Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

15.7 kablo var. Mersindeyim. Ağustos 15 e kadar yokum. Çok da bilgili yetenekli değilim. Tüm bunlara rağmen olur derseniz yardimci olmaya çalışırım :D
Valla ne diyeyim Tırsmadım dersem yalan olur  :)   VW beyinleri enteresan çünkü. Ama en azından bir çayınızı içmeye gelebilirim. Tanışmış oluruz. 

Nurdagindayim gecerken ugrayablrsenz ayar cekeriz :) kabloyuda wereblrm bakablrseniz
Teşekkür Ediyorum.

Nurdağ Nam'ı diğer kömürler.  21 Temmuz'da Gaziantep'e geçeceğim. Aksilik olmaz ise görüşürüz. 

Teşekkür Ediyorum.
Nurdağ Nam'ı diğer kömürler.  21 Temmuz'da Gaziantep'e geçeceğim. Aksilik olmaz ise görüşürüz. 

Beklerm bas ustune

Adana da @enpisagor Can Hoca var yoğun çalışıyor ama yardımcı olur diye düşünüyorum. 
İşinde nasıl acaba. açtıracağım fazla bişey yok gibi, Sellektör - Yağmur Yağdığında camların otomatik kapanması ve kumanda ile camlar açılmadan sadece sürgülü cam tavanın açılması.

Teşekkür ediyorum.

İşinde nasıl acaba. açtıracağım fazla bişey yok gibi, Sellektör - Yağmur Yağdığında camların otomatik kapanması ve kumanda ile camlar açılmadan sadece sürgülü cam tavanın açılması.
Teşekkür ediyorum.
Ben level 2 isem@enpisagor can hocam level 4 dür.

@Culture33 Hocam forumdan kimin yanına giderseniz gidin. Eğer destek gerekiyosa biz gerekirse telefondan gerekirse uzaktan bağlantı ile yardımcı oluyoruz zaten. İçiniz rahat olsun. 

@Culture33 Hocam forumdan kimin yanına giderseniz gidin. Eğer destek gerekiyosa biz gerekirse telefondan gerekirse uzaktan bağlantı ile yardımcı oluyoruz zaten. İçiniz rahat olsun. 
Müthişsiniz.... Şimdiden teşekkür ediyorum. gitmeden evvel sizlere yazarım. 

Hocam şuan xds aktif zaten ancak ayarı kısıkta gibi düşünün. Ayarını güçlü yapıyorlar sadece. Daha etkili oluyor yani. 
"Aktif edilip"  denmesi, laf ebeliği olmuş. Teşekkürler Eren Hocam. :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt