Ben de artık Golf Sahibiyim :)

@Srkn@MSEhocam şimdi baktım 50.000 TL değerin altındaki araçlar %30 peşinat isteniyormuş keşke %25 olsaydı kalan miktar çok işimi görürdü aksesuar+sigorta ücretini çıkartırdım aradan.Sigorta demişken hocam aracı alırken sigortayı hemen mi yaptırmam gerekiyor belli bir zamanı var mı ?

@okanceliks  Aracınız hayırlı uğurlu olsun, en elzem opsiyonları almışsınız, artık keyfini sürmek kaldı, kasko ve trafik sigortasını ayrıca kredi kartı ile de taksit ile ödeyebilirsiniz. ama ötv muaf araç olduğu için ve vdf kredisi olacağı için naçizane tavsiyem, garanti plus yani uzatma ve kaskoyu vdf den yapın kredi faiz oranı da azalacak, ve bu ücretlerde kredi içine eklenip taksit ile rahatça ödenecek.

@okanceliks Hocam proforma fatura kesilince yaptırmanız gerek daha sonra plaka çıkınca zeyil yaptiriyorsunuz.

@okanceliks hocam bütçe çok zorlanıyorsa ihtiyaç kredisi alabilirsiniz peşinat kısmı için. Tabi bu daha çok zarar demek. 

@yusufuzun uzun düşünmelerimin sonucu olarak yarın bayi indirimi istiyicem 3 bin TL indirim yaparsa düşünmem yoksa 1-2 ay ertelerim artık zorlarsak patlıyacak gibiyim sevineniyorum şuan içimde bi huzursuzluk var yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik mayıs-haziran gibi düşünebilirim hocam tekrardan 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusufuzun uzun düşünmelerimin sonucu olarak yarın bayi indirimi istiyicem 3 bin TL indirim yaparsa düşünmem yoksa 1-2 ay ertelerim artık zorlarsak patlıyacak gibiyim sevineniyorum şuan içimde bi huzursuzluk var yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik mayıs-haziran gibi düşünebilirim hocam 
Bütçe zorlanıyorsa acele etmeyin hocam. Ne kadar az kredi okadar iyi ;)

@yusufhocam bişey sorucam sizler daha iyi bilirsiniz yazın bu fiyatlar ne kadar yükselir mesela şuan alıcağım araç 67.700 liste fiyatı en falzla 70.000-71.000 mi olur ?tabi bilemeyiz neyin ne olucağını ama düşmeyecek gibi sürekli çıkıyor bugünde alturda konuştuğum satış temslicisi Yüzde 1.5-2 civarı mart ayında yükseliceğini söyledi belliki sürekli çıkıyor aracın fiyatı altın değerinde oldu :)  tahmini o civarlar mı olur 

@yusufhocam bişey sorucam sizler daha iyi bilirsiniz yazın bu fiyatlar ne kadar yükselir mesela şuan alıcağım araç 67.700 liste fiyatı en falzla 70.000-71.000 mi olur ?tabi bilemeyiz neyin ne olucağını ama düşmeyecek gibi sürekli çıkıyor bugünde alturda konuştuğum satış temslicisi Yüzde 1.5-2 civarı mart ayında yükseliceğini söyledi belliki sürekli çıkıyor aracın fiyatı altın değerinde oldu :)  tahmini o civarlar mı olur 
Hocam satış temsilcisinin dediğine inanmayın. Onlar satmak için der genelde. Euro artmazsa ciddi zam olmaz hazirana kadar bence. 

bende 1.4 tsi  highline ek olarak tunsten gri , panaromik cam tavan , 18 inç durban jant , u led ,keyless entry  eklettim merakla bekliyorum çok heycanlıyım inş mart ortasında geliyor aracı alır almaz yaptırmam gereken neler var yardımcı olursanız sevinirim 

bende 1.4 tsi  highline ek olarak tunsten gri , panaromik cam tavan , 18 inç durban jant , u led ,keyless entry  eklettim merakla bekliyorum çok heycanlıyım inş mart ortasında geliyor aracı alır almaz yaptırmam gereken neler var yardımcı olursanız sevinirim 
Aracınıx şimdiden hayırlı olsun Hocam :)

Bence araç gelmeden ön panjur çıtasını alın, araç gelince bayiden takmasını isteyin o şekilde teslim alın ;)

İlk olabilirsiniz bu konu da :)

Geri
Üst Alt