Golf 8 Life Aracımın Teslimatı

Geçtiğimiz pazar da seramik kaplaması yapıldı. Yanımdaki eşimin aracına da seramik ve ön kaput tampon ve çamurluk ppf kaplama işlemi yapıldı.. Bu arada beyaz araca kaputa ppf zamanla sararma yapıyor deniliyor. O nedenle yaptırmadım. Cam filmi için Llumar PP35 düşünüyorum. Sizlerin fikirlerini de almak isterim.

E26F786B-2A02-46A6-AC27-2F8FBBA73D68.jpeg

45A1ECAB-0EB8-402D-BCBB-B9E30BA31056.jpeg

FE06EC10-6E58-48E0-A8BC-3530ACB18C7F.jpeg

4D755AB6-2EEC-46F5-B928-0B04EEBDC455.jpeg

B98740F4-C6FD-4FB7-AB6C-DE1799F44E1B.jpeg

511DDADC-A3E0-44EA-803E-5AEB7860991E.jpeg

A6D53268-7244-429F-B6B9-7BDCFADABB0C.jpeg

E0F50457-126D-4689-BF2E-CECD003CC965.jpeg

E8D82463-EF0B-4E14-AFD9-2F0732E6D182.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Terms

Hocam, malum virüs, benim cevremde-ailemde cok yasli insan  var ve hepsi asi karsiti malesef, onlarin ihtiyaclarini ben karsiliyorum bu yüzden kendimi mecbur koruyorum, avm üstünde oturuyorum, asansörle market-ev arasindayim, benim izolasyon malesef yerli asi gelene kadar devam edecek

Ilk aldigimda biraz sürdüm daha 100kmyi gecmedi, kapali otoparka cektim, 2 haftada bir otopark icinde tur atiyorum akü bitmesin diye, otoparkda cok soguk.

Krom kaplamalari siparis verdim-geldi, takip fotolari cekicem, ama havalar biraz daha isinsin

Kaan bey,
Fotoları herhangi bir siteye yüklemeden direk mesaj yazdığınız yere sürükleyip bırakın pc de.

Telefonda da diğer dosya ekle diyerek telefonda neredeyse oradan seçip tamam deyn.

Ben fotları göremiyorum.

@Terms

Hocam, malum virüs, benim cevremde-ailemde cok yasli insan  var ve hepsi asi karsiti malesef, onlarin ihtiyaclarini ben karsiliyorum bu yüzden kendimi mecbur koruyorum, avm üstünde oturuyorum, asansörle market-ev arasindayim, benim izolasyon malesef yerli asi gelene kadar devam edecek

Ilk aldigimda biraz sürdüm daha 100kmyi gecmedi, kapali otoparka cektim, 2 haftada bir otopark icinde tur atiyorum akü bitmesin diye, otoparkda cok soguk.

Krom kaplamalari siparis verdim-geldi, takip fotolari cekicem, ama havalar biraz daha isinsin
Evet zor bir durum. Ben de mecburen dün aşımı oldum ilk doz olarak, biontech yapıldı. Hepimiz için hayırlısı inşallah.

@007 hocam keşke kacirmasaydınız  aradaki 30 bin tl farkın zaten 20 bin tl camtavan fiyati kaldi ki renk özel lansman renk diyorsunuz oda 9bintl diye biliyorum e geriye ne kaldi zaten life ile style aynı fiyata geliyor bi yanlışlık olmasin sizin dediginiz fiyatta, birde style Full led mercekli farlar, koltuklar, jantlar, krom detaylar, ic detaylar vs cok fark var satış temsilcisinin iç güzarligi madem böyle bi seçenek arac vardı teklif edebilirdi size, neyse hayırlı olsun kazasiz belasiz inş 

@Mehmeteren0606 evet teşekkür ederim, ne yazık ki böyle bir hata yaptım. Özellikle sorduk, bu araç zamdan etkilenmedi 346’ya veriyoruz dedi. O anda içime bir ağırlık çöktü ☺️

Bir de golf 8’ler icin gizli özellikleri anlatan bir video var. Donanım haberde bir arkadaş paylaşmış. 

@krym Hakan hocam sizin passatı, @tiesay hocamın da 3008 i görmek nasip olmadı. Fotosunu bile.
Hocam inanın unutmadım, ancak pandemi nedeniyle hiç ilgilenemiyorum maalesef. Bir ara kaput filmi çektirmeye gideceğim, o zaman temizken çekeceğim mutlaka. 

@007Aracınızı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

• Beğen
Tepkiler: 007

@007 vazgeçip onu alabilirdiniz aslında çok mantıklı ve efektif olurdu, bu arada sizi tsf den tanıyorum bence hazır golfü değiştirmişken pam'ı da değiştirin size artık bir gmt master 2 blnr/blro yakışır.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Geri
Üst Alt