HAYALDİ GERÇEK OLDU :)

hayırlı olsun tekerine jantına taş değmesin  :)  forum adına tarihi bir paylaşım gerçekten  :D  golf 7 high direğinde yüklü ağırlık 35-41 geçer. ekonomik 35-35, konfor için 32-32.

ben her daim 34-34 vuruyorum zıplama ya da konforsuzluk bam güm olmuyor benim için 

Gule gule kullan Bulent Hocam

Kapi'da ne yaziyo basinc, bende 30 yaziyodu, 30'la memnunum var biraz kayip ama kafaya takilacak kadar değil bende.

@HONEY hocam, senin adına sevindik. 

tekerine taş değmesin. 

önce 33 yap, birkaç gün dener olmadı 32 

Hayırlı olsun çok güzel görünüyorlar, iyi günlerde keyifle kullanın hocam.

Abi ilanını gördüm instada [emoji106]
Şükür kavuşturana. Çok ince çok güzel durmuş [emoji112]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ooo

hayırlı olsun..  maşallah 🧿 

cıncık gibi olmuş..

@HONEY Hayırlı olsun güle güle kullan. Bende 16 Hita jant 32 psi yapıyorum konforlu oluyor.17 jantta bende geçmek istiyorum ama yol sesi ve konfor kaybından pişman olurum diye karasız kalıyorum 

Bugun vakit olduda sonunda@muhammedakgunes büyük yardimlari sonucu Dijonlarima kavuştum

Lastikcide kontrol ettirdik hiç bir sorun yok dedi işini güzel yapan bir yer denk geldi adam işin sonunda lastiklerin basincini teypden bile set etti

34 psi on-arka olarak cok mu acaba

Rot-balans yaptırıp taktirdim

Ilk izlenimlerim lastik sanirim biraz kösele ayakkabi gibi konfor kaybini ve yol sesini alıyor oldum

Uzun yola çıkıp test etmek lazim uğultu cok olursa pirelli p7 cinturato ları satıp daha konfor ve ses odaklı bir lastige geçebilirim ama hemen degil

Foto Muhammedim eseri :)

Ekli dosyayı görüntüle 37185
Hayırlı olsun hocam,  baklava.xls 'ye eklendiniz 

Hayırlı olsun Bülent hocam,

Yalnız buna spor yay ister mi ne  :D

Abi güle güle kullan çok yakışmış. Ben de 17" dijonla Şehiriçi 32 uzunyol 34 yapıyorum memnunum.

Geri
Üst Alt