7,5 Kavrama Değişimi

Hocam başınız sağ olsun iyi niyet garantisi bittiyse millet o vw servisin önünden geçmez :D

@ÖzDi Öyle sacmalık mı olur hocam, ben 7-8 ay önce 2017 model aracımı 55 binde kavrama değiştirdim, garantim de bitmişti, araç servis bakımlı olduğu icin 1200 TL para ödedim değiştiler değişen parcanında 2 yıl garantisi var İstanbul Tekstilkent Avek otoda
Hocam bunu kesinlikle servise ve doğuş otoya söyleyecem..sayelerinde aşırı gerilimli bir gün geçirdim.sizden rica etsem özelden araç plakasını paylaşır mısınız şimdi salladığımı düşünecekler kanıt göstermek adına.

@ÖzDi Öyle sacmalık mı olur hocam, ben 7-8 ay önce 2017 model aracımı 55 binde kavrama değiştirdim, garantim de bitmişti, araç servis bakımlı olduğu icin 1200 TL para ödedim değiştiler değişen parcanında 2 yıl garantisi var İstanbul Tekstilkent Avek otoda
Hocam bunu kesinlikle servise ve doğuş otoya söyleyecem..sayelerinde aşırı gerilimli bir gün geçirdim.sizden rica etsem özelden araç plakasını paylaşır mısınız şimdi salladığımı düşünecekler kanıt göstermek adına.

Özür dilerim arkadaşlar farkında olmadan aynı cevabı bi kaç kere paylaşmışım.

@oskiii teşekkür ederim hocam valla onu da düşünmedim değil.

Başınız sağolsun
Bir firmanın hiçmi standart işi olmaz, full servis kayıtlı aracınız mutlaka iyi niyetten daha düşük çıkmalı fiyat.
Teşekkür ederim hocam yani zaten sinir eden tarafı da bu.o zaman neden servise götürüyoruz diye sorguluyor insan.

@samet602 teşekkür ederim hocam.tabi ki servis öncelik ama uçuk fiyat çekilince olmuyor malesef.

@ahmet306 hocam söyledikleri şey şu hem servisin hemde doğuş otonun”2016 sonrası üretilen dsgli araçlarda şanzımana bağlı sorunlar giderildiği için bu tarihten sonra üretilen araçlar yıllık iyi garantisi kapsamı dışındadır”.siz isterseniz bi servisi arayıp teyit edin.

Hocam başınız sağ olsun iyi niyet garantisi bittiyse millet o vw servisin önünden geçmez :D
Teşekkür ederim hocam.dsg kullananların haberi yok 2016 sonrası muhabettinden yoksa kesinlikle kimse servis gitmez.resmen enayi yerine konuluyoruz.

Hocam geçmiş olsun 2016 sonrası iyi niyet yok mantık dışı hatta şöyle bilgi aldım 2015 yılına göre misal 2017 model araç dsg skntsi yaptıysa daha çok destek indirim yapılıyor avek otodan aldığım bilgiyi mantıklı olan da bu

Hocam siz o iyi niyet garantisi yok diyen arkadaşa forumun linkini verin bi. Gelsin bi de bize söylesin burda

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt