2016 model fiyat listesi

Comfortline standart donanımda hız sabitleyici yok. Ön arka park ve bağlantı paketi var. Canlı Desteğe sordum.

Geçen sene bu zaman 1.6 tdi highline 80 falandı sanırım çünkü şubatta 81100 olmuştu şu an 5 beygir farkla 91300  s=bye2

necokyar86 dedi:
@necokyar86

Sürüş konfor değil de ön-arka park sensörleri standart olmadı mı ? Sürüş konforda hız sabitleyici de vardı.
satış temsilcim hız sabitleyicisininde standart olduğunu söyledi
Bugün st ile görüştüm hız sabitleyici standart değil.Sadece ön-arka park sensörleri standart olmuş.Yarın araç için fiyat gönderecek bana.İndirim olarak da en fazla %4 falan yapılabilirmiş şu an için.

Emrah dedi:
@necokyar86

Sürüş konfor değil de ön-arka park sensörleri standart olmadı mı ? Sürüş konforda hız sabitleyici de vardı.
satış temsilcim hız sabitleyicisininde standart olduğunu söyledi
Bugün st ile görüştüm hız sabitleyici standart değil.Sadece ön-arka park sensörleri standart olmuş.Yarın araç için fiyat gönderecek bana.İndirim olarak da en fazla %4 falan yapılabilirmiş şu an için.
evet hocam haklısınız şimdi bnde aradım st yi söyledim durumu haklısınız ben size yanlış bilgi vermişim diyor.adamlar hakkaten çok rahat sanki ekmek domates satıyo bu kadar olmaz. s=s20

Sürüş konfor paketi değil, sadece ön - arka park sensörleri standart oldu. Ayrıca bluetooth da standart hale geldi. Kesin bilgidir ;)

Sürüş konfor paketi liste fiyatı 1.520 TL idi, bunu nasıl ayırmak lazım bilmiyorum ama yarısı cruise control olsa, bluetooth paketi ise 400 TL, demek ki 1.100 - 1.200 TL bir donanım ekleyip 3.000 TL zam yapmışlar. Reel zam 1.800 - 1.900 TL olarak gerçekleşmiş.

Ön arka park sensörü 1.000 TL mi olarak değer bulmuş?

550 TL cruise control için çok ucuz, nesini ek donanım paketi yapıp fiyatlayacaklar anlamadım, tam tersi olmasın bu fiyat dağılımının?

2016 Comfortline donanımda cruise control fiyatı 1.200 TL, kesin bilgi.

GG dedi:
Benim araç da sürüş konfor olacağından dolayı anahtar teslim fiyatından 1200 tl mi düşürülecek ?

Aracı beklemek ayrı dert,bir de bu tür sorularla kafayı meşgul ediyoruz sürekli :)

Emrah dedi:
Benim araç da sürüş konfor olacağından dolayı anahtar teslim fiyatından 1200 tl mi düşürülecek ?

Aracı beklemek ayrı dert,bir de bu tür sorularla kafayı meşgul ediyoruz sürekli :)
Hesaplama yöntemlerini bilmiyorum ama bence 320 TL düşer :)

@GG

Sürüş konfor şu an 1520 tl sizde hız sabitleyici 1200 olacak diyorsanız eğer 320 tl düşürülmesi mantıklı :)

Yalnız şöyle bir durum da vardı.

Sadece ön-arka park sensörlerini eklettiğin zaman 880 tl

Sürüş konforu eklettiğin zaman ise 883 tl

Tabi bunlar net fiyatlar. Yani sürüş konforu alarak hız sabitleyiciyi çok ucuza getirebiliyordun.. böyle de bir saçmalığı vardı doğuşun.

Emrah dedi:
@GG

Sürüş konfor şu an 1520 tl sizde hız sabitleyici 1200 olacak diyorsanız eğer 320 tl düşürülmesi mantıklı :)

Yalnız şöyle bir durum da vardı.

Sadece ön-arka park sensörlerini eklettiğin zaman 880 tl

Sürüş konforu eklettiğin zaman ise 883 tl

Tabi bunlar net fiyatlar. Yani sürüş konforu alarak hız sabitleyiciyi çok ucuza getirebiliyordun.. böyle de bir saçmalığı vardı doğuşun.
Donanım karmaşası :)

Şunu öğrendim, başka marka araç alacaksan oturup çatır çatır pazarlık yapmalı. Ancak VW alacaksan böyle bir şansın yok, bunun yerine hazır bir araç kovalamak lazım, aracın kaparosunu vermiş ancak alamamış, kredisi çıkmamış vs gibi. Tabi böyle araçlar sistemde uzun süre beklemiyor, bunu kovalamak ve satışçılarla diyalog kurup haber vermelerini sağlamak lazım.

Bunun dezavantajı bire bir istediğin paketler olamayabilir ancak aracı beklemezsin ve fiyat artışından da etkilenmezsin, o aracın faturası kesilmiş olur zaten.

Geri
Üst Alt