Ön cam filmi ceza ( ceza ödedik men kalkmadı )

Selamlar 

On cam filmi tuvturk muayenesinde sorun oluyor mu ?

@oslu61  yanlara hafif kusur veriyorlar ancak yasak ise on cama tam kusur diyebilirler hocam. Ama tuvlerin birbirleri arasinda bile uygulama farklari var.

bugün cam filmlerini söktürdüm yan camlar dahil hepsini sonra vergi dairesine cezayı ödemeye gittim cezayı ödedikten sonra bir baktım arabayı çekmişler birde ona ödedik 144 tl sonra zeytinburnu a bölgesi trafik şubeye gittim meni kaldırmak için sistemde gözükmüyormuş e şimdi bir daha çevirmeye gelsem aracı bağlıyacaklar muhtemelen nasıl bir iştir bu anlamadım ben bir cam filmi yaptırması cezası cartu curtu derken 650 lirayı geçti ayak üstü

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ZITIPAŞA Llumar’da fiyatlar değişmiyor hocam, yine de bayileri arayıp sormak lazım. Yan camlarım için yaptırırken tüm bayileri arayıp fiyat almıştım, aynı fiyatı veriyorlar..

@furkanmk7 hocam geçmiş olsun, sisteme geç düşüyor olabilir, her ihtimale karşı makbuzu yanınızda taşıyın
Eyvallah hocam yanımdan zaten yine kıl briine denk gelirim arabayı bağlar diye korkuyorum hayır o kadar uğraştım bugün gittim yok sistemde diyor e nasıl görcem ben onu her gün trafik şubeye mi gidicem çok saçma valla

Eyvallah hocam yanımdan zaten yine kıl briine denk gelirim arabayı bağlar diye korkuyorum hayır o kadar uğraştım bugün gittim yok sistemde diyor e nasıl görcem ben onu her gün trafik şubeye mi gidicem çok saçma valla
Emeğinize, zamanınıza, paranıza yazık. 

Böyle adaletsiz uygulamalar görünce duyunca üzülüyor insan.

Geçmiş olsun tekrar

Emeğinize, zamanınıza, paranıza yazık. 

Böyle adaletsiz uygulamalar görünce duyunca üzülüyor insan.

Geçmiş olsun tekrar
Teşekkür ederim hocam valla üzüldük ya çok basit bir şey aslında cam filmi yani ama işte neler geldi komple sökmek zorunda kaldık birde jandarma demiş ki hepsini sökmeden sakın gitme falan vardır bunda da bir hayır hocam ne diyelim basit dediğimiz şeyler yıprattı valla bir günde

Keske vergi dairesine gitmeseydiniz, ceza ödemek için vergi dairesine gitmeden gelir İdaresi Başkanlığı sitesinde beyanlı trafik cezası ödemesi var. Ceza tutanağının seri ve sıra numarasını bilmeniz yeterli oluyor... Olacağı varmış geçmiş olsun...

Geri
Üst Alt