27 Mart 2021 Golf 8 Liste Fiyatları

J ledler tamam bir de hız sabitleyici ekletip comfortline ile yola devam inş. Bu fiyatlarla bu faizle gerek yok kendi adıma maceraya[emoji846]
/monthly_2021_03/20210327_143426.thumb.jpg.2bc516561005ecf4bc66635ecbeab9cc.jpg
Yakışıklı olmus ustad

Gule gule kullan

Dijon da ekle listeye

bir kaç gün önce bir abimiz 0 km honda civic aldı 1.6 lpg otomatik vites 230.000 tl tamam golf güzel araba da o kadar da pahalı olmamalı 

bir kaç gün önce bir abimiz 0 km honda civic aldı 1.6 lpg otomatik vites 230.000 tl tamam golf güzel araba da o kadar da pahalı olmamalı 
Güzelliği kalmadı hocam gitti güzellik...

Honda iyidir motor sanzuman en azindan iyi...

yalıtım da yaptırılır bitti gitti işte...

Golfu golf yapan detaylariydı premium hissiyati idi hatta ulaşılabilir premium araç deniyordu ki şimdi honda ile değilde reno ile karşılaştirabiliriz...

Kronik sorun deryası 5-10 bin km sonra alan arkadaşlar servisle papaz olacak büyük ihtimal yok iyi niyetlisin yok art niyetlisin...

Al honda hayat onda 7 yıl garanti en azından kafa rahat gezilir...:)

Bu arada fiyatlar

Taksitli araba verecekler ya faiz haram sonuçta kredisiz olacak e fiyatlar helal yoldan şişer artık...

arkadaslr demin bayiye gittim bugün canli gormek nasip oldu st ile biraz gorusme yqptim bayide kalabalik degildi zaman ayirip ilgilendi 1.0 style cam tvn hiz sbt vs vs 366 liste fiyati vardi 344 hayirli olsun dedi 1.5 tsi r line ful dolu 466 dan 408 e birakti bana ama kredi sartlari uymadi agir geldi olmadi 

Bunlar yalnızca liste fiyatları. Nasıl kullanıldığı belli olmayan 7.5 Rline’lara 350 yazılıyorken sıfır yeni teknolojili 8 Rline için 400 bin tl bence çok uçuk rakam değil. Bayilerden uygun rakamlar almak mümkün.

Evet abi 1.5tsi 150ps değilmiydi?
Serdar abi 110kw~150ps’dir muhtemelen, önceki listede de yanlış yazılmıştır diye düşünmüştüm ama yine yanlış yazmışlar sanırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bunlar yalnızca liste fiyatları. Nasıl kullanıldığı belli olmayan 7.5 Rline’lara 350 yazılıyorken sıfır yeni teknolojili 8 Rline için 400 bin tl bence çok uçuk rakam değil. Bayilerden uygun rakamlar almak mümkün.

Serdar abi 110kw~150ps’dir muhtemelen, önceki listede de yanlış yazılmıştır diye düşünmüştüm ama yine yanlış yazmışlar sanırım.
evet bence uygun geldi ama suan bayide arac teslime hazir ama alamadik ustam

Güzelliği kalmadı hocam gitti güzellik...

Honda iyidir motor sanzuman en azindan iyi...

yalıtım da yaptırılır bitti gitti işte...

Golfu golf yapan detaylariydı premium hissiyati idi hatta ulaşılabilir premium araç deniyordu ki şimdi honda ile değilde reno ile karşılaştirabiliriz...

Kronik sorun deryası 5-10 bin km sonra alan arkadaşlar servisle papaz olacak büyük ihtimal yok iyi niyetlisin yok art niyetlisin...

Al honda hayat onda 7 yıl garanti en azından kafa rahat gezilir...:)

Bu arada fiyatlar

Taksitli araba verecekler ya faiz haram sonuçta kredisiz olacak e fiyatlar helal yoldan şişer artık...
230 bin honda için çok uçuk bir rakam.

Kur artışı hemen fiyatlara yansıtılmış. Hayırlı olsun. Alanlar yine kazandı

Ekli dosyayı görüntüle 44915
en baştan beri çevremdeki herkese alan kazanır dedim alanlar kazandı, internette youtube de instagram da bir güruh var almıyoruz aldırmıyoruz diye dolanan onlara inanlar hep kaybetmeye mahkum, otv ve kur böyle devam ederse ve fabrikalar tam kapasite çalışmazsa yakında 1.5 r line cam tavanlı bir golf 500 e dahi alinamayabilir.

en baştan beri çevremdeki herkese alan kazanır dedim alanlar kazandı, internette youtube de instagram da bir güruh var almıyoruz aldırmıyoruz diye dolanan onlara inanlar hep kaybetmeye mahkum, otv ve kur böyle devam ederse ve fabrikalar tam kapasite çalışmazsa yakında 1.5 r line cam tavanlı bir golf 500 e dahi alinamayabilir.
aynisini bayideki temsilci dedi nisan rakamlariyla

gelicek dedi suan elimde oldugu icin tek kalan arac bu rakamdan verebilirim dedi 466 liste 408 e birakti

Geri
Üst Alt