirdi aslında ama çok fazla uzun yol yapmayacağım için lüks olur diye düşündüm,onun yerine anahtarsız çalıştırma eklettim.

Merhabalar ismim erkan izmirden katiliyorum.muhendisim aracim 2013 golf7 1.4-122 comfortline.gordugum kadariyla forum yoneticileri bilgili,saygili,kulturlu kisiler hayirli olsun:)

erkanwrc dedi:
Merhabalar ismim erkan izmirden katiliyorum.muhendisim aracim 2013 golf7 1.4-122 comfortline.gordugum kadariyla forum yoneticileri bilgili,saygili,kulturlu kisiler hayirli olsun:)
Hoş geldiniz meslektaşım. Asıl önemli olan saygı.

Gerisi ortaklaşa gelir.

yusuf dedi:

Gerisi ortaklaşa gelir.
Tesekkurler hosbulduk.kisa zamanda o kadar bilgi birikmi olmuski oku oku bitiremedim baya emek harcanmis.

erkanwrc dedi:
Değerli Erkan Hocam;

Teşekkür ederim bu güzel sözler için...

Sizler sayesinde daha da iyiye ulaşabileceğimize inancımız tam..

erkanwrc dedi:

Gerisi ortaklaşa gelir.
Tesekkurler hosbulduk.kisa zamanda o kadar bilgi birikmi olmuski oku oku bitiremedim baya emek harcanmis.
Daha 1 ayımızı doldurmadık. Sizlerle daha iyi yerlere geleceğiz inşallah. ;)

Asil ben tesekkur ederim boyle guzel bir ortami hicbir menfaat para pul beklemeden zaman harcayip sundugunuz icin farkiniz simdiden belli ;)

Merhabalar,

Abdullah, 25 yaşındayım. İstanbulda yaşıyorum, bilgisayar mühendisiyim.

Sevgi&Saygılarımla

Geri
Üst Alt