Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Yarın aracımı servise götürüyorum yıllık bakım harici garantisine bir ay kalmışken far merceklerindeki lekelenmeden dolayı değiştirmek niyetindeyim.Aracımda amerikan parkları forumdan gökhan bilgin arkadaş açtı saolsun şimdi yardımcı olamayacak.Yarına kapatıp gitmek istiyorum ordan sorun çıkmasın diye bu konuda bursada bugün bana yardımcı olan birini bulabilirsem çok sevinirim.
İstanbulda olsanız yardımcı olurdum hocam. Mercek ile onun arasında bağ kurmaları zor hocam.

İstanbulda olsanız yardımcı olurdum hocam. Mercek ile onun arasında bağ kurmaları zor hocam.
Yusuf hocam servisin bahanesini engellemek istedim aslında yani müdahele edilmiş demesinler diye biliyorsunuz servisleri her işi yapmama taraftarılar herzaman.

Yusuf hocam servisin bahanesini engellemek istedim aslında yani müdahele edilmiş demesinler diye biliyorsunuz servisleri her işi yapmama taraftarılar herzaman.
Öyle bişey derlerse biraz sert çıkın bence Hocam, saçma bahanelerle garantiye sokmamaya çalışıyorlar bazen. Sinyal ile merceğin ne alakası var. 

Ben Adıyaman Gölbaşında ikamet ediyorumda yakın illerden Gaziantep olur K.Maraş olur Malatya olur gizli özelliğini açtıracağım bana yardımcı olacak var mı :)

Orhan dedi:
Elimde 14.10 kablo var. 2015 modele kadar kodlama yapabiliyorum. sizin araca kodlama yapamıyorum. yoksa aklımdaydı teklif edecektim. eski kabloların arayüzünü yapabilirim yenileri için kendimi güncellemelere ayak uyduramadım malesef. samsunda veya çevre ilde kablosu ve bilgisi olan varsa bu arkadaşlar yardımcı olurlar hocam.

Amasyalı eren son durumun nedir kardeşim?

@fcsrn
Orhan hocam ben dün kendi şahsıma 2012 Golf 7 Highline aldım. 2017 olanı babam kendi kullanıyor ona değişiklik yapmaya gerek yok benim canavara yapsak yeter :)

@Orhan abi tanıştığıma memnun oldum yardımların için de çok teşekkür ederim ellerin dert görmesin :)

İzmir'de yardımcı olacak biri varmıdır,ben özellikle kadran selamlama ve aracı actıgımda farlarla sislerin yanmasını istiyorum

Geri
Üst Alt