Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Ankara da yardımcı olabilecek arkadaş varmı ?

Biraz önce sahibi ile görüştüm gizli özellikleri 15 dakikada açıyorum 100 tl dedi.
Ayrıca geri vites ışıkları orjinal 135 tl 'ye yan sanayi 50 tl 'ye taktiğini söyledi.
Haberiniz olsun

Hocam özellik 100 TL, geri vites ışıkları max maliyeti 20-30 TL dir. Oradan da 100 TL, havadan 200 TL kazandırmayın bence. Ankara'da @necati Hocam ile iletişime geçin. Ampulleri de aliexpress, veya aksesuarcılarda bulabilirsiniz. 

Bir gün ayarlayalım necati beyle görüşelim birlikte arkadaslar

Aslında Harun gündüz diye bir arkadaş yazdı forumda bana 20 TL yapayım dedi ama 1 haftadır cevap vermedi umudu kestim ondan açıkçası

Bir gün ayarlayalım necati beyle görüşelim birlikte arkadaslar

Aslında Harun gündüz diye bir arkadaş yazdı forumda bana 20 TL yapayım dedi ama 1 haftadır cevap vermedi umudu kestim ondan açıkçası
Necati Hocama mesaj attım müsait olduğunda cevaplayacaktır foruma girip. 

@necati @Glf @fcsrn bende necati hoca ile görüşmek isterim şu işi çakallara para kazandırarak yapmayalım gerekirse necati hocaya rakı ısmarlarız  s=s16

Elimden geldince yardımcı olmaya çalışırım.

Uygun zamanınızda görüşelim hocam

Manisa yada İzmirden yardımcı olabilecek var mıdır ?

Yarın aracımı servise götürüyorum yıllık bakım harici garantisine bir ay kalmışken far merceklerindeki lekelenmeden dolayı değiştirmek niyetindeyim.Aracımda amerikan parkları forumdan gökhan bilgin arkadaş açtı saolsun şimdi yardımcı olamayacak.Yarına kapatıp gitmek istiyorum ordan sorun çıkmasın diye bu konuda bursada bugün bana yardımcı olan birini bulabilirsem çok sevinirim.

Geri
Üst Alt