2016 model fiyat listesi

KabileReisi dedi:
Yoksa Golf 8 hayal olarak kalacak :D
bence Golf 8 ile her şeyi 8'lesinler. Örneğin 2018'in 8. ayında tanıtılsın. Dsg 8 ileri olsun. 8 farklı renk ve motor seçeneği olsun. Ve aracın fiyatı 8*10 milyardan başlasın (en boşu ama).  s=s20

snoppy dedi:
Yoksa Golf 8 hayal olarak kalacak :D
bence Golf 8 ile her şeyi 8'lesinler. Örneğin 2018'in 8. ayında tanıtılsın. Dsg 8 ileri olsun. 8 farklı renk ve motor seçeneği olsun. Ve aracın fiyatı 8*10 milyardan başlasın (en boşu ama).  s=s20
Hocam Buraya yazıyorum golf 8 çıktığında bakarız.

Bence boşu kesinlikle 80den fazla olacak :)

Böylelikle benim xenon plus u led hayal oldu.2 ay sonra yine zam olur bunlada pasifik renk s.konfor paket gider...

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arfkync dedi:
vw tarihinde yüzde 8-10 lara yakın bir indirim yaptımı? hatırlamıyorum. tahminde etmiyorum..çünkü kasım ayında elinde araç kalmayan vw şuan ocak ayında aynı yılın aracını showroomlara getirememiş bile..emisyon vs skandallar dünyada çok etkilesede bizde azıcık tesir etmiş..çünkü skandaldan sonra 2 kere zam yapıldı.esas meseleye gelince çok düşünmek taşınmak bazen yersiz, eldeki bir komşudaki ikiden daha yeğdir derler, bence de o 99700 tl olan 1.6 tdi dsg hig aracı 91 000 tl ye almak büyük bir şanstı benim için değerlendirdiğim içinde memnunum çünkü şuan istesem araç yok sipariş etsem fiyatların ne olacağı belli değil. ha hayatım boyunca en sevmediğim şey fırsatçılık olmuştur..aha arabam zam yaptı diye sevinmiyorum aksine ülkemin para birimi milli hasıla irtifa kaybediyor diye üzülüyorum..allah alana da alacak olana da ülkemizde binene binecek olanada yardım etsin..ufak bir hesapla araç kontak açmasa 300 tl masrafı var aylık ;) ha benim şahsi kanaatim bu dakkadan sonra zaten iyi şeyler olacağını beklemiyorum ama ..umarım çok çok daha vahim olmaması..herkese saygılar.
harika bir yorum dibine kadar katılıyorum ;)

Günaydın arkadaşlar,

1.2 comfort'a 2900 tl zam yapılmasının sebebi connectivity packege ve ön-arka park sensörlerinin standart yapılmasıdır heralde değil mi ?

1.4 highline da sanırım donanım değişikliği yok denilmişti ona da 1300 tl zam gelmiş.

Ayrıca ben 1.2 comfort sipariş verirken sürüş konforu ekletmiştim.Şu an park sensörleri standart olunca benim araç fiyatından bunu düşmeleri lazım değil mi ?

İlerde bırakın ful donanımlı araba almayı araba almak hayal olacak.. Maaşa gelen zaman 200 tl arabaya gelen zaman heryıl 3000 tl civarı.. Oran orantı bile şaşar bu duruma.. Araclarımıza gelen zama sevinmek mantıklı degil ülkenin ekonomisi batıyor sevinecek yanı yok zamların..  Euro dolar aldı gidiyor.. Bnce düşmesi icin dua etmeliyiz zira karlı çıkan herzaman firmalar oluyor.. Arabam değerlendi diye bişey yok.. 4 sene sonra araba değişsek heralde golf 110 bin tl olacak acaba maaşımıza 500 tl zam gelmiş olurmu eoru 4 tl den düşük olurmu bunları düşünmeliyiz...

diğer modellerde durum nedir acaba sabit kur fln ?

@necokyar86

Sürüş konfor değil de ön-arka park sensörleri standart olmadı mı ? Sürüş konforda hız sabitleyici de vardı.

Eski araçların değerini koruması açısında iyi olmuş. 2 haftalık araçtan 4 bin tl fiyat kıran olmaz artık  8D

@necokyar86

Comfort'a opsiyon olarak eklettiğim sürüş konfor şu an standart oldu yani.

Benim bunda kar/zarar ım olur mu peki ?

Emrah dedi:
@necokyar86

Comfort'a opsiyon olarak eklettiğim sürüş konfor şu an standart oldu yani.

Benim bunda kar/zarar ım olur mu peki ?
hocam siz istesenizde sürüş konfor paketini ekletemiyceksiniz standart pakette mevcut zaten!2016 comfortline  araca şuan itibariyle 2900 zam geldi vw deki abiler aklısıra sürüş konfor paketini standart yaparak sevimli göründüklerini sanıyolar aksine bu zammın içine gayet güzel bir şekilde yapıştırmışlar bu opsiyonun fiyatını..siz istesenizde sürüş konfor paketini ekletemiyceksiniz

@necokyar86

Kasım ayında sipariş vermiştim ben ama.. opsiyon olarak ekletmiştim sürüş konforu.. gerçi araç henüz üretime girmedi ama.

Geri
Üst Alt