6,5" Composition Media APP Connect

@yusuf

24 ile biten donanımda her durumda 1200 tl karşılığı serviste aktif etmek gerekiyor anladığım kadarıyla. 

Merhaba arkadaşlar forumunuzun yeni bir üyesiyim ve sizlere bişey danışmak istiyorum. ağustos başında doğuş oto kartaldan 1.4 tsi highline golf aldım. arkadaşım ise başka bir şehirden 1,2 tsi comfortline ama opsiyon olarak da birkaç özellik ve highlinelarda bulunan 6.5 composition media sistemi aldı ve arabası birkaç gün önce geldi. media sistemine baktığım zaman benimkinden daha güncel bir yazılım yüklenmiş olduğunu gördüm. bende ekranda kırmızı tema hakimken arkadaşımda mavi tema hakim olmakta ve müzik sistemi kapatıldığında ekranda bende bir tek saat şekli görünmekteyken arkadaşımda 4 farklı saat göstergesi mevcut. bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi? yazılımsal birşey ise bu yazılımı güncelememiz mümkün mü? şimdiden herkese teşekkür ederim ve görüşlerinizi beklemekteyim

@ypksy

hocam bu dediğiniz firma parça kodu 19a ve ya 19b olan üniteler için de bu iddaa'ya sahip midir?

@shadowplayer Sizin aracınız 22. hafta öncesinde üretilmiştir arkadaşınızınki de 22. hafta sonrasında üretilmiştir. Sizin torpidonuzda kilit varsa ve arkadaşınızda yoksa yine aynı sebeptendir. 

Bu 6.5 ların hangilerine geri kamera takılabiliyor ? Bendeki 19b ile bitiyor numarası.

Samsung'tan gönderildi...

@shadowplayer Malesef bilmiyorum fakat 22. hafta sonrası cihazların son harfleri değiştiği için mümkün değil diye düşünüyorum.

@NeXuS Sonu 24 ile bitenler sanırım. 

Merhaba arkadaşlar forumunuzun yeni bir üyesiyim ve sizlere bişey danışmak istiyorum. ağustos başında doğuş oto kartaldan 1.4 tsi highline golf aldım. arkadaşım ise başka bir şehirden 1,2 tsi comfortline ama opsiyon olarak da birkaç özellik ve highlinelarda bulunan 6.5 composition media sistemi aldı ve arabası birkaç gün önce geldi. media sistemine baktığım zaman benimkinden daha güncel bir yazılım yüklenmiş olduğunu gördüm. bende ekranda kırmızı tema hakimken arkadaşımda mavi tema hakim olmakta ve müzik sistemi kapatıldığında ekranda bende bir tek saat şekli görünmekteyken arkadaşımda 4 farklı saat göstergesi mevcut. bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi? yazılımsal birşey ise bu yazılımı güncelememiz mümkün mü? şimdiden herkese teşekkür ederim ve görüşlerinizi beklemekteyim
Değerli Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz.

İki tip 6.5 inch ekranlı composition media cihazı var.

19 ve 24 kodlu iki ayrı versiyonu mevcut.

24 serisi geri görüşkamerası veya Dynaudio sipariş edildiğinde geliyor. 

19 serisi ise standart seri Golf lerde mevcuttur  ve bir modül yardımıyla 24 serisinin özelliklerine kavuşabildiği söyleniyor. (Aramızda şimdilik deneyen yok.)

Şimdilik yazılımla ilgili değil donanım altyapısı farkı da olduğu biliniyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt