HAYALDİ GERÇEK OLDU :)

Hayırlı olsun Bülent abi taş değmesin  on numara olmuş[emoji4]
Tesekkur ederim örttttmenim

Amin cümlemize

çok güzel oldu hocam , kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah 
 senin fotoğrafta tam aday adayı fotoğrafı olduğu için böyle bi şey yapasım geldi [emoji3] 
Emeklerin çok tekrar tekrar teşekkür ederim

Seni de basin yayin bölümü müdürü yaptim partimizin

[mention=11839]HONEY[/mention]
hayırlı olsun. 34 fazla geliyor. Şöyle j farlı arka led stoplu fotoğraf atmayın lütfen [emoji2960]
Tesekkur ederim hocam

Evet 32 indirecegim

Bizimki bisey mi adamlar icerden foto çekiyor sanki kokpit uzay mekiği gibi onlar da çekmesin yoldan cikariyorlar bizi

Hayırlı olsun Bülent bey, Pirelli p7 ses konusunda iyi değil, ıslak zeminde mükemmel. Goodyear veya Continental grubundan 68 desibellik bir lastik yol sesini azaltır, davlumbaz ve çamurluk izolasyonu da sesi azaltır.
Hocam bey demezsek sevinirim

Ses konusu evet uğultu hissettim aksam yollari yikiyorlardi ıslak zeminde sert fren yaptim başarılı geldi

Izalasyon işi beni aşar

Tesekkur ederim

34 psi on-arka olarak cok mu acaba

Rot-balans yaptırıp taktirdim
Hayırlı olsun. 34Psi gayet iyi. Daha düşük yaparsanız konfor artar ancak
Fren mesafeniz olumsuz etkilenir. Ayrıca lastik yanaklardan çabuk çatlar.

Anlamadığım lastikçi sadece Balans ayarı yapar, sizin lastikçi ROT ayarı da yaptığına göre aynı zamanda öndüzenci :)

2023 yılında oyumu sana vereceğim:)
[emoji3478] hayırlı olsun diyorum ebat 17-18” fark etmez 32 her zaman iyidir diğer türlü sürekli zıplarsın...
Ooooo ustadim kaptım oyu kesin benim 2023 de başgann

Otv kdv sıfıra indirecegim vaad ediyorum ( yerseniz )

32 indirecegim en kısa sürede

Tesekkur ederim

Hayırlı olsun.

Baklava sayacı devrede[emoji4]
Teker yamuk mu ne?[emoji23]
32 iyidir. Elbette 16 janttan sonra sert gelecek ama siz 34 basın 1-2 gün sonra 32'ye ayarlayın yumuşak gelir.  

Sagolasin hocam

Baklava listede son siradayim

Her yeri yamuk

Hic ugrasmiyim direk 32 psi yaparım

hayırlı olsun tekerine jantına taş değmesin [emoji4] forum adına tarihi bir paylaşım gerçekten [emoji3] golf 7 high direğinde yüklü ağırlık 35-41 geçer. ekonomik 35-35, konfor için 32-32.
ben her daim 34-34 vuruyorum zıplama ya da konforsuzluk bam güm olmuyor benim için 
Tesekkur ederim hocam

Haha herkes kurtuldu benden rahatladı evet o yüzden tarihi bir gun forumun kurtulus tarihi olarak not düşelim

Konfor oncelikli o yuzden 32 yaparim

Az yaksin diye 35 beni mutsuz eder zıp zıp

Gule gule kullan Bulent Hocam
Kapi'da ne yaziyo basinc, bende 30 yaziyodu, 30'la memnunum var biraz kayip ama kafaya takilacak kadar değil bende.
Tesekkur ederim ustadim

Kapı epey düşük yazıyordu sanirim net hatırlamıyorum
32 de mutlu etmezse 30 mi düş diyorsun

Geri
Üst Alt