2016 model fiyat listesi

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
İlk kez bizde

2016 model fiyat listesi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne olacak bu ülkenin hali bizim maaşlar yerinde sayıyor ev almak hayaldi arabada artık öyle iyiki zamanında almışım şuan midline bile alamazdım herhalde

Sent from my iPhone using Tapatalk

vay be. 1.4 125 comfortline manuel 71.700 TL olmuş. ben aracı teslim alırken 6 ay önce highline liste fiyatı 73.700 dü. ama bakıyorum ki kazancım aynı. ve ben şu an araba almak istesem highline alamam resmen.  &o

Secim döneminde euro 3.4 lerdeyken bu zamları yaptılar euro düştü fiyat aynı + zamlı. Valla helal olsun...

@silvershadow

Murat Hocam gene usta gazeteciliğini göstermiş ve bombayı patlamış  :) Aslında bu Euro ve Dolardaki artışın habercisi sadece bunlar bir önlem.Çok büyük finansal güce sahip firmalar boşa adım atmazlar Forward Rate ile kendilerini garantiye alıyorlar.Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan ve 3 haneli rakamlardaki milyar dolar nakit parası olan bir firma ülkemizdeki 6 aylık kur değerini dolar için 3.50 den aldığını üzüntüyle söylemek isterim.Son 2 yıldaki kur değerini çok yakın olarak tutturduklarınıda belirtmek durumunun vahametini gözler önüne sermektedir.

SAYGILARLA

RockandRage dedi:
@silvershadow

Murat Hocam gene usta gazeteciliğini göstermiş ve bombayı patlamış  :) Aslında bu Euro ve Dolardaki artışın habercisi sadece bunlar bir önlem.Çok büyük finansal güce sahip firmalar boşa adım atmazlar Forward Rate ile kendilerini garantiye alıyorlar.Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan ve 3 haneli rakamlardaki milyar dolar nakit parası olan bir firma ülkemizdeki 6 aylık kur değerini dolar için 3.50 den aldığını üzüntüyle söylemek isterim.Son 2 yıldaki kur değerini çok yakın olarak tutturduklarınıda belirtmek durumunun vahametini gözler önüne sermektedir.

SAYGILARLA
Değerli Hocam,

Tam bir ekonomist gibi profesyonel bir değerlendirme olmuş.

Yorumlarınıza kesinlikle katılıyorum.

Bu yazan değerlere almayacak kimse eğer kurda anormal bir artış olmazsa.yine yüksek indirim sezonu devam edecektir. Hem müşterisi indirim aldım diye kendi kendine sevinecek hem de kendisi kâr etmeye devam edecek.

R için kur avantajı olarak 2.90 a sabitlenmiş...  s=s15

Moderatör tarafında düzenlendi:
benim araba 3 bin yemiş vay anasını dostdrive da kalktı iyiki almışım vaktinde

Opsiyonel donanım listesini de sordum.

Henüz belli değil yanıtı aldım.

Ama listenin sonuna bakarak değişiklik olmayabileceğini de düşünüyorum.

silvershadow dedi:
Opsiyonel donanım listesini de sordum.

Henüz belli değil yanıtı aldım.

Ama listenin sonuna bakarak değişiklik olmayabileceğini de düşünüyorum.
ben de onu soracaktım, cam tavan ve metalik renk değişmediğine göre...

sitede dost drive'ın 2016 modellerde %3 olduğu yazıyor, %2 de bayi indirimi olsa, hala %5  indirim var diyebiliriz...

Murat kardeşim sitede yok bu yeni fiyatlar, hakikaten bravo araştırmacı gazeteciler gibisin :)

highline 86.800 den 88.200 olmuş, ben %2 bekliyordum daha az olmuş

%5 indirim olsa 84 'e alınır şu an.. 10 bin tl de opsiyon olsa 94...

magic dedi:
highline 86.800 den 88.200 olmuş, ben %2 bekliyordum daha az olmuş

%5 indirim olsa 84 'e alınır şu an.. 10 bin tl de opsiyon olsa 94...
Hıgline hangi modeli hocam verdiğiniz fiyat.

Sıfır araç almayı düşünenlere allah kolaylık versin,  giderlerin her gün çoğalırken cebe giren para çoğu kişide aynı umarım ileride  daha iyileşir bu durum. Yoksa Golf 8 hayal olarak kalacak :D

vw tarihinde yüzde 8-10 lara yakın bir indirim yaptımı? hatırlamıyorum. tahminde etmiyorum..çünkü kasım ayında elinde araç kalmayan vw şuan ocak ayında aynı yılın aracını showroomlara getirememiş bile..emisyon vs skandallar dünyada çok etkilesede bizde azıcık tesir etmiş..çünkü skandaldan sonra 2 kere zam yapıldı.esas meseleye gelince çok düşünmek taşınmak bazen yersiz, eldeki bir komşudaki ikiden daha yeğdir derler, bence de o 99700 tl olan 1.6 tdi dsg hig aracı 91 000 tl ye almak büyük bir şanstı benim için değerlendirdiğim içinde memnunum çünkü şuan istesem araç yok sipariş etsem fiyatların ne olacağı belli değil. ha hayatım boyunca en sevmediğim şey fırsatçılık olmuştur..aha arabam zam yaptı diye sevinmiyorum aksine ülkemin para birimi milli hasıla irtifa kaybediyor diye üzülüyorum..allah alana da alacak olana da ülkemizde binene binecek olanada yardım etsin..ufak bir hesapla araç kontak açmasa 300 tl masrafı var aylık ;) ha benim şahsi kanaatim bu dakkadan sonra zaten iyi şeyler olacağını beklemiyorum ama ..umarım çok çok daha vahim olmaması..herkese saygılar.

Geri
Üst Alt