Ben de artık Golf Sahibiyim :)

@silvershadowtavsiyeleriniz için çok sağolun hocam ama vdf kredi çekerken bana nakit para mı vericekler fazladan 1500 tl çekersin demiştiniz yani elime geçmiyecek değil mi öyle bişey olursa kart borcumu bile buradan kapatabilirim hocam valla düşünemiyorum şuan beynim durdu :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Hocam;

Siz elinizdeki paradan 1500 lirayı alıkoyup yarın aracın ödemesini yaparken 1500 lira fazla çekerek parayı tamamlayacaksıniz.

Elinizdeki 1500 lira benzin almak ve trafik sigortası yaptırmak için gereklidir 

@silvershadowpeşinattan mı diyorsunuz hocam siz ama peşinatı 15.000 istiyor yoksa sistem kredi vermiyor demişti bana 

@okanceliks

Aracın anahtar teslim fiyatı esastır.

Ayrıca 50 bin liraya kadar olan kısmına %70 kredi verilebilir 

@silvershadowbenım bu durumda ne kadar peşinat vermem gerekiyor murat hocam ?

arabanın gerçek değeri 71.664

ötvsiz değeri 48.000 tl

Hocam şimdiden hayırlı olsun Allah kazadan beladan korusun sevdiklerinizle beraber uzun yıllar binin inşallah 
Ben daha önceki mesajlarda belirttim şanssızım otobüs biletini aldım ankaraya gidecem bir telefon sizin araç cumaya kaldı yok tırdan geç indi şöyle böyle vs.. ben soğudum ya iade vazgeçme koşullarını sordum yarın banka ile görüşülecek, kısmet değilmiş mümkünse almayacam küstürdü bu st beni bide amcanızın yakın arkadaşıyım diyip iyice çıldırttı beni

Sent from my D6503 using Tapatalk

Bileti bile iptal etmediler :( 30 dk kaldığı için

Sent from my D6503 using Tapatalk

@mustafam33hocam  geçmiş olsun mu diyeyim bilemedim insan bu kadar heyecanlı ve heveslıyken bu denlı olumsuzluklar gerçekten insanı soğutmaktan alıkoyamıyor 

Geri
Üst Alt