6,5" Composition Media APP Connect

Merhaba arkadaşlar forumunuzun yeni bir üyesiyim ve sizlere bişey danışmak istiyorum. ağustos başında doğuş oto kartaldan 1.4 tsi highline golf aldım. arkadaşım ise başka bir şehirden 1,2 tsi comfortline ama opsiyon olarak da birkaç özellik ve highlinelarda bulunan 6.5 composition media sistemi aldı ve arabası birkaç gün önce geldi. media sistemine baktığım zaman benimkinden daha güncel bir yazılım yüklenmiş olduğunu gördüm. bende ekranda kırmızı tema hakimken arkadaşımda mavi tema hakim olmakta ve müzik sistemi kapatıldığında ekranda bende bir tek saat şekli görünmekteyken arkadaşımda 4 farklı saat göstergesi mevcut. bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi? yazılımsal birşey ise bu yazılımı güncelememiz mümkün mü? şimdiden herkese teşekkür ederim ve görüşlerinizi beklemekteyim
Hocam ,yazilim ve donanim versiyonlarini paylasabilir misin? Sizin aracin ve arkadasinizin.

Arkadaşlar merhaba,

Aracım Golf olmamasına rağmen, konunun beni de rahatsız etmesinden kaynaklı mesajı yazmak istedim. 

Nisan 2016 tarihinde Doğuş Maslak bayii'den 1.2 TSI DSG Comfortline Jetta satın aldım. Test sürüşünde veya satıcı tarafından App Connect ve Sesli komut kullanımlarının pasif olduğu kullanım için kod satın alınması gerektiği söylenmedi. (Sesli komut için 600TL , AppConnect için ise 1200TL civarında para isteniyor servis tarafından) Servis ile sorunu çözemeyince Doğuş Oto ya bir şikayet maili attım, geri dönüş yaptılar ve kocaman bir 0 ile geri döndüler.

Tüketici hakem heyetine gittim, onlarda arabanın toplam fiyatını göz ününe alındığında hakem heyetinin bakacağı dosyalara uygun değil dediler. Şuanda Tüketici Mahkemesine başvurmak için araştırma yapıyorum. 

Direksiyonda Sesli Komut düğmesini koyup, Multimedia içerisine de AppConnect linkini koyup aktifleştirme parası istenmesi tamamen hileli satış olarak görüyorum. Herkese Saygılar

IMG_0046.JPG

IMG_0041.JPG

IMG_0040.JPG

Arkadaşlar merhaba,Aracım Golf olmamasına rağmen, konunun beni de rahatsız etmesinden kaynaklı mesajı yazmak istedim. 

Nisan 2016 tarihinde Doğuş Maslak bayii'den 1.2 TSI DSG Comfortline Jetta satın aldım. Test sürüşünde veya satıcı tarafından App Connect ve Sesli komut kullanımlarının pasif olduğu kullanım için kod satın alınması gerektiği söylenmedi. (Sesli komut için 600TL , AppConnect için ise 1200TL civarında para isteniyor servis tarafından) Servis ile sorunu çözemeyince Doğuş Oto ya bir şikayet maili attım, geri dönüş yaptılar ve kocaman bir 0 ile geri döndüler.

Tüketici hakem heyetine gittim, onlarda arabanın toplam fiyatını göz ününe alındığında hakem heyetinin bakacağı dosyalara uygun değil dediler. Şuanda Tüketici Mahkemesine başvurmak için araştırma yapıyorum. 

Direksiyonda Sesli Komut düğmesini koyup, Multimedia içerisine de AppConnect linkini koyup aktifleştirme parası istenmesi tamamen hileli satış olarak görüyorum. Herkese Saygılar

/monthly_2016_09/IMG_0046.thumb.JPG.8000c62f00702c2095151d0ed7205a79.JPG

/monthly_2016_09/IMG_0041.thumb.JPG.03d7786fc71ad8671d87baa770936af7.JPG

/monthly_2016_09/IMG_0040.thumb.JPG.dc1da53f191e4fbe87972526b25ac05b.JPG
Hocam size verilen aracta o ozellik yaziyor mu faturasinda veyahut o aracin comfortline versiyonunda sesli komut vardır diye. Donanim listelerini tekrar bir gözden gecirin isterseniz. Comfortline da standart sesli komut sistemi yok benim bildigim.

