6,5" Composition Media APP Connect

Voice tuşu var ama hocam. Yeni nesil appconnect yuklenmiyor mı yine de. Şu işi çözemedim bir türlü [emoji4]
Voice tusu tek basina belirlemiyor. ilk gelen passatlardada boyle.

Mirrorlink varsa menude sadece o altyapi var.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ansolak  teşekkurler bilgi için , genede bir servise danışayım şu vw nın en sinir olduğum olayı bu , mirorlink zaten gereksiz araç hareket halindeyken çalışmadıktan sonra bi anlamı yok :)  , onu açabilenvarmış cihazı yurt dışına gondermek gerekliymiş oda işime gelmedi 

Merhabalar. Apple Carplay e kafayı takmış durumdayım. Aracım 28 Mart 2016 siparişli 25 Mayıs 2016 da teslim aldım. Highline 1.4 TSI 150 PS ACT motor. Araç Composition Media var highline donanımla gelen. Direksiyonda sesli komut tuşu var fakat ekranın sol altında MUTE tuşu var.(voice yerine) Aracın kullanım kılavuzunda Composition Media, Discover Media 2.Nesil bilgi ve eğlence sistemi kullanma kılavuzu var. Fakat appconnect yok menüde. 19A ile bitiyor sonu. Anladığım kadarıyla 24A bitmesi ve sol atta voice tuşu olması lazım, bu özelliklerde geri görüş kamerası ekletince geliyor sanırım. Keşke konuyu önceden görseydimde ekletseydim siparişe, pişman ve kızgınım. Peki şimdi 19a olan ekranı takamaz mıyız parasıyla ?  Harita özelliği acaba hala çalışmıyor mu apple carplayde ?

WhatsApp-Image-20160701.jpeg
[/IMG] 

WhatsApp-Image-20160701%2B%25281%2529.jpeg
[/IMG] 

WhatsApp-Image-20160701%2B%25282%2529.jpeg
[/IMG]

Moderatör tarafında düzenlendi:
 Merhabalar. Apple Carplay e kafayı takmış durumdayım. Aracım 28 Mart 2016 siparişli 25 Mayıs 2016 da teslim aldım. Highline 1.4 TSI 150 PS ACT motor. Araç Composition Media var highline donanımla gelen. Direksiyonda sesli komut tuşu var fakat ekranın sol altında MUTE tuşu var.(voice yerine) Aracın kullanım kılavuzunda Composition Media, Discover Media 2.Nesil bilgi ve eğlence sistemi kullanma kılavuzu var. Fakat appconnect yok menüde. 19A ile bitiyor sonu. Anladığım kadarıyla 24A bitmesi ve sol atta voice tuşu olması lazım, bu özelliklerde geri görüş kamerası ekletince geliyor sanırım. Keşke konuyu önceden görseydimde ekletseydim siparişe, pişman ve kızgınım. Peki şimdi 19a olan ekranı takamaz mıyız parasıyla ?  Harita özelliği acaba hala çalışmıyor mu apple carplayde ?

WhatsApp-Image-20160701.jpeg
[/img] 

WhatsApp-Image-20160701%2B%25281%2529.jpeg
[/img] 

WhatsApp-Image-20160701%2B%25282%2529.jpeg
[/img]
Oncelikle hosgeldiniz.

Android tarafinda google maps i kullanmaktayim cok da memnunum.

Navigasyonu devamli guncellendigi icin yeni yapilan yollari da görüyor.

Google Live traffic vs bilgiside cabasi.

Apple kisminda extra olarak usb soketi degismesi gerekiyor golf7 ler için. Değiştikten sonra apple haritalar da çalışmakta. Cunki apple Türkiye ye resmi olarak bu destegi vermekte.

@diablo geçmiş olsun hocam. Pazar bölümünde yeni nesil cihaz satılık vardı. Golf r dan çıkma. Tek çözümünüz bu gibi duruyor. 

@ansolak Merhabalar hoşbulduk. Peki bu USB soketi satılır mı ? satılırsa nerde satılır? Alınırsa kim takabilir ?  Biraz fazla soru oluyor tabi. Her türlü fikir ve bilgiyi bekliyorum sizleri yormadan. 

@diablo geçmiş olsun hocam. Pazar bölümünde yeni nesil cihaz satılık vardı. Golf r dan çıkma. Tek çözümünüz bu gibi duruyor. 
Saolun. Bakacağım şimdi. 

@ansolak Merhabalar hoşbulduk. Peki bu USB soketi satılır mı ? satılırsa nerde satılır? Alınırsa kim takabilir ?  Biraz fazla soru oluyor tabi. Her türlü fikir ve bilgiyi bekliyorum sizleri yormadan. 
Saolun. Bakacağım şimdi. 
Serviste siparisi verilip montaji yapiliyor.

Bunu yine ilk olarak yapabilirim yakin zamanda bakimi gelecek arabanin o ara halletmeyi dusunuyorum.

Yalniz aracinizda appconnect olmasi ve acilmis olmasi gerekmekte.

@ansolak Sonuç olarak 19A ekranı olan bir golf sahibi önce 24a ekran siparişi verip taktırıcak daha sonra usb soket yerini alıp taktırıcak daha sonrada apple carplayi açtırıcak bu mudur özet :)  

@ansolak Sonuç olarak 19A ekranı olan bir golf sahibi önce 24a ekran siparişi verip taktırıcak daha sonra usb soket yerini alıp taktırıcak daha sonrada apple carplayi açtırıcak bu mudur özet [emoji4] 
Aynen oyle.hocam

@ansolak hepsi ne kadara mal oluyor acaba. 3000-4000 lere gelecekse discover pro takılır mantıken. Discover pro larda appconnect var mı orasını bilmiyorum gerçi 

@ansolak hepsi ne kadara mal oluyor acaba. 3000-4000 lere gelecekse discover pro takılır mantıken. Discover pro larda appconnect var mı orasını bilmiyorum gerçi 
Değerli Hocam 

App connect discover pro  cihazda standart fakat Gen II olmalı ..

Discover Pro  Ender de 7000 TLydi. 

Sonradan taktiran R sahibi bir dostumuz da vardı ama maliyeti hatırlayamadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Hocam 

App connect discover pro  cihazda standart fakat Gen II olmalı ..

Discover Pro  Ender de 7000 TLydi. 

Sonradan taktiran R sahibi bir dostumuz da vardı ama maliyeti hatırlayamadım. 

Yanıtınız için teşekkür ederim. Gen1 lerde appconnect olmuyor sanıyordum. Gen 2 olduğunu nasıl anlayabiliriz discover pro da ? 

Ben de 5.8 in olan var. 6.5 inç olanların flac parça çaldığına şahit oldum. Flac kayıpsız şarkı formatı ve benim için bu önemli, acaba 6.5 mib2 yazılımı bizde ki medyaya yüklenebilir mi? durduk yere 2015 model highline aracımda komple medyayı değiştirmek istemiyorum,

Arkadaşlar Merhaba,

Dün golf aracımı teslim aldım. Araç 2017 model, 22. hafta sonrası üretim. 24A yerine 24B ile biten parçası var. Menüde App Connect var, acaba CarPlay için USB değişimi şart mıdır? 2017 model aracı olup da AppConnect açtıran oldu mu acaba?

App Connect için 1071 TL, işçiliği için 200 TL;

USB için 300 TL, işçiliği için yine en az 200 TL isteniyormuş. Toplam 1771 lira gibi fahiş bir rakam çıkıyor ortaya.

Diğer yandan, şuan ismini vermek istemediğim bir firma 600 liraya hem AppConnecti açabileceğini hem de USB yi değiştirebileceğini söyledi. Adminimiz postumu engeller diye yazamiyorum :)

Teşekkürler.

Arkadaşlar Merhaba,

Dün golf aracımı teslim aldım. Araç 2017 model, 22. hafta sonrası üretim. 24A yerine 24B ile biten parçası var. Menüde App Connect var, acaba CarPlay için USB değişimi şart mıdır? 2017 model aracı olup da AppConnect açtıran oldu mu acaba?

App Connect için 1071 TL, işçiliği için 200 TL;

USB için 300 TL, işçiliği için yine en az 200 TL isteniyormuş. Toplam 1771 lira gibi fahiş bir rakam çıkıyor ortaya.

Diğer yandan, şuan ismini vermek istemediğim bir firma 600 liraya hem AppConnecti açabileceğini hem de USB yi değiştirebileceğini söyledi. Adminimiz postumu engeller diye yazamiyorum :)

Teşekkürler.
Aracınızın donanımını ve varsa opsiyonlarını da yazarsanız arkadaşlar size daha detaylı bilgiler verecektir., hayırlı olsun..

Geri
Üst Alt