Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Son 3 gün içinde alınmış güncel alıntı fiyatlar:

Scala 1.0 Elite 1.260
Kamiq 1.0 Elite 1.295

taigo life dsg 1250
Tiguan life 1960
polo life 1160

Omoda 5 luxury 1315
Tiggo 7 luxury 1382
Tiggo 8 luxury 1499

320i sedan m sport 3150 tl

2023 c200 amg 4 matic 3280 tl

Peugeot 308 allure 1500
408 allure 1540 c2 2024
408gt 1860

Clio Esprit alpine 1150

i20 1.4 style 1035

MG4 lux 1389
Comfort 1249

@ft19
@thelordof
IQ Light HD Matrix Led Far opsiyonu için istenilen rakam 172 bin liradır,

80 bin lira (vergiler ve kdv) hariç rakamdır.
vay vay 8 ay öncesi vergiler hariç 59.000tl vermiştim, gün geçmiyor ki fiyatlar artmasın. yanlız IQ Light HD Matrix Led Far gece ıssız yollarda şehirdışı kullanımda harika oluyor tam bir ışık oyunu birini kapatıyor birini açıyor uzunları yaksanız bile ışıklı bir ortama girdiğinizde otomatik olarak kendisi farları kısıyor

GSR zorunluluğuna yeni tiguan tüm paketleri şu an için uyuyor mu?

vay vay 8 ay öncesi vergiler hariç 59.000tl vermiştim, gün geçmiyor ki fiyatlar artmasın. yanlız IQ Light HD Matrix Led Far gece ıssız yollarda şehirdışı kullanımda harika oluyor tam bir ışık oyunu birini kapatıyor birini açıyor uzunları yaksanız bile ışıklı bir ortama girdiğinizde otomatik olarak kendisi farları kısıyor
Sizin araçta (IQ Light Matrix Led Far Sistemi) mevcuttur, Hali hazırda oldukça gelişmiş olan bir sistem olan Matrix Led sistemi,

Tiguan ‘da kullanılan sistem ise çok daha gelişmiş bir far sistemidir, IQ Light HD Matrix Led Far diye geçmektedir, HD Matrix Led Farlarda 15.000 ‘den fazla micro led diyota sahip micro çipler kullanılmaktadır, Fiyat farkı bundan kaynaklanmaktadır.

life ve elegance görünüş olarak iyi durmuyor, almayı düşünenler rline zorlayın. arada görünüş olarak fark var. biri pısırık kedi gibi duruyor, diğeri vahşi kaplan gibi. bayide görün, inceleyin, test edin. tiguan bu sefer olmuş. sportif görünüş,yalıtım, sessizlik, premium hissi, yakıt tasarufu vs eskisine göre farkediyor.

Selamlar,

bayiide inceledim yeni Tiguanı.
mevcut makyajsız tiguan kullanıcısı olarak araç değiştirecek kadar albenili görmedim.
tek ilgimi çeken aktif güvenlik sistemleri.
o kadar para veriyoruz hala elektrik koltuk yok, ayrıca aracın içerisi süsleme ve ekranlara olarak aslında aynı, kokpitte ve iç tasarımda bir değişiklik yok.

Elegance gerçekte görseldekilere göre daha iyi duruyor. (incelemelerde r-line altı alınmaz hissiyatı vardı ama gidip görünce ben elegancı beğendim, sadece dış görünüm için 200bin fark bilemedim)

Selamlar,

bayiide inceledim yeni Tiguanı.
mevcut makyajsız tiguan kullanıcısı olarak araç değiştirecek kadar albenili görmedim.
tek ilgimi çeken aktif güvenlik sistemleri.
o kadar para veriyoruz hala elektrik koltuk yok, ayrıca aracın içerisi süsleme ve ekranlara olarak aslında aynı, kokpitte ve iç tasarımda bir değişiklik yok.

Elegance gerçekte görseldekilere göre daha iyi duruyor. (incelemelerde r-line altı alınmaz hissiyatı vardı ama gidip görünce ben elegancı beğendim, sadece dış görünüm için 200bin fark bilemedim)
Siz binin, test edin. Özellikle elegance veya rline. Ondan sonra yazın bence. Hani önceki kasayı kullanmasam, diyecegimki haklı olabilirsiniz. Ama 4 yıl kullandım. sessizlik, premium hissiyatı, konfor, yakıt sarfiyatı, iç dış görünüş vs. bayağı fark var.

Siz binin, test edin. Özellikle elegance veya rline. Ondan sonra yazın bence. Hani önceki kasayı kullanmasam, diyecegimki haklı olabilirsiniz. Ama 4 yıl kullandım. sessizlik, premium hissiyatı, konfor, yakıt sarfiyatı, iç dış görünüş vs. bayağı fark var.

Merhaba,

Test sürüşü yapmadım, bayilerin yaptırdığı 2kmlik test sürüşünden bir şey anlaşılmadığı için uğraşmadım.
Benim yorumum zaten iç, dış görünüş ve yenilikler ile alakalıydı. Mesela Tiguan 2 ilk nesil Tiguandan sonra dış görünüş , içi, donanımları, boyutlar v.s. anlamında devrim gibiydi.

Kullanım detayı, şehirici uzun yol tecrübelerini v.b. daha detaylı yazabilirseniz memnun olurum.
Özellike yakıt tüketimi ve konfordaki etkilerini merak ediyorum.

Merhaba,
Yeni Tıguan elegance 2340
Yeni Tıguan Rlıne 2560 aşağına fiyat yok gbi şu an

Merhaba,

Test sürüşü yapmadım, bayilerin yaptırdığı 2kmlik test sürüşünden bir şey anlaşılmadığı için uğraşmadım.
Benim yorumum zaten iç, dış görünüş ve yenilikler ile alakalıydı. Mesela Tiguan 2 ilk nesil Tiguandan sonra dış görünüş , içi, donanımları, boyutlar v.s. anlamında devrim gibiydi.

Kullanım detayı, şehirici uzun yol tecrübelerini v.b. daha detaylı yazabilirseniz memnun olurum.
Özellike yakıt tüketimi ve konfordaki etkilerini merak ediyorum.
Aracı İzmirden teslim aldım, Ankaraya getirdim. 600km lik uzun yol tecrübem şu şekilde. Sürüş, koltuklar, iç mekan sessizliği vs konforlu. hızlanmalar, ara hizlanmalar vs daha seri. sanırım mild hybrid akülerden kaynaklı.

Motor sesi daha az, rüzgar sesi yok denecek kadar az. Sanırım ön tasarım ve yan camların yalıtımlı olmasından kaynaklı.

Yakıt tüketimi uzun yolda 120yi geçince öncekinde bayağı artıyordu, bunda öyle bir durum yok. Afyona kadar basamadım, eds, yoğun trafik, ışıklar vs. Afyondan sonra 120-170 arası geldim Sivrihisara kadar, yakıt tüketimi az farketti. Sanırım mild hybrid akülerden kaynaklı.

Ankara şehir içi 100km kullandım, tüketim gayet iyi.

Tiguan 3 de , 2 den devrim geçirmiş gibi farklı kısaca...

Bekliyoruz bakalım fiyat düşer mi diye,
Passat sedan cıkmadığından, tiguan bu fiyatlara 2800 adet olarak (nisan ayı ) iyi satmış.. fiyatı alıcı belirler.
Aynen. Nisan ayı satışlarına bakılırsa ve bu ay içinde aynı durum devam ederse düşmez. Yaz sezonuda geliyor, satışlarda beklenen hedef yakalanirsa düşeceğini sanmıyorum. Belki kışa doğru talep azalırsa, o zaman bir miktar kampanyalarla düşebilir. Kasım Aralık gibi. Tabi döviz kuru artmazsa.

Ekonominin değişmez kuralı; arz talep dengesi fiyatı belirler.

Tesla Model Y'nin 1800'e satıldığı ortamda talep olmazsa her şekilde düşer fiyatları.
Çevremde en az 7-8 kişi Haziran'da gelecek Model Y siparişilerini bekliyor.

Benim evde az da olsa şarz etmek imkanım olsa Tesla alırdım ama mümkün değil.

Tiguan 2200lere gelirse elegance almayı planlıyorum.

Geri
Üst Alt