HAYALDİ GERÇEK OLDU :)

wayyyyy abim hayırlı uğurlu olsun, çizme sakın... [emoji3] 
Tesekkur ederim ustadim

Nazarlik cizigi var zaten bir tanesinde isallah daha fazla olmaz

@HONEY Bülent hocam, tek kelimeyle harika görünüyor ☺️ İyi günlerde kullanın inşallah.  Resme bayıldım, oylar size 

[mention=11839]HONEY[/mention] Bülent hocam, tek kelimeyle harika görünüyor [emoji3526] İyi günlerde kullanın inşallah.  Resme bayıldım, oylar size 
Tesekkur ederim hocam

Ooooo simdiden adaylığımı aciklayayim o zaman

Bugun arac lastikler isinmadan eve 800 metre uzakliktaki her zaman gittigim shell benzincide lastik havalarını indirim dedim

Lastikci 34 bastım demisti ama hepsi 36 cikti ya lastkcinin ya da benzincinin pompa hatalı

32 indirdim hepsini hemen yakındaki yerde yikamaciya gidip yikattim hepsi 1 km mesafe icinde oldugundan henüz farki anlayamadım

d90bbb11f87ff0eb093be115b555c112.jpg

@HONEY Bülent hocam çoğu benzinlikteki hava pompaları hatalı sonuç verir. Lastikçinin bastığı daha makbuldür genelde. 32 yaparak iyi yapmışsınız. 

Darısı bana o zaman Bülent hocam hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız  :sofor:

[mention=11839]HONEY[/mention] Bülent hocam çoğu benzinlikteki hava pompaları hatalı sonuç verir. Lastikçinin bastığı daha makbuldür genelde. 32 yaparak iyi yapmışsınız. 
Kesinlikle hocam her zaman gittigim shell benzinci

Eve yakin iyi bir lastikci var Artvin ticaret orayada gidip saglamasini yapacağım

Bakalim fark var mi arasinda

Bugun arac lastikler isinmadan eve 800 metre uzakliktaki her zaman gittigim shell benzincide lastik havalarını indirim dedim

Lastikci 34 bastım demisti ama hepsi 36 cikti ya lastkcinin ya da benzincinin pompa hatalı

32 indirdim hepsini hemen yakındaki yerde yikamaciya gidip yikattim hepsi 1 km mesafe icinde oldugundan henüz farki anlayamadım

@HONEY  hey 🧿 çok yakışmış...  lasitklerin basıncı 32 herzaman idealdir... 

Geri
Üst Alt