Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Konfora düşkünüm kelimesi ile ile formentoru aynı cümlede kullanmak biraz absürt olmuş. Konfor namına hiçbirşey yok o arabada. Eşşeğe altın semer vursan yine eşşek yine eşşek. Bu misal.
1 yıl binecem diyosunuz. 1 yılda da konforsuz bir araç kullanmak beni yormaz derseniz alın geçin tabi. Son karar sizin.

Evet haklısınız katılıyorum. Sadece kredi kampanyasından dolayı cezbediyor ve daha teknolojik olması. Yukarıda belirtmiştim. 1 yıl uzun bir şey diyemiyorum..

İzmir’de oturuyorum hocam. Vosmer, Avek ve Doğuş Oto üçgeninde gidip geldim hep açıkçası. Bazen de Manisa demotoyu arıyorum. Yarın sabah ilk iş dediğimiz yerleri aramak. Çok sağ olun!
Özellikle esenler bayisini arayin 12 bn daha uygun fiyat verdi zaten bizden uygun kimse veremez diyorlardi hayirlisi olsun insallah

Abiler selamlar,

konuyu çok dağıtmak istemiyorum. yarın aracımı satıyorum.

Cupra formentor için kapora verdim onu almayı düşünüyorum ve kırmızı renk full donanım. Fiyatı ise 1.9 milyon. 1.79 kredi oranı ile 300k çekeceğim.

Diğer yandan 1.820 ye giriş advance donanım beyaz A3 buldum. Kredi avantajı yok.

1.75 e 2.29 kredi oranı ile golf 1.0 Style buldum. Cam tavanlı siyah renk. Golf 8,5 gelince onu illa almak isterim. 1 sene sonra aracı satacağımı düşünebiliriz.

Sizce hangisi mantıklı olur? Hali hazırda. 2022 model golf 8 1 motora biniyorum. Ayrıca son 1-2 gün içinde daha avantajlı bir fiyat alanınız oldu mu bu araçlar içinden? Olduysa bayi ismi alabilir miyim? Bana yarına kadar yardımcı olursanız sevinirim.

Yukarıda saydığım tüm araçlar 2024 model.

Not: Konfora düşkünüm Cupra ilk tercihim değil ama çok teknolojik
hocam formentoru bugün teslim aldık arkadaşa ben yapmıştım pazarlığını 1845 e, 360 kamera hariç herşey var bakır janttan beats ses sistemine, hafızalı koltuğa kadar, ayrıca konfor düşünüyorsanız almayın ben a3 golf formentor arasında kalmıştım, formentoru 2 saat sürünce vazgeçtim çok sert bir araç a3 sedan kullandım efsane rahat formentora göre ayrıca a3 sportback içinde 1940 fiyat verdiler perşembe günü opsiyon vardı bayağı

Son düzenleme:
hocam formentoru bugün teslim aldık arkadaşa ben yapmıştım pazarlığını 1845 e, 360 kamera hariç herşey var bakır janttan beats ses sistemine, hafızalı koltuğa kadar, ayrıca konfor düşünüyorsanız almayın ben a3 golf formentor arasında kalmıştım, formentoru 2 saat sürünce vazgeçtim çok sert bir araç a3 sedan kullandım efsane rahat formentora göre ayrıca a3 sportback içinde 1940 fiyat verdiler perşembe günü opsiyon vardı bayağı
benim 15 dk kullanmam yetti valla hocam. Peki bu A3 dolu olan mı? hangi bayide var bu fiyata acaba? olmadı arayayım yarın. bilgiler için teşekkür ederim.

Hocam beni doğuş oto maslaktan aradılar gümüş gri renk, 2050 fiyat diyolar ancak 1940 düştü en son fiyat, muazzez hanım diye birisi. Önce siyah var dedi sonra diretince gri çıktı şapkadan. Dediğim gibi sportback ama, advance paket sline paketten jant ve koltuk olarak eksik.

Hocam beni doğuş oto maslaktan aradılar gümüş gri renk, 2050 fiyat diyolar ancak 1940 düştü en son fiyat, muazzez hanım diye birisi. Önce siyah var dedi sonra diretince gri çıktı şapkadan. Dediğim gibi sportback ama, advance paket sline paketten jant ve koltuk olarak eksik.
sağ olun hocam olmadı bir yarın dürterim orayı da.

formentorun fiyatı çok iyiymiş, hayırlı olsun arkadaşa

Rakamlara bak şaka gibi. Bu kadar parayı arabaya verip huzurlu bir şekilde nasıl kullanacaksınız merak ediyorum. Park halinde vuruyorlar 10km hızla giderken arkadan gelip vuruyorlar. Yani benim psikolojim bozuluyor. Size hayırlısı olsun diyorum.

Aynen yazık ya, her ay daha kötü günleri görüyoruz, ramazan ayında a dan z ye gelecek zamları da düşünecek olursak ramazandan sonra da her gün oruç tutacağız...

IMG_0828.jpeg

• Beğen
Tepkiler: SCC

Şu an çanakkale avek 2024 model 1.5 advance hb audi a3 için 1.790 fiyat veriyor. (Cift paketi olmayan)

Yukardaki vw golf fiyat listesi full fiyasko/feyk/troll gibi geliyor bana.

Geri
Üst Alt