Ön cam filmi ceza ( ceza ödedik men kalkmadı )

Gecmis olsun hocam. Bu 2 hafta i içinde birçok kişiye cam filminden dolayı ceza kesildi. Farkli farkli illerden paylaşım yapanlar var ve hep 1 2 hafta içinde oldu. Bence eskiden polislerin inisiyatifinde iken şu an  üst birimlerden  yazı geldi.  Ön cama taktıran arkadaşlar dikkatli olsun.
muhtemelen öyledir hocam belkide polislere emir gidiyordur bugün cam filmi olanları yaklayın diye yarın egzoz falan

Bence ön cam filmi manasız. Zaten yanlara ve arkaya çektiriyoruz. Neye yetmiyor arkadaş. Bu düpedüz apaçilik. Polisler bu konuda haklı. 

Ön camda ATR kaç kullanıyorsunuz Bahadır hocam?

Yukarda 15'e denk demişsiniz ama ATR değil mi? Anlamadım
Furkan hocam passatta ve f30 un ön camında atr35 var. Clioya başka yerde yaptırmıştım o da 15 e denk koyulukta . Yakın arkadaşımın leonun da atr50 var . Görüş olarak hiç sıkıntı çekmiyoruz . Özellikle atr35 ısı performansı olarak çok rahat ettiriyor .

muhtemelen öyledir hocam belkide polislere emir gidiyordur bugün cam filmi olanları yaklayın diye yarın egzoz falan
Hocam arabaya ve içindekine göre de muamele yapıyorlar . Aynı cam filmi passatta olsun içinde yaşça büyük bir insan olsun . Diğer araçta Scirocco olsun genç bir insan olsun . Scirocco sürücüsünün ceza yeme olasılığı passat sürücüsüne göre oldukça yüksek . 

Ön cam filmi olanları forumdan atalım oldu olacak bazıları öyle abartmış ki yorumları...

Bende de var uzun yolda rahat etmek için taktım işini de çok iyi yapıyor. kime ne zararı var bunu da anlamış değilim...

Yok apaçiymiş yok bilmemne.

Bence ön cam filmi manasız. Zaten yanlara ve arkaya çektiriyoruz. Neye yetmiyor arkadaş. Bu düpedüz apaçilik. Polisler bu konuda haklı. 

@Yunus Emre ön cam filmi kapkara gezmek apaçiliktir. yakaladıklarınıza basın cezayı. apaçilere acımayın.
Apaçilikle alakası yok . Bir aracım siyah diğer aracımın içi deri . Yazın ön cam filmi olmasa çile çekiyoruz .  Deli gibi ısınıyor sıcaktan direksiyon tutulmuyor konfor açısından özellikle rahat ettiriyor . Geceleri led takan kitle yüzünden gözümüz ağrımıyor .  Filtreleri sayesinde hem kendi sağlımız hem de aracın iç aksamındaki malzemelerin sağlığını koruyoruz .  Trafikte bön bön arabanın içine bakanlarla uğraşmıyoruz . Herkese öneririm . 

Belirli sınırlar çerçevesinde özgürlükten yanayım. Ben zaten 3 araba fiyatına 1 araba almışım. Kazandığım paranın da daha elime geçmeden 3'te biri vergiye gitti. Arabanın içini görüp de ne yapacaksın. İnsanlar bırakın da "nefes" alsın.  Ceza ceza ceza. Yazıktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ön cam filmine çok alıştım . Ciddi anlamda sürüş keyfini artırıyor . Yıllarca air 80 kullanmış biri olarak  artık air serisi yerine atr kullanıyorum ön camda .
Görüntüden dolayı mı atr yoksa kullanım deneyimi olarak air'dan daha mı iyi atr?

