Neden vurup kaçarlar

geçmiş olsun. benim de yaklaşık 20 yıl önce başıma gelmişti. evimin olduğu sokakta park halindeyken, mahallenin peeechi bir çocuk çarpıp kaçmıştı.

@oryx çünkü aynı yerde hemen kenarda duran tatlıcınında arabasına vurup kaçmışlar 

Çok çok geçmiş olsun.Peşini bırakmayın bence.100m ye kadar kameralara bakın.Araçların etrafından bir şekilde çözersiniz.Böyle aşağılık insanları yakalamak vatan borcu gibi resmen

Öncelikle geçmiş olsun hocam. Gözümüz gibi baktığımız araçlarımıza birinin vurup kaçması gerçekten çok üzücü.

Aynısı 1-2 sene önce başıma geldi plakası belliydi vuran aracın. Fakat polisimiz böyle şeylerle uğraşmak istemiyor. Savcılığa suç duyurusunda bulundum. 2 hafta sonra ''Hiçbir suç unsuru bulunmamaktadır'' diye bir yazı geldi eve. Söyleyeceklerim bu kadar :)

@BG2017 😳 cidden bu kadar basit mi hocam benım şahsi malıma nasıl zarar verilebilir ki sonuç ne oldu kendiniz yaptırdınız 

@Kordi_gs Evet ne yazık ki bu kadar basit. Polisimizin savcımızın uğraşması gereken daha önemli işler var demekki :)

Kendim yaptırdım hocam 400-500 tl paraya ve 1 hafta arabasız kalmama sebep olmuştu.

@Kordi_gs Hocam hevesinizi kırmak istemem ama evet öyle. Ama peşini bırakmayın. Ben kötü bir sonuç elde ettim diye aynısı olacak değil. İnşallah halledebilirsiniz bir şekilde.

Geri
Üst Alt