Ben de artık Golf Sahibiyim :)

@okanceliks teşk ederim şuan net değil ama  87 bin  görünüyor teklifte indirimsiz hali tabi gelince ne kadar indirim yaparlar bilemiyorum tabi bunun sigorta ve kaskosuda var  X(

@okanceliks sizin araçtamı siparişle geldi ama bnm zaten ilk aracım olacagı için sigorta biraz yüksek çıkcak ister istemez bnde düşündüm biraz bekliyim diye ama zaten işimden dolayı hemen almaya gidemicem onlarda 15 güne kadar falan bekletrz dediler

@kürşad serhad yılmaz ben beklemek istemedim hocam bu ay sonu kampanya bitmeden düşük vdf faizinden yararlanmak için ellerinde olan aracı almak istedim bende ilk defa yaptıracağım için benimde yüksek çıkıcaktı birqz daha bekliyim dedim mart ayında sipariş oluşturucam bakalım geldiği ay içinde hangi kampanyaya denk gelirse artık fiyatlar artmasın artık ümidiyle :)  

@okanceliks yani hocam fiyat artmazda buyuk ihtimal zaten yeni yıla yuzde 3 zamla başladılar satışlara  ama herhangi bi kampanyada olmassa araç geldiğinde biraz kötü olur bnde bekliyorum bakalım martta bi kampanya yaparlar diye 

Benim vazgeçme işim olmadı şimdi aracı almaya gidiyorum yarın teslim almaya gidiyorum sizce kış lastiği almaya gerek varmı seneye ertelesem olurmu sizce

Sent from my D6503 using Tapatalk

Benim vazgeçme işim olmadı şimdi aracı almaya gidiyorum yarın teslim almaya gidiyorum sizce kış lastiği almaya gerek varmı seneye ertelesem olurmu sizce

bence gerek yok artık. en kötü ihtimalle 1 kez kar yağarsa yağar, onun dışında gecenin körü dışında -'lere düşmez havalar

ankara için tabi

Benim vazgeçme işim olmadı şimdi aracı almaya gidiyorum yarın teslim almaya gidiyorum sizce kış lastiği almaya gerek varmı seneye ertelesem olurmu sizce Sent from my D6503 using Tapatalk
Hocam hayırlı olsun çok sevindim aracı alacak olmanıza [emoji4] kışlık bişey kalmadı sanki ama. Seneye ertelenebilir bence.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Beşiktaş1903hayırlı olsun öncelikle hocam kış lastiğini seneye erteleyin bencede kış bitti neredeyse yol durumları kötü değil erzurumda oturmuyorsanız tabi 

Karadeniz Bartın dediğiniz gibi seneye bırakmak en iyisi ben paspas bakayım netten :) bej vardı hiç bej alan oldumu?

a20d15c79c47f5955cc8fcd07338e9c6.jpg
sonunda :)

Geri
Üst Alt