Golf 7 Kaza

çok geçmiş olsun hocam. Allah beterinden korusun. bu şekilde perte zor çıkar gibime geliyor. ama hasar için değer kaybı alabilirsiniz.

@maksoy1905 

geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin. 

Aracı yetkili servisinde tamir ettirmekte ısrar ederseniz çok yüksek ihtimal perte ayrılır araç.

Geçmiş olsun hocam araç 3 cıvata 10 kg sac parçası. Kasko her türlü halleder onu, önemli olan size birşey olmaması.

Size seçenek sunacaklar ancak hava yastıklarından dolayı perte çıkarma ihtimalleri yüksek gibi görünüyor. 

Bu araba perte çıkarsa sigorta şirketinden nasıl alınıyo acaba hep merak etmişimdir. Arabanın hiç bir şeyi yok airbagleri sayma tamponun kırık parçaları varsa onarırlar tampon demiri far ayakları ıvırız zıvırı iç taraf sağlamsa. Airbagleri de tarcanlar stili tamir ettir kemelere direnç :D  Valla şaka maka 5 bin liraya falan yaparlar herhalde bu arabayı dışarıda.

öncelikle çok geçmiş olsun. Ekim ayında yapmış olduğum şu kazaya doğuş oto 36500 tl hasarkaydı çıkardı. Umarım sizin aracı kasko şirketi perte ayırır. Gerçekten parça fiyatları çok yüksek. 

IMG-20201013-WA0009.jpeg

IMG-20201013-WA0012.jpg

Teşekkür ederim. Değişen sag arka kapı sadece. Ön camurluk arka camurluk ve tampon boya

Servisler de şöyle bir durum var. En ufak şeyi bile değiştirme yoluna giriyorlar. Farın camında incecik bir catklak vardı. Onu bile degiştirtirdiler.  Kalsın dedim. Bu sefer de ordan su sızarsa beyin gider. Farın beyni 13 bin lira diyorlar. Durum bu 

Alt takımda sıkıntı olabilcek herşeyi değiştirdiler. Risk alamazlarmış. Porya,amartisor,taşıyıcı,rot, Hasarın bu kadar yüksek çıkacağını bilsem dışarıda yaptırırdım. 

Teşekkür ederim. Değişen sag arka kapı sadece. Ön camurluk arka camurluk ve tampon boya

Servisler de şöyle bir durum var. En ufak şeyi bile değiştirme yoluna giriyorlar. Farın camında incecik bir catklak vardı. Onu bile degiştirtirdiler.  Kalsın dedim. Bu sefer de ordan su sızarsa beyin gider. Farın beyni 13 bin lira diyorlar. Durum bu 

Alt takımda sıkıntı olabilcek herşeyi değiştirdiler. Risk alamazlarmış. Porya,amartisor,taşıyıcı,rot, Hasarın bu kadar yüksek çıkacağını bilsem dışarıda yaptırırdım. 
Sigorta şirketleri son yazdığınızı maalesef yapmak zorunda hocam. Siz ne kadar değişmesini istemeseniz de alt takımda hasar varsa komple değiştirmek zorundalar, risk almıyorlar. Geçmiş olsun, eğer kusur sizde değilse değer kaybı almaya çalışın derim.

Teşekkür ederim. Kusur ben de değil ama çarpan tır sürücüsü malesef olay yerınden kaçtı. Bende akşam saatlerinde panıkle plakayı alamadım.  Bu olaydan sonra aracıma iyi bir model araç kamerası aldım.  "Siz ne kadar değişmesini istemeseniz de alt takımda hasar varsa komple değiştirmek zorundalar, risk almıyorlar. " aynen dediğiniz gibi oldu. araç sıfır gibi oldu ama hasarın yüksek olması can sıkıyor. Sonuçta temizlerine  göre 15 20 bin değer kaybı söz konusu. Sağlık olsun 

Çok geçmiş olsun hocam allah düşmanıma vermesin kötü bi durum cana geleceğine mala gelsin 

Hocam sonuçlandığında burada bizi de bilgilendirirseniz seviniriz detaylarıyla tekrar geçmiş olsun  (y)

Geçmiş olsun. Servis airbaglere torpidoya ve emniyet kemerlerine ne kadar masraf çıkartıyor acaba? Sonucu paylaşırsanız sevinirim. 

büyük geçmiş olsun hocam Allah büyüklerinden saklasın. Sonucu umarım sizin lehinize istediğiniz şekilde sonuçlanır.

Geri
Üst Alt