7,5 Kavrama Değişimi

@Umut Özdemir yeni 308 iç dış dizayn ve kalitesi ile  rakibi golften üstün olsun diye yapılmış bir araç golfün işi artık çok zor, zaten bu stratejiye geçildiyse sadece vw değil bünyesindeki  tüm markalar etkilenir başta audi
Hocam yeni 308i incelemedim ama geçen servise gittiğimde bi tane golf 8 rline vardı baya bi inceledim içten dıştan falan sevecek bi yerini bulmaya çalıştım ama yok..muhtemelen önceden forumda konusulmuştur ama ben hiç mi hiç beğenmedim 8i...4 kasadan beri golf kullanıyorum her yeni golf bi öncekinin üstüne bişeyler koyarak gelirdi şöyle araca oturduğunda incelediğinde bi heyecanlandırırdı ama 8 bu duyguyu veremedi bana(7,5 full rline sahibiyim).şuan araç alacak olsam kesinlikle golf almam...özellikle kokpit bence çok kötü,şahsi kanaatim bu beğenenlere saygım var elbette ki ama hiç benlik değil kokpit.neresinden tutsam elimde kalıyor araç..yeni golfle ilgili satırlarca yazabilirim o derece hayal kırıklığı oldu benim için neyse diyip burda kapatayım konuyu.alan arkadaşlar kazasız güzel günlerde kullansınlar.ben şu ihtişamı yeni golfte görmedim.

2431B063-A3D3-4076-BFEC-B2735E10512E.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

@ÖzDi Merhaba, Babanıza rahmet diliyorum. Cenab-ı Hak kabrine Kuranın nurunu kandil eylesin.

Yabancı sitelerde DSG Kavramasını şöyle deniyorlar. 6 Viteste vites kolunu sağ ittirip manuele alın. 1.300 devirlere kadar düşün ve gazı sonuna kadar basın. Yalnız roketleme yapmayın ki vitesi düşürmesin. Roketten önceki son gaz hali yani. Araba 6. viteste hızlanmaya devam ederken devir ibresinde herhangi bir düzensizlik görmezseniz kavramanız kavrıyor. Bilgi için yazıyorum, kişisel düşüncem değil: DSG kavramasını almanyada nadir değiştiriliyor, çünkü bitmiyor. Bunu böyle görmeyen çok kişi var, evet ama onlar gidip kendi gözleriyle görmediler. 2. viteste arabayla sürünerek gitmeyin, en az 300.000 KM görme ihtimaliniz yükse.

selamlar
Hocam öncelikle başsağlığı mesajın için çok teşekkür ederim.Türkiye’de dediğiniz yöntemi deneyen oldu mu bilmiyorum ama hele ki şuan kavramayla ilgili problem yaşıyorken bunu deneyecek cesaretim yok.

Şahsen Dsg nin 300 bin görmesine pek ihtimal vermiyorum dq200 kodlu kuru tip şanzımandan bahsediyorum tabi.çift kavramalı şanzımanların bi çoğunda benzer sıkıntılar var fakst vag grubu piyasada oldukça fazla olduğundan daha bi dillendiriliyor sanki.

Ben bi süre daha böyle kullanacam zaten önümüz kış aracı nerdeyse hiç kullanmıyorum kışları baharda veyahut yazın değiştiririm.

Herkese merhaba,

Bugün kavrama değişimi için yetkili servisten fiyat aldım, zibizu indirimli olarak 10600 TL ..
İstanbul'da bu işi yetkili servis dışında yaptıran ya da önerebileceği bir servis olan var ise tecrübelerini paylaşmasını rica ederim.

iyi geceler,

Herkese merhaba,

Bugün kavrama değişimi için yetkili servisten fiyat aldım, zibizu indirimli olarak 10600 TL ..
İstanbul'da bu işi yetkili servis dışında yaptıran ya da önerebileceği bir servis olan var ise tecrübelerini paylaşmasını rica ederim.

iyi geceler,
10600 iyi fiyatmis, 2 sene önce 6 bin liraydi diye hatirliyorum, özel serviste bundan cok daha ucuza olmaz, servis garantili yaptirmanizi tavsiye ederim

@erinc İstanbul Maslak Oto Sanayi Gümüşok DSG öneririm Oktay Usta işinin ehli son derece bilgili bir usta. Eski Audi servisi çalışanı kendisiyle görüşün yardımcı olacaktır

Geri
Üst Alt