SIFIR MI İKİNCİ EL Mİ?

daha önce sıfır bir araç almadıysanız güzel bir deneyim olacağından şüpheniz olmasın..önceliğiniz sıfır ve higline olmasından yana kullanmanızı öneririm tabi biraz daha limit arttırarak

İstediğin donanım yoksa sıfır varsa ikinci el

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar Merhaba, 

biliyorsunuz hala Golf 7 arıyorum lakin bulamadım başlıkta da belirtiğim gibi sizce 1.4 TSİ 2015 model highline mı ? ya da 2016 sıfır 1.4 TSİ Comfortline mı ?  

siz olsanız nedenleri ile hangi seçimi yapardınız ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

sevgiler.
Hocam tabiki tercih meselesi. Amma ben genelde ikinci ele yönelirim. Olmazsa sıfırı zaten hep bayide (en az 3 ay sonra sizde tabi).  Sebep; yukarıda ki bazı arkadaşların söylediği gibi 1 yaşındaki 10bin km yapmamış arabada nerdeyse 10bin tl avantajlı yakalayabilmek. @silvershadow donanımhaber' de golf alacaklara yardımcı olurken; sağolsun onun yardımlarıyla hesap kitap işlerinden daha kolay çıkmıştım. Kendisi çok mantıklı ve yardımsever şekilde eksperlik yapmıştı.  ve şimdi temiz ikinci el bir golf sahibiyim. Hatta ilk sahibi gibi hissediyorum kendimi. Umarım sizinde aklınıza yatan istediğiniz gibi bir golfünüz olur ve kazasız belasız binersiniz. Acil ihtiyacınız yoksa sabredin derim-tabii çok kolay değil biliyorum....  

Arkadaşlar 2017 yılını bekleme kararı aldım umarım hayırlısı olur forumu takibe sürekli devam edeceğim ilginiz için çok teşekkür ederim eksik olmayın

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar 2017 yılını bekleme kararı aldım umarım hayırlısı olur forumu takibe sürekli devam edeceğim ilginiz için çok teşekkür ederim eksik olmayın

Kararınız için tebrik ederim.

Umarım beklenen, beklentilerimizi karşılar ve hayırlısıyla araçlarımıza kavuşuruz.

Şimdiye kadarki golflerim boşline idi. Yenisi artık mümkünse yakışıklı ve dolu bir golf olacak inşallah. Allah cümlemizi utandırmasın. 

Sahibini ve aracın geçmişini %100 biliyor iseniz 2. el olabilr.

Aksi taktirde 0 km.

TRAMER veya servis kayıtlarına %100 güvenmeyin, hasar TRAMER e işletilmemiş olabilir (sigortayı kullanmadan aracı yaptırmış olabilir).

Ayrıca 1 aydan kısa süre önce satış görmüş araçların geçmiş bilgileri TRAMER e girilmemiş olabilir, alacağınız araç son 1 ay içerisinde satış görmüş ise 2 kere dikkat!

Çalıntı veya Change olabilir.

Tanıdık bilmedik 2. el bir aracı kesinlikle almayın.

Hayırlısı olsun, inşallah dilediğiniz bir araca kavuşursunuz.

Ustadlar bugün kanım bitlendi ankara şaşmaz doğuş otoya gittim 1.4 tsi highline için 78.400 TL fiyat verdiler...

Gemi de bir adet 1.2 tsi comfortline varmış Mart 2. Hafta teslim 69.674,65 TL fiyat verdiler.

Pasifik mavisi,kum beji döşemeler,ışık paketi,sürüş konfor paketi bana biraz pahalı geldi siz ne düşünürsünüz?

Ustadlar bugün kanım bitlendi ankara şaşmaz doğuş otoya gittim 1.4 tsi highline için 78.400 TL fiyat verdiler...

Gemi de bir adet 1.2 tsi comfortline varmış Mart 2. Hafta teslim 69.674,65 TL fiyat verdiler.

Pasifik mavisi,kum beji döşemeler,ışık paketi,sürüş konfor paketi bana biraz pahalı geldi siz ne düşünürsünüz?

Hocam indirimsiz fiyat mı bunlar. Liste fiyatı vermişler size.

Hocam indirimsiz fiyat mı bunlar. Liste fiyatı vermişler size.
Hocam sanırım indirimsiz hiç sevmiyorum doğuş otoyu kadın oturmadı bile 70 bin TL para vereceğiz ayakta fiyatları verdi gitti o kadar çok tok satıcılar ki anlatamam eve yakın diye buraya gitmiştim yarın Konya yolundaki doğusa gideceğim sonuçları yazarım

Hocam sanırım indirimsiz hiç sevmiyorum doğuş otoyu kadın oturmadı bile 70 bin TL para vereceğiz ayakta fiyatları verdi gitti o kadar çok tok satıcılar ki anlatamam eve yakın diye buraya gitmiştim yarın Konya yolundaki doğusa gideceğim sonuçları yazarım

Hocam aslında bayi bayi dolaşmaya gerek yok. Ben telefonda fiyat aldım. VW canlı destekten arac sorgulayın. İstediğiniz özellikte araç varsa telefonda fiyat alın. Gerisi kolay ;)

Hocam aslında bayi bayi dolaşmaya gerek yok. Ben telefonda fiyat aldım. VW canlı destekten arac sorgulayın. İstediğiniz özellikte araç varsa telefonda fiyat alın. Gerisi kolay [emoji6]
Hocam telefondan bana indirimli fiyat söylemeyediklerini söylediler

Hocam telefondan bana indirimli fiyat söylemeyediklerini söylediler

Hocam adet çıkarmışlar. Fiyat için oraya kadar gelemem deyin ve başka bayi arayın. Öyle saçma şey ilk defa duyuyorum. İstanbul bayileri biraz daha indirimli fiyat verebilir.

Hocam Çorum ahlatcı da hakan Ülgü var bi teklif alın derim. Çok uygun fiyat vereceğini düşünüyorum.

Bence sıfır. Ancak forumdan ikinci el alınır.  :mad:

Güzel insanların araçları da güzel oluyor.

Geri
Üst Alt