Golf 7 için 16 inç dover jant'tan 17 inç jant'a geçmek konfor kaybı yaşatır mı? Ve 17 inç jant-lastik öneriniz nedir?

güzel araç. tebrikler

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz Dijonun replikası var 3000 TL ye sıfır satılan ilanlar bir sürü onu mu kastediyorsunuz?

17-18 jant konforunda soyle bir durum var, bagimsiz suspansiyonlu golflerde ( yani 1.4tsi-1.5tsi) konfor buyuk jantla cok farketmiyor fakat torsiyonlarda biraz daha kotu oluyor konfor.

o yuzden yorumlari okurken bu konuya dikkat etmekte fayda var. Bana kalirsa 18i kesinlikle dusunme. 17 dijon mantikli olur sizin araca

Para verip alacaksınız ve kizilay dagitmis gibi heryerde olan Dijon mu alacaksiniz :)  Hiç anlayamadım şu Dijon sevdasini, bana gayet sıradan kafani nerye cevirsen göreceğin bi jant güzel olsa bile çekici gelmiyor ki bence ole çok güzel denecek bi jant da değil.

İnanın Highline uzerinde gelmese Hic bu kadar uzerinde durulmaz bence.

Replika kesin almayin, alasimlarinin orjinal jantlarla ayni olmadığı kesin, ust duzey jant markalari haric kesinlikle yaklasilmaz. Görüntü için alinacak risk değil, bu kadar kullanan var bisi duymadik diyeceksiniz ama ya o ruletdeki sanssiz kisi sizseniz?

ClubSport bence guzel jant ama orjinali bulmak lazim, sifir satilanlar replikadir.

Vw grubundaki diger jantlara da goz gezdirim derim, nadir olan ve cok guzel jantlar var ozellikle Audi'de. ET degerinide biraz düşük bukursaniz bi miktar dışa cikar ve com daha dolgun durur.

Buyrun bi örnek size :)

63B1D769-1719-4C3B-BF04-F8286D07A590.jpeg

Para verip alacaksınız ve kizilay dagitmis gibi heryerde olan Dijon mu alacaksiniz
Cem hocam, Dijoncular olarak size savaş açarız he :p

Araç sizinki mi hocam?

@Terms aracin üzerinde geldiyse elbette degisilmez hocam ona lafim yok:) Sonradan aliyosan bence alinmaz ama bi fark olsun ister insan :)

Evet araç benimki hocam, jantlarda Audi armasina bakma ilk taktigimdaydi, VW Yaptım onlari.

Geri
Üst Alt