Golf 8 Life Aracımın Teslimatı

@007 vazgeçip onu alabilirdiniz aslında çok mantıklı ve efektif olurdu, bu arada sizi tsf den tanıyorum bence hazır golfü değiştirmişken pam'ı da değiştirin size artık bir gmt master 2 blnr/blro yakışır.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
Teşekkür ederim :)  rolex'i aklımda bitirdim belki birkaç zaman sonra yine olabilir .. ama pam şu anda severek kullandığım bir saat. Çok teşekkür ederim 🙏

hayırlı olsun aracınız. lastik havalarını ayarlamalarına şaşırdım Türkiye'de en çok atlanan nokta maalesef :)  

Bu arada yangın söndürücü muayene için zorunlu değil, yani hafif kusur. Her araçta bulunması lazım tabii, hatta bagajda değil sürücü koltuğunda (bknz mercedes)

PP35 ile ceza yemeniz çok olası, PP60 ile bile ceza yazılanlar var. Ben air80 tercih ettim.

@Ozan Karsavuran 

Teşekkürler Ozan Bey. En ön camı kastediyorsunuz sanırım. Benim söylediğim sadece ön ve arka kapılar içindi. En ön cama film düşünmüyorum. Sadece eğer atermik renksiz bir fim bulursam en ön cama yaptırmayı düşünebilirim. Sizin dediğiniz air 80 sanırım en ön cam için ve bu özellikte bir film. İşçiliği iyi olan bir llumar bayi önerebilir misiniz Avrupa tarafında?

@007 Görüntüler mükemmel seramik sonrası daha da parlamış araç, eşinizin aracı da son dönemde çıkan beğendiğim modellerden biri kırmızı renkle de kendine daha bi baktırır olmuş.

Bu arada fotoğraftan dikkatimi çekti havacılık alanında çalışıyorsunuz sanıyorum. :)

• Beğen
Tepkiler: 007
@007 Hocam aracınız hayırlı olsun öncelik ile güzel günlerde kullanın birşey demissiniz kaputa ppf zamanla sararıyor kaput mu sararıyor dediler ppf mi çünkü ppf zaten 2 senede bir değişmesi öneriliyor ayriyetten sıfır bir araç almışsınız taş izi vs olmaması adına kesinlikle ön kaput ppf tavsiye ederim nacizane görüşüm. :)

• Beğen
@007 Hocam aracınız hayırlı olsun öncelik ile güzel günlerde kullanın birşey demissiniz kaputa ppf zamanla sararıyor kaput mu sararıyor dediler ppf mi çünkü ppf zaten 2 senede bir değişmesi öneriliyor ayriyetten sıfır bir araç almışsınız taş izi vs olmaması adına kesinlikle ön kaput ppf tavsiye ederim nacizane görüşüm. :)
PPF filmler aracın rengi ne olursa olsun sararma yapmaz.!! dandik ve kalitesiz olanlar sararır fakat onlarda zaten ppf olmadıkları için sararır., 

PPF filmler (en az 5 yıl maximum 12 yıl) kadar ömür vaad eden ppf filmler var., 

Size 2 yıl da bir değişmesi gerekiyor diyen kişilerin kullandıkları kalitesiz eski usül folyo lar oluyor.. 

@007

Hayırlısı olsun. Kazasız belasız kullanmak nasip etsin. 🧿

• Beğen
Hayırlı olsun güzel bir tercih olmuş.

• Beğen
Hayırlı olsun :)  2020 Troc alırken de verilmemişti. Doğuşun saçma işlerinden biri daha :)  

• Beğen
On 8.05.2021 at 6:22 AM, 007 yazdı:

Arkadaşlar merhaba, aracımı teslim alalı yaklaşık iki hafta oldu. 1.0 mild hybrid tecrübelerimi sizlerle yakında paylaşacağım. Bu aracımdan önce 8 sene golf 7 1.4 act 140hp 2013 model highline kullandım. 0km almıştım ve 125binde satıp golf 8'e geçtim.. Aracımı teslim anını sizlerle paylaşmak istiyorum. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

Merhaba hocam hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. Benim sormak istediğim şu:  golf 7-7.5  ile arasında ne gibi fark ve farklar var(konfor,yol tutuş,sürüş) vesaire

• Beğen
@007 😊😊 hayırlı olsun hocam güle güle kazasız belasız kullanmak nasip olsun Insallah. Benim gibi biriyseniz geçmeyecektir.  2015'te aracımı aldığımdan beri hâlâ en uzağa parketmeye devam ediyorum. Geçmiyor 😊

• Beğen

@cengizceng Şöyle söyleyeyim, golf 7 daha hızlıydı daha pratikti. Birçok saklama gözü vardı.. daha fazla kalite hissi vardı..Süspansiyon daha yumuşaktı sanki.. bu daha sert bir araç gibi geldi bana. Pratiklikten uzak.. ama tabi herşey yeni. 8 sene sonra farklı bir araç gibi geldi göstergeleri ve  motoru gibi sebepler yüzünden.. yeni her zaman güzeldir.. 

Geri
Üst Alt