18" Jant + Eibach Pro Kit Yay

@frknyldrm  görüntü çok güzel tam istediğim kıvamda :) nazar değmesin hocam  bakalım bende düşünüyorum eibach pro kit . Yan profilden bi foto paylaşabilir misin usta mümkünse yakın tarihli
Montaj gününden sonra profilden fotoğrafını çekmedim hocam hiç.

Montaj gününe ait fotoğraf var.

P_20210320_164545.jpg

Eh dedik :)  

Kazasız belasız tekrardan

B) B)
:sofor: Tenk yu so maç (y)

Herkese hayırlı akşamlar

Bugün aldığım bir geri bildirim üzerine buraya yazıyorum

Arıcıoğlu'nda benimle ilgilenen satış görevlisi arkadaşın numarasını ya konuda ya da özelden -net hatırlamıyorum şu an- bazı üyelerle iyi niyet ile paylaşmıştım.

Satış görevlisi Burak'tan, benim yönlendirmemle kendisine ulaşan ve yardımcı olduğu birisinin teşekkür bile etmediğini öğrendim ve canım sıkıldı. Bunu durduk yere söylemedi tabii ki; başka bir üyemiz ile de ilgilenmesini rica ettim, onun üzerine sonuna :) koyarak yazdı ama belli ki canını sıkmış.

Hepimizin yetişkin ve örf adet bilen insanlar olduğumuzu düşünürsek böyle bir mesajı yazıyor olmam nahoş aslında ama arkamdan "yönlendirdiği adama bak" diye düşünülmesi hoşuma gitmeyeceği için yazma ihtiyacı duydum vesselam.

Hocam geçmiş konuşmaların hepsini okudum da güncel olarak yay hakkında edindiğiniz deneyimleri paylaşır mısınız
Yaylar 3.5 cm miydi
Aracınız çok hoş olmuş cidden 👍🏻

Hocam geçmiş konuşmaların hepsini okudum da güncel olarak yay hakkında edindiğiniz deneyimleri paylaşır mısınız
Yaylar 3.5 cm miydi
Aracınız çok hoş olmuş cidden 👍🏻
Çok özür dilerim hocam, mesajınızı yeni görüyorum.
Konuya bir bakayım diye girdim de gördüm. :)
Konfor beklentisi kişiden kişiye çok değişen bir şey, ben gayet memnun olarak kullandım. Eibach pro kit, tavsiye ederim.
Şu an -daha fazla düşürebilmek ve daha profesyonel bir sistem kullanmak adına- ST-XA Coilover kullanıyorum, arkası çok sert diyen oldu ama ben memnunum. :)

Çok özür dilerim hocam, mesajınızı yeni görüyorum.
Konuya bir bakayım diye girdim de gördüm. :)
Konfor beklentisi kişiden kişiye çok değişen bir şey, ben gayet memnun olarak kullandım. Eibach pro kit, tavsiye ederim.
Şu an -daha fazla düşürebilmek ve daha profesyonel bir sistem kullanmak adına- ST-XA Coilover kullanıyorum, arkası çok sert diyen oldu ama ben memnunum. :)
3.5 pro kit nereden temin edebiliriz şu an?

Geri
Üst Alt