Yolda Sol Ayna Camı Düştü

Bu ayna düşme sorunu kronik anladigim kadariyla, onceden tedbir olarak ne yapabiliriz acaba
Gereksiz şekilde ayna ısıtmayı kullanmayın, açık unutmayın. Genelde açık unutulduğu için yapışkan zayıflayıp düşüyor. Ben yağmurlu havalarda aynada çok su varsa kullanıyorum, su damlaları gittikten sonra hemen kapatıyorum 7.5 senedir düşmedi şükür.

Aynı şekilde benim de ayna camı durduk yere düştü kırıldı. Elinde sol ayna camı olan var çıkma veya yan sanayi satılık?

Teşekkür ederim hocam. Tokatta sabah sanayide bulamayınca buraya yazmıstım ancak baska bi dükkanda bulunca gidip aldım kendim taktım sorun olursa yine iletişime geçerim✋🏻 aynasız araç kullanmak baya yorucu ve stresli olunca kargo beklemek istemedim açıkçası

Gecmis olsun hocam

200 tl yan sanayi 1. Kalite
500 tl orjinal cikma

Hepsi isitmali
Yan Sanayi ile çıkma arasında özellik olarak fark var mı? İkisinde de ısıtma var. Peki orjinalde karartma var mı?

Sol ayna camı lazım banada orjinal arıyorum komple dolu sol aynada alabilirim fiyatı uygun olursa

Sadece ayna sanırım 500 mailleşim fiyatda ufak bir indirim yaparsan almak isterim
Bende istanbuldayım
erdikaya85@gmail.com

05320120323 whatasp vereyim hocam

Sadece ayna cami isitmali

Yan sanayii 200 tl sifir
Orjinal 500 tl sifir

Maalesef son fiyat

05320120323 whatasp vereyim hocam

Sadece ayna cami isitmali

Yan sanayii 200 tl sifir
Orjinal 500 tl sifir

Maalesef son fiyat
orijinal olanda ısıtmada dahil mi yoksa sadece camı mı?
Sadece camını bulmam mümkün müdür ? alıp yapıştırmak istiyorum orijinal parçayı kullanarak aslında

Geri
Üst Alt