Yolda Sol Ayna Camı Düştü

Şu ayna olayıda golf 7 nın en garip hatalarından biri yani arka bagajın havalandırmadan su alması kadar garip

benimki de bugün düşüp kırıldı. ben ısıtıcı kullanmayan birisiyim dolayısıyla ısıtıcıyla ilgisi yok. sanayide aynacıyı aradım getir keselim yapıştıralım dedi. 200 liraymış. internete baktım hepsiburda da 300 civarında fiyatları var. ne önerirsiniz.

benimki de bugün düşüp kırıldı. ben ısıtıcı kullanmayan birisiyim dolayısıyla ısıtıcıyla ilgisi yok. sanayide aynacıyı aradım getir keselim yapıştıralım dedi. 200 liraymış. internete baktım hepsiburda da 300 civarında fiyatları var. ne önerirsiniz.
Benim aracımda iki aynada zamanında düşüp kırılmıştı, fazla ısıtma kullanmıyorum. Yıkamada basınçlı su, bezle kurularken vs yıpranıyor zamanla ve düşüyor. Ben serviste ısıtma sistemiyle beraber değişmiştim, yapıştırma yapınca ısıtması verimli olmuyor hatta çalışmıyor demişlerdi doğruluğunu bilmiyorum ancak o sebepten dolayı serviste değişmiştim.

Benim aracımda iki aynada zamanında düşüp kırılmıştı, fazla ısıtma kullanmıyorum. Yıkamada basınçlı su, bezle kurularken vs yıpranıyor zamanla ve düşüyor. Ben serviste ısıtma sistemiyle beraber değişmiştim, yapıştırma yapınca ısıtması verimli olmuyor hatta çalışmıyor demişlerdi doğruluğunu bilmiyorum ancak o sebepten dolayı serviste değişmiştim.
n11 den sadece cam kısmını sipariş ettim. yapıştırma bandıyla gönderiyorlarmış çıkartıp yapıştıracağım. umarım memnun kalırım.

Dostlar benimde bugün sol taraf cam düştü, tahmin ettiğiniz gibi kırıldı. Çıkma vs. Ne önerirsiniz.
@Abormen hocam ürün elimize geçti mi ? Yorumlarınız nasıl ?

Dostlar benimde bugün sol taraf cam düştü, tahmin ettiğiniz gibi kırıldı. Çıkma vs. Ne önerirsiniz.
@Abormen hocam ürün elimize geçti mi ? Yorumlarınız nasıl ?
Evet hocam ürün geldi arkası bantlı, bantı söküp yapıştırdım gayet iyi oldu. IMG_9506.jpegIMG_9320.jpeg

merhabalar, golf7 sağ ayna düştü ,çıkma nasıl bulabilirim ? forumda elinde olan arkadaş var mı dır ?
Merhaba, geçmiş olsun benimde geçen hafta bir tarafından bırakmış düşmeden kurtara bildim. Ufak standart silikon alıp yapıştırdım, şuan problem yok. Aynayı ısıtmada unutmamak gerekiyor.

Bende sağ aynayı düşmeden kurtarabildim ama solu kurtaramadım maalesef
Gecmis olsun bende yan sanayii var sifir isitmali

300 tl
merhabalar ürünü nasıl alabilirim sizden İstanbuldaysanız elden alabilirim

Geri
Üst Alt