Arabanizdaki direksiyon tuşunun boş olmasi lazim normalde araciniz comfortline cunki. Oraya tuşu koymuslar birde para vererek acabileceginizi söylemişler daha ne ister insan.

Dava acarsanizda yukaridaki sebeplerden dolayi bir sonuca varmaz kanaatindeyim.

Kolay gelsin.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.5" Composition Media üzerinde mirror-link açılabiliyor mu?

Yoksa sadece 'Voice' tuşu olan modellerde mi var bu özellik 

Bilgisi olan var mı?

arkadaşlar bu voice tuşlu ekranlarda ki appconnect özelliğini iyi kötü anladık ta mute tuşlu ekran da ki mirror link nedir ben konuya fransız kalmışım aydın kimse yok mudur nedir ne işe yara kimler appconnect ten yararlanıyor kimler mirror link ten yararlanıyor ne işe yararlar başka  bi araç bu kadar mı karmaşık ve  kafa karıştırıcı yapıya sahipmidir acaba :(

Merhaba arkadaşlar... Golf 7 (1,4 tsi 150 act highline ) ile İphone7 uyumu nasıl yapılıyor ? yardımcı olursanız sevinirim 
Değerli Dostlarım 

Bu başlığı baştan sona okuma sabrı  gösterebilirseniz bütün detaylar burada ama sabrım yok deseniz bu alttaki linkte özeti mevcut: 

Arkadaşlar merhaba,

Aracım Golf olmamasına rağmen, konunun beni de rahatsız etmesinden kaynaklı mesajı yazmak istedim. 

Ekli dosyayı görüntüle 6500

Ekli dosyayı görüntüle 6501

Ekli dosyayı görüntüle 6502
Aracımı teslim aldım haliyle hazırlık halinde geldi benimki de sizin ki gibi hocam. Bizim burdaki serivisin ama haberi yok, ST bana 2-3 müşteri için sorduk fakat TR için uyumlu olmadığı için yapamadık gibisinden bir şeyler söyledi. İst'da serviste bunu açıyorlarmış dediğimde, yazışır sorarız falan dedi, müsait bir zamanda bu işle ilgileneceğim.

Herkese selamlar, 2015 Golf Highline sahibiyim. 19A kodlu medya sistemim var VOICE yerine MUTE var. Konuyla ilgili son durum nedir? 19A'da App Connect'i çalıştırabilen var mı ? Doğuş Oto Maslak ile görüştüm, menüde App Connect yok dememe rağmen 1500 TL karşılığında aktivasyon yapabileceklerini söylüyorlar. İnansan mı bilemedim.

@egorentas hiç boşuna inanma  o işi bu sitede ben tecrübe edindim ilk olarak 19a larda app connect menusu olmadıgı ıcın o dedikleri hayal....

Merhabalar, geçtiğimiz hafta bir Golf Allstar 1.2 TSI almış bulunmaktayım. Halihazırda App Connect mevcut değil sistemimde. Foruma da biraz göz attım, benim media sistemim 19B ile bitip, MUTE tuşu yer almaktadır. Bu durumda Apple CarPlay özelliğini açtırabiliyor muyum acaba? Bilenler lütfen yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler.

Merhabalar, geçtiğimiz hafta bir Golf Allstar 1.2 TSI almış bulunmaktayım. Halihazırda App Connect mevcut değil sistemimde. Foruma da biraz göz attım, benim media sistemim 19B ile bitip, MUTE tuşu yer almaktadır. Bu durumda Apple CarPlay özelliğini açtırabiliyor muyum acaba? Bilenler lütfen yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler.
Ne yazıkki şimdiye kadar mümkün olmaDi. 

