Golf 7 Yedek Anahtar

Konuyu
Gecenin bir yarısı başka bir konuyu bulmaya çalışırken bu konuya denk geldim merak ediyim neler yaşanmış bi okuyayım derken biraz hortlatmış olucam merakımdan soruyorum @silvershadow hocam yaklaşık 1-2 haftadır sorunlar ve çözümlerı başlığında  "kendi yorumumunda bulunduğu" hüseyin hocam ile konuşmalarımızın geçtiği "Bixenon Ampul D3S" başlıklı konuyu arıyorum fakat nedense bulamıyorum konu kaldırılmış olabilir mi..? Google'da aratınca konu çıkıyor fakat tıklayınca siteye yönlendirse de bulunamadı diyor..)
Servis 2. anahtarı çalındığı için devre dışı bıraktıktan sonra sizde 1 tane anahtar kaldı., ve eğer bu anahtar da bi şekilde kaybolsa ne olucak hocam? Tamam çalınan anahtarı devre dışı bıraktılar bu iyi bişey ama size yeni bir 2. anahtar verdiler mi?
Hocam anahtar sizin şasiye tanımlıdır diye tahmin ediyorum. Sıfırdan çıkacaktır. Sunucu geçişi sırasında birkaç konu kayboldu galiba.

@forzaGilles

Degerli Ali Üstadım 

Sanırım bu mesajdır
Kıymetli hocam çok aradım ama bulamadım bu da değil., bir arkadaş d3s xenon ampülleri hakkında soru sormuş tu ben de thegenuis hüseyin hocam ile xenon ampüller, bmw şimşek efektli hella mercekleri vs.. hakkında yazışmalarımız vardı., silinmiş konular başlığına bakıyım dedim ama  artık oda yok sanırım güzel bilgiler içeren bir konuydu.. :(  @yusuf hocamın dedği gibi sanırsam sunucu değişimi sonucu kaybolmuş olabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yedek anahtar Almanya'dan istendi. Geldi değiştirildi. Kasko karşıladı. Hasarsızlık devam ediyor.

Geçmiş olsun hocam. Sorunun teknik ve doğru bir şekilde çözümlenmiş olması sevindirici. Ve bu olay forum dostlarına da ışık tutacaktır. 

Tekrardan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Kaybolan anahtar aracı çalıştırmaz lakin manuel olarak kapıyı açar.

@Ende 

teşekkür ederim hocam.

Allah kimsenin başına böyle şeyler vermesin.

@Nature and cars

hocam o yüzden bende komple set istedim. Torpido gözü dahil tüm anahtar girişleri değiştirildi ?

Bu kesin çözüm olmuş iste. Allah tekrar yaşatmasın Hocam.

Slmlar

Golf 1.2 tsi bmt aracımın anahtarı kaybolmuştu. Kaskodan yedeğini temin ettim bugün

887 tl ödeme yaptım. İlk başta anahtar 2 haftada geldi ama uymadı

Tekrar bekledim ve 2. Ay sonunda bugün mersin vw opattan 2. anahtarı teslim  aldım

Bu kadar çok pahalı olmasına sebep ne acaba?

Slmlar

Golf 1.2 tsi bmt aracımın anahtarı kaybolmuştu. Kaskodan yedeğini temin ettim bugün

887 tl ödeme yaptım. İlk başta anahtar 2 haftada geldi ama uymadı

Tekrar bekledim ve 2. Ay sonunda bugün mersin vw opattan 2. anahtarı teslim  aldım
merhaba dostum biraz eski konu ama bende arabanın anahtarını kaybettim %99 fındık kabukları ile çöpe gitti..kaskoda kloz var ancak ücretmi ödeyecegiz nasıl yaparız..kaskodan yaparsak indirim hakkı gidermi..ne önerirsiniz ne yapalım..

Geri
Üst Alt