18" Jant + Eibach Pro Kit Yay

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. Çok yakışmış :masallah:

Hayırlı Olsun 

Gayet Güzel olmuşlar. Keyifle Binmen dileğiyle.

Arıcıoğluna da buradan bir kez daha teşekkür edelim. bizlere jant lastik konusunda çözümler ürettiği için.
Teşekkürler Ender hocam, sağ olun  (y)

@frknyldrm Bende18 Sebring almayı düşünüyorum arıcıoğluna baktığınızda sebring gözünüze çarptımı. Birde bu renkte jant bulma imkanımız varmı aldığınız yerde.

Ekli dosyayı görüntüle 44706Ekli dosyayı görüntüle 44707
Ben silver sebring baktım ama hoşuma gitmedi hocam; sebringin kolları gözüme hoş görünmüyor, bir türlü sevemedim. Size attığım numaraya whatsapptan atın bu fotoğrafları, yardımcı olacaktır. Ben sadece silver gördüm ama belki vardır bilmiyorum.

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. Çok yakışmış :masallah:
Çok teşekkürler hocam, sağ olun.  (y)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun. Yayı kaça aldınız . Özel değilse neden eibach tercih ettiniz ? Bide arac nedir ? Bende inşallah bu hafta durbanlanıyorum . 1 ay kullanılmıs bir yay denk geldi voglant 1500 verecegını soyledi .

Ekli dosyayı görüntüle 44599
Vogtlandlarda sıklıkla birbirine değmeden dolayı ses olabildiğini duydum. Bunun için yayın bir kısmına ince şeffaf hortum geçiriyorlar. Bu konuyu araştırmanızı öneririm. 

Ben sırf bu yüzden riske atmamak için Eibach aldım, anormal memnunum.

çok güzel olmuş iyi günlerde kazasız belasız keyif ile sürmen dileğiyle...

Yay yay yay yay diye diye en sonunda aldırdım iyi ki aldın bence :)))

çok güzel olmuş iyi günlerde kazasız belasız keyif ile sürmen dileğiyle...

Yay yay yay yay diye diye en sonunda aldırdım iyi ki aldın bence :)))
Teşekkürler Derman Bey  :D

Bence de iyi oldu aldığım, Allah nasip ederse bir sonraki arabam ne olur bilmem ama eibach yay ilk yapılacak işlerden biri olur.  (y)

Kazasız Belasız Sürüşleriniz Olsun..  :masallah:

Hocam hayırlı olsun 10 numara olmuş tam kıvamında inmiş araç.

Bir sorum olacak piyasada satılan 500 liralık spor yayla 2.000 liralık yay arasında ne gibi farklılıklar var

Hocam hayırlı olsun 10 numara olmuş tam kıvamında inmiş araç.

Bir sorum olacak piyasada satılan 500 liralık spor yayla 2.000 liralık yay arasında ne gibi farklılıklar var
Teşekkürler hocam, sağ olun.  (y)

Farkları net bir şekilde söylemek için ikisini de kullanmış olmak lazım ama az çok ne fark olacağı belli gibi; konfor ve yol tutuş hususlarında bariz farklar vardır diye tahmin ediyorum.

@frknyldrm aracı ilk aldiğimda üst0nde 18 durban vardı yaylar presletilmiş 45 cm falan sanırım. 1 2 yıl falan kullandım ilk zamanlar iyiydi sonra aşırı konfor kaybı ve aşırı sekmeler oldu gittim orjinal yaylara geçtim ve orjinal dijonlara geçtim. Şimdi tekrar durbanlara geçicem ve spor yay taktırıcam . Siz aracın şuanki halinden memnun musunuz konfor açısından sekme oluyor mu

@frknyldrm aracı ilk aldiğimda üst0nde 18 durban vardı yaylar presletilmiş 45 cm falan sanırım. 1 2 yıl falan kullandım ilk zamanlar iyiydi sonra aşırı konfor kaybı ve aşırı sekmeler oldu gittim orjinal yaylara geçtim ve orjinal dijonlara geçtim. Şimdi tekrar durbanlara geçicem ve spor yay taktırıcam . Siz aracın şuanki halinden memnun musunuz konfor açısından sekme oluyor mu
Çok memnunum, maşallah diyelim. :)

Daha önce niye yapmadım diye kızıyorum kendime. :)

Bir sonraki aracım (nasipse) ne olur Allah bilir ama yapacağım ilk işlerden biri yay olur.

@frknyldrm  görüntü çok güzel tam istediğim kıvamda :) nazar değmesin hocam  bakalım bende düşünüyorum eibach pro kit . Yan profilden bi foto paylaşabilir misin usta mümkünse yakın tarihli

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt