Sıfır Araç Teklifi Alanlar

A3 ün fiyatları cazip olmaya başladı ama donanım olarak bazıları acayip boş, önde park sesnsörü bile yok, çift paket olan a3 güzel bir seçenek.

Audi tarafındaki donanımlar ve donanım isimleri çok karmaşık

Audi 4 den, BMW 3 den, Mercedes C den başlar...derler.

A3 ün fiyatları cazip olmaya başladı ama donanım olarak bazıları acayip boş, önde park sesnsörü bile yok, çift paket olan a3 güzel bir seçenek.

Audi tarafındaki donanımlar ve donanım isimleri çok karmaşık
Önde park sensörü olmayan A3 ben görmedim, varsa paylaşırsanız sevinirim

Audi 4 den, BMW 3 den, Mercedes C den başlar...derler.
O cümle (Mercedes E serisinden) başlar şeklinde dilimize geçmiştir,

Ayrıca 2024 Türkiye’sinde o dediğinizin geçerliliğini kaybedeli çok çok uzun zaman oldu, pek çok kişinin 3 milyonluk araçlara binmesi hayal.

O cümle (Mercedes E serisinden) başlar şeklinde dilimize geçmiştir,

Ayrıca 2024 Türkiye’sinde o dediğinizin geçerliliğini kaybedeli çok çok uzun zaman oldu, pek çok kişinin 3 milyonluk araçlara binmesi hayal
çok yakınım birinde 2022 dolu c200, diğer çok yakın tanıdığımda 2023 dolu e180 var. ikisinide kısa süre kullandım. tabi e180 daha büyük ve daha konforlu. ama c200 de çok iyi. daha önce 2022 cla 200 vardı, onuda kullandım. görünüş olarak güzel olsada hiç bir zaman mercedes tadını alamadım. motor reno motoru, şanzıman dct hyundai şanzımanı. benimö tiguan daha sessiz ve konforluydu cla200 e göre.

fiyat konusunda haklısınız. c200 3milyon, e180 5,5 milyon. orta ve orta alt gelir grubuna hitap etmiyor. orta üst ve üst gelir grubu için ideal.

Şu an çanakkale avek 2024 model 1.5 advance hb audi a3 için 1.790 fiyat veriyor. (Cift paketi olmayan)

Yukardaki vw golf fiyat listesi full fiyasko/feyk/troll gibi geliyor bana.
Bahsettiğiniz A3 de Sunroof bile yok sanırım hocam, ama haklısınız Doğuş Golf’ü çok şişiriyor bayilerinde bile arayınca Golf’ü bulmak zor deyip yok satmaya çalışıyorlar. Burunlar da havada oluyor biraz.

Bahsettiğiniz A3 de Sunroof bile yok sanırım hocam, ama haklısınız Doğuş Golf’ü çok şişiriyor bayilerinde bile arayınca Golf’ü bulmak zor deyip yok satmaya çalışıyorlar. Burunlar da havada oluyor biraz.
Cam tavan kimine göre olmazsa olmaz, kimine göre olmasa da olur bir opsiyon,

Cam tavan çerçeve çatlağı ve çerçeve çatlağı yüzünden aracın içeriye su olması diye forumda pek çok şikayet var,

Neredeyse tüm VAG grubu markalarda bu problem var, Cam tavanın (yüzey alanı) fazla olduğu için aracın yolda giderken çukurlar vs.. yüzünden şasi nin esnemesinden kaynaklı 2-3 sene sonra cam tavan çerçevesinde boya atması ve çatlaklar oluşmaya başlıyor, çerçeve değişimi aşırı maliyetli 60-70 bin lira gibi ücreti var (güncel kurla belki daha fazla)., tüm cam tavanlı vag araçların çerçevesi kronik sorunlu bir parça,

Avrupada sürekli yağmur, sürekli bulutlu hava yüzünden orada insanlar güneşe hasretler, bu sebebten icat edilen bir şeyin.,, 4 mevsimi de yaşadığımız güzelim ülkemizde ne kadar ihtiyacımız var tartışılır.

