Golf 8 İlanı Girildi (Sarı Site)

Doğuş oto dan alıp distribütör bu adama versinler doğuş hala gelecek diyo 

😲 Bu fiyatları gördükçe araçlarımızı sevelim bence.

Araçlarımızın eksiklerini tamamlayıp binmek en doğrusu. 

Bu galerici baktı gördü id3 ile felan iyi reklam yaptım, bir de Golf 8 getirip reklam yapayım demiş. Ülkede serbest piyasa bu kadar serbest bırakılırsa olacağı budur. Sözde ağlayıp zırlayan otomobil dernekleri de bunlar gibilerden olduğu için sesleri çıkmaz.
Hocam bence reklama ihtiyacı yok çok başka bir hayat yaşıyor, diğer ilanlarına bakınca

Adsız1.jpg

Adsız2.jpg

Adsız3.jpg

Bu fiyata gelsin bir tane satarsa o adama plaket vermesi lazim dogusun. Dizel otomatik m paket bmw1 veriyor adamlar muhtemelen a3 de bu bantlarda olur.

Bu araç bu fiyat ise benim araç ne kadar? Manuel 1.4 2018 17bin km Highline 350 yazsam mı?

Bugün doğuş otoda idim. 8 en erken mart ortası gibi gelecek dediler. Talep olacak mı acaba dedim. Abi fiyatın netleşmesini bekliyoruz ama zor bu şartlarda dedi satışçı personel. 

1.0 higline golfu 459.000 tl den kim satabilrse gidip elini opecem . Abi sen buyuksun diyecegim. 

Maksimum suanki kurdan 375.000 olur bu arac.

1.5 etsi higline belki 450.000 gorebilr.

Tahminimce bu arac giris paketli golf 8 . Ergo koltuk,geri gorus,sanroof ve jantlar eklenmis araca . Fiyati tas catlasin 300.000. 

Bunu satan her kimse tam kaz avinda. Arac nasilsa taninmiyor bilinmiyor kazi buldugu an yolacak. 450.000 satsam 150.000 cukka .

Ekran bence turkiye ye gelecek giris paket ekrani  .Yan citalari eger satan kisi kaz yolmak amaciyla sokmediyse turkiye araclarinda yan cita olmayacak. 

Bu jantlarla yandan bakınca yeni kasa hyundai i20 gibi duruyor😁

Geri
Üst Alt