Neden vurup kaçarlar

Geçmiş olsun

Toplum olarak fabrika ayarlarımıza dönmemiz gerekiyor.

Bizim insanımız bu kadar karaktersiz şerefsiz değildi.

@AhmetCakmak 

ahmet hocam

geçmiş vakit ama size de geçmiş olsun

otobüste daha mı çok hasar oluşmuş🙄

golf otobüsten sağlam gibime geldi

@doganersin Hocam otobüsün plastik tampon kısmına denk geldiği için fotoğraflardaki gibi parçalanmıştı. Bizim tampona denk gelse muhtemelen aynı şekilde parçalanırdı. 

@AhmetCakmak valla garanti otobüs akşam akşam bütün durakları gezdim sabah saatlerinde iki otobüs kaza yapmış ustadaymış büyük ihtimal onlardan birisi bana vuran kamera kayıtlarına da baktım net olarak gösteren bir yer yok herkese haber bıraktım ne çıkar bilemiyorum. Hatta mgm mi ne öyle tip otobüsler varmış arkası daha geniş oluyormuş hangisine sorsam büyük ihtimalle o tip otobüstür vurduğunu hissetmemişte olabilir diyorlar 

2FA36DA9-90D8-4E37-A8D2-8C3C9AEE258B.jpeg

@Negatiwe aynen öyle hocam bir otobüs şoförü dedi ki hatta kul hakkıdır bak bugün bende golf müdür Polo mudur bilmiyorum vurdum durdum tutanak vs hallettik dedi. Kul hakkına girilmez dedi hepsi bunun gibi düşünse 

saat aralıklarını biliyorsanız iett'ye dilekçe yazın şu saat aralıklarında bir aracınız aracıma çarpmıştır.Gps kayıtları mevcuttur sonuçta.İett uygulamasına girdiğinizde hangi durağa saat kaçta geldiğini gösteren uygulama var.

@BG2017 hocam kanunen mala zarar  verme suçu kasten işlenebilir bir suç. Taksirle işlenmesi halinde, yani trafik kazası gibi durumlarda mala zarar verme suçu oluşmamakta. Hukuki boyutu hukuk mahkemelerinde tazmin olabilir. Cezai boyutu maalesef yok.

Geçmiş olsun inşallah iyi bir sonuç alırsınız. Böyle şeylere sinir oluyorum durduk yere neden cebimden para çıkıyor daha da önemlisi araçta belki daha büyük bir boya ihtiyacı olabilirdi rötuşu düzgünde yaptırsan belli oluyor vs. Geçen gün şirket aracına yokuş aşağı bir yerde 3 tekerli elektrikli bisiklet çarptı sürücüsüz haldeymiş biz dayıyı binmiş giderken arkasından gördük abi şu motor arabanıza vurdu dedi birisi. Adamı durduramadık zaten baya yaşlı biriydi durdursak zaten ne yapcaz bilemedim onların trafik sigortası da yok 50 cc ye kadar. Allah'tan araç plastik tamponlu kangoo 4 baya bir sildim ama kırmızı boyası kaldı biraz pasta lazım birazda yüzülmüş tampon. Kendi aracım olsa dedim elden ne gelir diye düşünmüştüm o an. 

@mufayu plakasını bilmesem de oluyor mu ?  sabah 9 da arabayı bıraktım işe gittim 11.30 da yemeğe gelirken gördüm bu haldeydi 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kordi_gs Hocam çok geçmiş olsun. Böyle karakter yoksunu insanlar oldukça  maalesef bu gibi durumlar ile karşılaşıyoruz. Bir şekilde de bulunur o kişiler, uzak olsa da bütün kameraları inceleyin. Üzmeyin kendinizi beterin beteri var.

Bir hikayemi anlatayım belki bir nebze güldürür, ben her izlediğimde gülüyorum.

Geçen sene Ramazan aylarında başıma geldi bu olay. O zamanlar aracım yok, nişanlıyım ev alışverişi vb. için araca ihtiyaç var. Kayınpederin arabasını aldım işlerimizi hallettik o gün bende kalacak araç. Evin önüne çektim gün geçti ertesi gün geldim bir baktım arka silecek bildiğiniz kırılmış. Darbeye bağlı değil biri yapmış. Görünce çok sinirlendim, emanet araç sonuçta. Bir de etrafta sevilmeyen biri de değilim, düşünüyorum kim neden yapar bunu bana, hayır aracı da tanımıyorlar emanet araç nasıl olur? Evin önündeki dükkanın güvenlik kamerasını gördüm girdim içeri dedim abi böyle böyle gel izleyelim şu kamerayı bulalım kim yapmış, bulmadan onu rahat edemem ben. İzledik videoyu, sonuçta suçluyu bulduk. Aşağıda suçluyu görebilirsiniz 😂 Kusura bakmayın telefondan video yükleyemedim ekran görüntüsü ile anlatmaya çalıştım.

2D80AD88-FC4A-4881-AF62-F436A5E99B78.jpeg

48235E69-6EB5-47CD-B292-FD0EF0FAF6DE.jpeg

F33010C6-5301-4A48-A143-22FA65794FA0.jpeg

174257AA-9E50-4210-B2E5-73C4E1CE7FBB.jpeg

5D4DDEE1-DEDF-4D87-98EA-D424457C522E.jpeg

C1AC62A6-A45D-4461-9EE6-8642B9A96294.jpeg

DDDC7B8B-FC05-494B-8275-B975F8CD9E36.jpeg

Geri
Üst Alt