Liste fiyatlarında Golftede sunroof yok advance a3 te de yok

Bunun dışında bana golfte bu +donanım var diyebilirmisiniz?

Neyse

1.5 A3 advance in 1790 oldugu alemde

Ben 1.5 style golfe 1640 vereyim.

A3 advance/ golf style makası benim nazarımda 150.000 oynar/oynamalı

1.962 listesi var style golfün

Verin 1640 a alayım.

Yok olmaz veremeyiz falan??

Eee gider 1.790 a a3 ü alırım.

IMG_20240305_125647.jpg

Dün Arcaya gittim, taigo style 1.600 özel fiyat vardı, ayrıca t cross lar gelmiş.
Birde yeni multivan gelmiş bayi fiyatı 3.8 gibi bir şeydi sarı sitede 4 5 hatta 6 ya yakın yazmışlar.

Siyah Style bir golf 8 e baktım,araç 18km de ancak ön kısımda ciddi hare ve kuş lekeleri mevcuttu, sanırım uzunca süre stok sahasında yatmış ve yanlış şekilde yıkanmış,
0 araçta çok fazla hare lekesi vardı.
Bayiler araçlara fırça vurmadan yıkamayı öğrenmeli

Multivan tam donanımlıydı lakin jant kapakları eski nesil amblem takılıydı anlam veremedik.

2024 Caddy lerde style donanımda mib3 kablosuz şarj style donanımla gelmiş ve arka cam kelebek şekilde açılıyor, 1598 gibi fiyatı vardı satılmıştı.

Son 3 günde alınmış güncel alıntı fiyat teklifleri:

Formentor en dolu paket 1860 tl

C3 Shine Paket 1.030
C3 Aircross Shine 2023 1.170
C4E 2024 1550 300 bin 12 ay 0 faiz

2024 3008 hybrid gt 1910 tl
408 gt 1920

Cherry tiggo 7 avangard 1550 tl
Chery Omada 5 Excellent 1400 tl

Astra e ultimate 1560 tl - 225 bin tl 0 faiz

Qq epower full cam tavanlı 1900 tavansız 1800
Austral Techno 162 alpine 1820

İonic6 advance 2023 model 1680

Son 3 günde alınmış güncel alıntı fiyat teklifleri:

Formentor en dolu paket 1860 tl

C3 Shine Paket 1.030
C3 Aircross Shine 2023 1.170
C4E 2024 1550 300 bin 12 ay 0 faiz

2024 3008 hybrid gt 1910 tl
408 gt 1920

Cherry tiggo 7 avangard 1550 tl
Chery Omada 5 Excellent 1400 tl

Astra e ultimate 1560 tl - 225 bin tl 0 faiz

Qq epower full cam tavanlı 1900 tavansız 1800
Austral Techno 162 alpine 1820

İonic6 advance 2023 model 1680
Formentor dolu derken opsiyonların tamamı var mı? Araç tek paket çünkü, ayrıca araçta hangi opsiyonlar ile bu fiyatı verdiler detaylı bilgi var mı acaba?

Dün Arcaya gittim, taigo style 1.600 özel fiyat vardı, ayrıca t cross lar gelmiş.
Birde yeni multivan gelmiş bayi fiyatı 3.8 gibi bir şeydi sarı sitede 4 5 hatta 6 ya yakın yazmışlar.

Siyah Style bir golf 8 e baktım,araç 18km de ancak ön kısımda ciddi hare ve kuş lekeleri mevcuttu, sanırım uzunca süre stok sahasında yatmış ve yanlış şekilde yıkanmış,
0 araçta çok fazla hare lekesi vardı.
Bayiler araçlara fırça vurmadan yıkamayı öğrenmeli

Multivan tam donanımlıydı lakin jant kapakları eski nesil amblem takılıydı anlam veremedik.

2024 Caddy lerde style donanımda mib3 kablosuz şarj style donanımla gelmiş ve arka cam kelebek şekilde açılıyor, 1598 gibi fiyatı vardı satılmıştı.
Golfün fiyatı neydi acaba hocam?

Geri
Üst Alt