Neden vurup kaçarlar

Geçmiş olsun vurup kaçanları Allah bildiği gibi yapsın küfür etmek istemiyorum . İyi bir göcükcüye gidin üçe beşe bakmayın bence. Ben ucuza kaçıp ankarada otozen pdr ye gittim sizdeki aynı noktada ancak daha ufak bir hasarı berbat bir şekilde onardılar. Otozen pdryi hiç tavsiye etmiyorum

@Kordi_gs geçmiş olsun.

Can sıkıcı bir durum.

Park halinde kayıt eden bir araç kamerası, böyle durumlarda sonuca ulaşmada kolaylık sağlar.  

@ogzogz aynen hocam teyp taktırırken yapalım demişlerdi istememiştim taktırmak lazım önlü arkalı 

@Kordi_gs Geçmiş olsun. Belediye otobüsleri kırmızı ise olabilir. Belediye otobüsü farketmemiştir bile.

geçmiş olsun

gerçekten çok can sıkıcı bir durum 🤨

şayet araç kamerası olsa idi anında bulunmuştu

ben kendi aracımda direk sigortadan hat çekip yılın 365 günü kayıtta (önlü arkalı) kullanıyorum.

(aküyü bitirmez mi diye düşünen olabilir ama onunda hesabını da yaptım, bitirmiyor, zayıflatmıyor bile)

hatta bizim öğretmen ark aracını hep benim önüme park ediyor

(senin arabada kamera var diye :)

büyük vasıta kullanıyor, farketmemiş olabilir diyeceğim ama bende 6m uzunluğunda VW VOLT karavanım var,

orta ayna yok,ama sağa yanaşacağım zaman ayna kontrolu yapıyorum, çünkü araç uzun ve büyük..

arka tekerden sonrası manevrada ters açı yaptığından sol manevrada sizin çamurluğa sürtmüş gibi

göçükçü kolay bir şekilde halledecektir, can sıkmayın

ama

peşini bırakmayın bence de, türkiye de olsa, istanbul da olsa kimse kimsenin malına canına kast edemez

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kordi_gs Belediye otobüsünün şoförü farketmemiştir.

15 yıl kadar önce amcaoğlunun kamyonunu muayeneye götürdüm.  Orada manevra yaparken bir otomobile sürtmüşüm ama ben hiç faraketmemiştim.

Mecburen adam sürtün dedi kuzu kuzu yaptırdım.

@Terms oda olabilir ama çamurluğu geçirmiş içine belki de kar dan dolayı başka arabadan mı kaçıyordu artık 

@Kordi_gs Hocam cana geleceğine mala gelsin derler-denir. Ama bir de mal canın yongasıdır denir.

İster istemez can sıkılır.

@Terms aynen öyle valla görünce bir an dünyam kaydı 😂  ah bir elime geçirsem vuranı  arabayı yaptırtıcam 😂😂

Geri
Üst Alt