Herkese selamlar, 2015 Golf Highline sahibiyim. 19A kodlu medya sistemim var VOICE yerine MUTE var. Konuyla ilgili son durum nedir? 19A'da App Connect'i çalıştırabilen var mı ? Doğuş Oto Maslak ile görüştüm, menüde App Connect yok dememe rağmen 1500 TL karşılığında aktivasyon yapabileceklerini söylüyorlar. İnansan mı bilemedim.
Hocam açabiliyorlar ise gerçekten mükemmel bir gelişme olur hepimiz için ancak pek sanmıyorum.

2016 Temmuz üretimli Golf 7 Highline aracım var. Araçta sol altta mute tuşu mevcut. Menüde app connect yok ama benim aracın parça numarası 19B ile bitiyor. 
Tema renkleri mavi, bu cihaz hakkında bilgisi olan var mı? 

IMG_0209.JPG

Arkadaşlar Merhaba,
Dün golf aracımı teslim aldım. Araç 2017 model, 22. hafta sonrası üretim. 24A yerine 24B ile biten parçası var. Menüde App Connect var, acaba CarPlay için USB değişimi şart mıdır? 2017 model aracı olup da AppConnect açtıran oldu mu acaba?
App Connect için 1071 TL, işçiliği için 200 TL;
USB için 300 TL, işçiliği için yine en az 200 TL isteniyormuş. Toplam 1771 lira gibi fahiş bir rakam çıkıyor ortaya.
Diğer yandan, şuan ismini vermek istemediğim bir firma 600 liraya hem AppConnecti açabileceğini hem de USB yi değiştirebileceğini söyledi. Adminimiz postumu engeller diye yazamiyorum [emoji4]
Teşekkürler.
Hocam telefonunu verebilirmisiniz burdan veya özelden.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam firma ismini isteyenlere ozelden yazayim, kimsenin basi belaya girmesin, yapilan islem pek legal degil anladigim kadariyla. Tam anlamiyla crackleniyor arac.
Yeni model olsa bile, Golf, Passat ve Polo larda USB degisimi sart AppConnect//CarPlay icin. Tiguan, CC ve Scirocco larda 2016, 22. hafta sonrası üretim için USB değişimine gerek yok. Bu da ek bilgi olsun.
Ben henuz kararsızım, serviste mi actirsam, disardaki firmaya mı yaptırsam bilemiyorum. Aracın garantisine olan etkisi konusunda emin değilim.
Hocam benim aracım ekim 2016 üretimi 1.6 TDI Tiguan yabancı siteleri bakmadım ama türkçe bu konuda tek bilgi bulabildiğim forum bu yavaş yavaş fırsat buldukça forumları okuyor kendime uyarlıyorum.Telefonunu verebilirmisiniz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar Merhaba,
Dün golf aracımı teslim aldım. Araç 2017 model, 22. hafta sonrası üretim. 24A yerine 24B ile biten parçası var. Menüde App Connect var, acaba CarPlay için USB değişimi şart mıdır? 2017 model aracı olup da AppConnect açtıran oldu mu acaba?
App Connect için 1071 TL, işçiliği için 200 TL;
USB için 300 TL, işçiliği için yine en az 200 TL isteniyormuş. Toplam 1771 lira gibi fahiş bir rakam çıkıyor ortaya.
Diğer yandan, şuan ismini vermek istemediğim bir firma 600 liraya hem AppConnecti açabileceğini hem de USB yi değiştirebileceğini söyledi. Adminimiz postumu engeller diye yazamiyorum [emoji4]
Teşekkürler.
Özelden paylaşabilir misiniz? Firma ismi ve telefonunu...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba;

Bu bilgi forumda paylaşılmıştı zaten, Ender Elektronik 500TL App-connect ve 150TL usb değişimi için ücret istiyor. Yaptıran arkadaşlarımız da deneyimlerini halihazırda paylaşmışlardı.

Selamlar.

Geri
Üst Alt