Görüntüden dolayı mı atr yoksa kullanım deneyimi olarak air'dan daha mı iyi atr?
Deneyim , görüntü ve fiyat performans olarak atr önde. Tek sıkıntısı polisle uğraşma derdi .  Çevirmeye girdiğinizde iç ışıkları açıp camları indirseniz çoğu polis bir sıkıntı çıkartmıyor . Ama tabi uğraşmak istenmiyorsa air80 serisi daha mantıklı . Ön siyah cam filmi çoğu araca oldukça yakışıyor . Llumar atr serisinin tonu ucuz filmlerden farklı olduğu için görüntü olarak güzel duruyor bence . Atr serisi ile air serisi arasında nerden baksanız yarı yarıya bir fiyat farkı var . Performans olarakta atr35 air80 den kat kat iyi diyebilirim . İlk air 80 yaptırdığımızda siyah aracımız ve diğer aracımızda deri koltuk olduğu için rahat edelim diye yaptırmıştık . Isıyı kesmesine rağmen o fiyatlık bir sonuç vermedi açıkçası . Ondan sonra atr serisini kullanlar arkadaşın aracına bindikten sonra sonraki araçlarımıza atr serisi yaptırdık . Atr35 kullanmamıza rağmen gece yağmurda karda hiç bir sorun yaşamadık . Filmin koyuluğu araçtan araca değişiyor . Atr35 kendi kullandığımız f30 da çok koyu dururken . Yan camları at35 Green arka camları fabrikasyon olan passatımızda o kadar koyu durmuyor hatta içi bile gözüküyor . Ek olarak yolcuklarda en büyük ısıyı ön camdan alıyoruz . Ön camda ısı kesici bir filmin olması yol keyfini artırıyor . Klimayı daha az kullanıyorsunuz . Güneşli bir günde güneş gözlüğü taktığınızda rahatlama hissi cam filminde de geliyor diye  bilirim 

F30 Ön cam atr35 yanlar zibartın en koyusu

Ekli dosyayı görüntüle 40114

Passat Atr35  yan at35

Ekli dosyayı görüntüle 37482

Leon atr15 yanlar ön cam atr 50 golf atr 05 yanlar ön cam atr35

WhatsApp Image 2021-01-26 at 23.55.14.jpeg

Görüntü olarakta ne kadar topladığını göstermek için şu fotoğrafları ekleyeyim . Leon ve yp plaka golfün filmli halleri bi üsteki yazımda var . Eski aracım olan comfortline golfe atr15 yanlar öne atr35 yapmıştık . Yeni sahibi forumdan 20-30 bin km olmuştur ve hala binmeye devam ediyorlar . Olumsuz bir geri dönüş almadım onlardan da . @omurkadir hocamda öne atr50 yaptırmıştı . Sakarya ' da en son o da mutluydu :)  

WhatsApp Image 2021-01-27 at 00.06.15-2.jpeg

WhatsApp Image 2021-01-27 at 00.06.15.jpeg

WhatsApp Image 2021-01-27 at 00.06.15-3.jpeg

WhatsApp Image 2021-01-27 at 00.06.15-4.jpeg

WhatsApp Image 2021-01-27 at 00.06.15-5.jpeg

@mbonat  hocam en son paylastiginiz yazidaki leonda cam filmi var mi, benim on iki cam vw yesili 3m filmli cok siritmamasi icin hangisini onerirsiniz. Koyi olsun istemiyorum surus guvenligi acisindan.

@mbonat  hocam en son paylastiginiz yazidaki leonda cam filmi var mi, benim on iki cam vw yesili 3m filmli cok siritmamasi icin hangisini onerirsiniz. Koyi olsun istemiyorum surus guvenligi acisindan.
Hocam onun ön camında atr50 var .  Varla yok arasında gözüküyor . Eğer koltukların bej ise film daha açık durucaktır .Kendi aracımda sizinki gibi sadece ön 2 camda arkayla uyumlu film önde atr35 var şu şekilde gözüküyor . ikinci resimde o dediğim atr serisinin özel tonu belli oluyor . Atr50 yaptırabilirsiniz hocam ön 2 camda açık olduğu için hiç belli durmaz . Üsteki leon yan cam filmleri koyu olmasına rağmen öyle duruyor .  

WhatsApp Image 2021-01-27 at 00.40.29-2.jpeg

WhatsApp Image 2021-01-27 at 00.40.29.jpeg

@mbonat  tesekkurler hocam. Tekirdag da sayilirim acaba buralarda yaptirabilecek bir yer onerisi olan var mi.

Ekli dosyayı görüntüle 37847@mehmetmert @mbonat Aynen ben de Bahadır hocama danışarak sakarya llumar da ATR50 ön cama yaptırdım. epey bilgi vermişti bana sağolsun.

çok da memnunum gerçekten özellikle bu yaz çok rahat ettim uzun yolculukta tam istediğim gibi oldu. bünyem biraz alerjik güneş kötü etkiliyor o nedenle yaptırdım. klimayı daha az kullandım.

gece görüntüyü de fazla etkilemiyor zaten atr50 yaptırmamın sebebi de buydu. benim yanlar atr15 olduğu için olduğundan koyu gibi duruyor ama yan camlar daha açıksa ön cam çok sırıtmaz.

polis derdi olmasa atr35 yaptırırdım biraz daha açık olsun dedim.

araba şık da duruyor yanlar filmli ön açık renk garip duruyor araçlar.

bence atr50 ön cam için tam bir f/p ürünü.

Geri
Üst Alt