Jump to content

09.09.2020 Bakım çalışması

Recommended Posts

• Kurucu Yönetici
14 saat önce, Seastar76 yazdı:

aracın yönünü 1 günlüğüne bari değiştirin lütfen. bakalım/ oylayalım

14 saat önce, ogzogz yazdı:

@AhmetCakmak tasarım güzel görünüyor.  Özellik olarak, anasayfada olan bir konuya tıklayınca konu içerisine girince son yorum hizasına otomatik inerse güzel olur.

satılık yazıları mavi içinde yeşil uyumsuz olmuş okunmuyor. 

Beyaz alan fazla olunca gece modunda kullanmak gözler için iyi olacaktır. 

13 saat önce, farukal yazdı:

Forumda mobil için gece modu olacak mı ?

13 saat önce, yunusaktas91 yazdı:

Site baştan sona değişmediği için alışma süreci yaşamayacağız, bu güzel. Tasarım zaten çok hoş olmuş, elinize emeğinize sağlık. Eksikler muhakkak olacaktır, zamanla giderilir. Yalnız telefonu tüm uygulamalarda zifiri siyah kullanan biri olarak ben de gece modunun gelmesinden yanayım. :) 

Gece modunu yakın zamanda yayınlarız inşallah.

13 saat önce, Kingslayer yazdı:

Elinize sağlık benim çok hoşuma gitti böyle daha yumuşak soft kenarlı temalar gözü yormuyor şahsım adına diyeyim en azından mükemmel. 

Diğer yandan mesaj düzenleme için hızlıca alıntının yanından yapıyorduk şimdi iki is olmuş bence eskisi daha pratikti.

Ama daha öncede bahsedildiği üzere sayfanın en üstüne çıkacak tusa elim gitti bulamayınca üzüldüm 😔

Yukarı çıkma butonu aktif hocam.

5 saat önce, frknyldrm yazdı:

Forum yönetimimizin emeklerine sağlık, yukarıda belirtilen bazı eksikler de giderilmiş görünüyor.  :like:

İleti düzenleme seçeneği eskisi gibi alıntı kısmının yanında olursa bence de daha pratik olacaktır.

Yakın zamanda düzenlenecek hocam o da.

28 dakika önce, ogzogz yazdı:

@AhmetCakmak Cevapla ya da yanıtla sekmesi mi eksik ben mi göremedim? Bu şekilde @ ile eklemek gerekiyor

27 dakika önce, cengiz74 yazdı:

aynen yanıtla sekmesi yok değiştirilmiş herhalde

Yanıtla butonunu da 1-2 test sonrasında tekrardan ekleyeceğiz inşallah.

8 dakika önce, ahmet306 yazdı:

afedersizin ama tasarım sanki ccsler yüklenememiş de yarım kalmış gibi olmuş.

Hocam flat dediğimiz tasarım dili olduğu için belki çok canlı gelmemiş olabilir size. Renklerde çok küçük 1-2 değişiklik daha yapılıp çoğunluğu yine aynı kalacak yeni versiyonun.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

15 saat önce, AhmetCakmak yazdı:

Bakım çalışması yaklaşık 10 dakika sürmüştür. 

Bu bakım çalışması ile arayüzde güncellemeler yapılmış olup forum daha modern bir tasarıma geçmiştir.

Eğer çalışmayan bir fonksiyon vs. denk gelirse bu konu altından belirtebilirsiniz.

İyi forumlar.

Ahmet Hocam Elinize Sağlık Çok Güzel Olmuş

Konu içindeki yazı karakter lerede el atsak daha  güzel olur sanki 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
9 saat önce, zdezen yazdı:

bir de ssl sertifikası olsa dadından yenmez

ben de katılıyorum. hiç değilse Let's Encrypt ile ücretsiz bir şekilde bir süre idare edilebilir. Ama bu devirde ssl mutlaka olmalı artık. Google sonuçlarında yer alma konusunda da siteye pozitif etki yapar.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

Yanıtla butonu tekrardan aktif edilmiştir. Gece modu vb. yenilikleri de fırsat buldukça geliştirip yayınlarız. :) 

SSL sertifikası da aslında kolay ama detaylı işleri olduğu için beklemede duruyor yapılacaklar listemizde. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 09.09.2020 at 11:27 PM, AhmetCakmak yazdı:

Bakım çalışması yaklaşık 10 dakika sürmüştür. 

Bu bakım çalışması ile arayüzde güncellemeler yapılmış olup forum daha modern bir tasarıma geçmiştir.

Eğer çalışmayan bir fonksiyon vs. denk gelirse bu konu altından belirtebilirsiniz.

İyi forumlar.

Ahmet hocam forumda arama yaptığımızda aradığımız kelimenin bulunduğu iletiler çıkıyor, lakin bu kısımlar beyaz görünüyor.

Örnek olarak baklava kelimesini arattım. :D

Screenshot_20200915-120326533_1.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Ahmet hocam forumda arama yaptığımızda aradığımız kelimenin bulunduğu iletiler çıkıyor, lakin bu kısımlar beyaz görünüyor.
Örnek olarak baklava kelimesini arattım.

Screenshot_20200915-120326533_1.thumb.jpg.039d97b42c0ff6c0885e4c9bff9a9d47.jpg
Furkancim yasakli kelime aratmaktan ceza yedin :)

Baklavani yerim :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, HONEY yazdı:

Furkancim yasakli kelime aratmaktan ceza yedin :)

Baklavani yerim :)

Baklava yazılınca size bildirim geliyor herhalde Bülent Abi, mesajı yazar yazmaz beğendiniz. :)

Acaba baklavaya sansür mü uygulanıyor diye başka kelime de arattım ama durum aynı. :D

244 sonuç da dikkatimizden kaçmadı, her baklava kelimesine bir kilo desen...

tarihinde frknyldrm tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
8 dakika önce, frknyldrm yazdı:

Örnek olarak baklava kelimesini arattım. :D

Screenshot_20200915-120326533_1.jpg

Ona bakayım inşallah hocam :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
artık [mention=11839]HONEY[/mention] şu listeyi çıkarda herkes baklavasını alsın gelsin boş bir arazide buluşalım...
Ustadim listenin zirvesinde sen varsın :)

Şaka şaka listede bir tek uçan kuş yok herkes listede :)

Ayarlayalim da yapalim bir acik arazide kamp sandalyelerimizi alıp toplanalim
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention]  ya bana de ki baklava al şu cumartesi öğlen suradayız hemen dilim börekten alayım su böreğide yanında bedava:) 
Guzel teklif :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başka bir konudan başka bir konuya daha önce yazılmış bir yorumun, daha önceki versiyonda sağ üst köşede sadece o yorumu paylaşmak için link alınabiliyordu. Yeni versiyonda bu gitmiş. 

Bir de altta alıntı sekmesinden alıntı yapınca, başka bir yerdeki yorumu düzeltmek için düzelt sekmesine tıklayıp düzeltme alanına alıntı eklenemiyor. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...