Yolda Sol Ayna Camı Düştü

Başka ihtiyacı olan olursa eğer ben de ayna camları(orijinal) satıyorum. Satılık kısmında ilan ve fotoğlar mevcut. Bilginize.

Son düzenleme:
Ayna olayı kronik maalesef 2016 aracımın hiç ısıtmalarını kullanmadım düşmesin diye ama geçen gün hareket esnasında düştü. Kaç paradır kerameti dedim fiyat aldım yaklaşık 1500 TL fiyat dediler. Tasarım hatası mıdır başka birşey midir bilemiyorum 8 ler de aynaları kapıya aldılar. Bu yüzdendir diye düşünüyorum. Büyük rezillik. Diğer aracın da aynaları düşmüştü Tek ayna fiyatına ali expressten katlanır ayna almıştım.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-03-27 at 16.58.43.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-27 at 16.58.43.jpeg
    257.4 KB · Görüntüleme: 16
Merhabalar,
Benim aynada dün kapıyı kapatınca düştü ve kırıldı. Yan sanayi olanlar uygun fakat şikayetlerde var. Tavsiye edebileceğiniz yan sanayi ürün veya çıkma önerisi var mıdır. (şoför tarafı )

Merhabalar,
Benim aynada dün kapıyı kapatınca düştü ve kırıldı. Yan sanayi olanlar uygun fakat şikayetlerde var. Tavsiye edebileceğiniz yan sanayi ürün veya çıkma önerisi var mıdır. (şoför tarafı )

Gecmis olsun

Hepsi mevcut

Gecmis olsun

Hepsi mevcut
Teşekkürler,

Zahmet olacak ama bir kaç bilgi almak istiyorum,
Yan sanayi olan yerine tam oturuyor mu, kenarlarda orantısız boşluk kalıyor mu, (piyasada satılanlarda, bu tip sıkışma veya boşluk şikayetleri çok fazla, cesaret edip alamadım. Takanlar ya hareket ettirirken ayna kenara sürtüyor demiş yada üst tarafta parmak girecek kadar boşluk var diye şikayet etmişler)
Birde görüşü eskisiyle aynı mı, (araçları daha yakında veya uzakta gösterme sorunu var mı )
İlla orojinal takıntım yok ama taktığım parçanında iş görür ve düzgün görünmesini istiyorum.

Son olarakda güncel fiyatlarını rica edeceğim.

Teşekkürler,

Zahmet olacak ama bir kaç bilgi almak istiyorum,
Yan sanayi olan yerine tam oturuyor mu, kenarlarda orantısız boşluk kalıyor mu, (piyasada satılanlarda, bu tip sıkışma veya boşluk şikayetleri çok fazla, cesaret edip alamadım. Takanlar ya hareket ettirirken ayna kenara sürtüyor demiş yada üst tarafta parmak girecek kadar boşluk var diye şikayet etmişler)
Birde görüşü eskisiyle aynı mı, (araçları daha yakında veya uzakta gösterme sorunu var mı )
İlla orojinal takıntım yok ama taktığım parçanında iş görür ve düzgün görünmesini istiyorum.

Son olarakda güncel fiyatlarını rica edeceğim.

Yukarida yazdigim fiyatlar guncel

Orjinal yada yan sanayii sattigim hic bir urunde bahsettiginiz sorunu yasamazsiniz

Memnun kalmazsaniz iade kargosu bana ait

Merhabalar sevgili golftutkusu'lu arkadaşlar;
Bana sol dikiz aynası camı lazım elinde olan var mı?

Yakın zamanda başıma gelen olay. Daha önce sağ ayna camının sallandığını fark edip, ısıya dayanıklı ve aktarım kabiliyeti olan silikon bazlı bir yapıştırıcı ile güzelce yapıştırmıştım. Birkaç gün önce park yerinden geri geri çıkarken yaptığım hafif fren akabinde gelen cam sesi ile
sol ayna camını kaybettiğimi anladım :) Orjinalcilik sağ olsun @HONEY hocama ulaşıp tedarik ettim ve kullanmaya başladım. VW'nin bu sorunu kalıcı olarak bitirmiş olmasını umuyorum. Zira Mersin gibi son derece sıcak yazlar olan bir şehirde 10-15 yıllık arabalarda görmediğim bir olan ayna camının düşmesi...

Ben kaç adet aldım hiç biri düzgün değil. Ya yerine olmuyor yada yamuk saçma sapan duruyor. İdareten taktık kullanmaya çalışıyorum. Hiç bir orijinal gibi değil.

Gecmis olsun hocam..

Peki bu olayin, bazi yorumlarda gordugum icin soruyorum, solda yer alan ayna ayarlama joystick inin ortada yani 0 da birakilmasi ile bir alakasi var midir?

Bu yuzden L veya R de birakilmasi tavsiye edilmis her zaman ama doğru mudur?

Bu durum Golf lerin kronik bir sorunu mudur ya da Golf 7 lerde mi sık rastlaniyor acaba? Ilginc bir sorun cidden..

Geri
Üst Alt