2016 model fiyat listesi

Merhaba arkadaşlar,

Aracım üretime girdi.. st bana araç teklifi gönderdi.. indirimli haline araç gelince bakacağız dedi.. şu an için %4'lük bir indirim söz konusu.. teklifi değerlendirebilir misiniz ?

@Emrah

Opsiyonlar çok iyi gerçekten. Ergo koltuk düşünürseniz o da eklenebilir. Bu arada araç gelince yüzde 4 yüzde 8 e de çıkabilir. Yeni kasa diyorlar malum.  :'(

Vw de yaşanan emisyon skandalından sonra fiyatların düşmesi yada zam olmaması gerekir diye düşünüyorum oysaki nisanda aldığım araçla şuan arada neredeyse 10bin tl fark var. İyiki almışım diyorum bu fiyatları gördüğümde sanırım golf almaktan vazgeçerdim. Gerçekten şaka gibi, Yurt dışında bu durum nasıl acaba fikri olan varmı?

@Emrah

Hayırlı olsun.

Şu anda Dost Drive indirimi var, 31 Ocak'ta bitiyor, sonrasında indirim oranları düşecek. Sanırım o yüzden bakarız demiş ;)

Ön arka park sensörleri standart hale geldi 2016 modelde, sizden cruise control farkı alacaklardır. Bunun da 1.200 TL olacağını öğrendim.

Konfigürasyon gayet şık duruyor. Sadece lastik tercihi gözümü korkuttu. Ben standart 205 55 R16 için yarın sabah Continental TS 850 taktıracağım tanesine en uygun 235 TL fiyat aldım. Senin ölçülerinde tanesine en düşük 520 fiyat çıkıyor. Tercih tabi.

Güle güle kullanın.

dtkorkmaz dedi:
@Emrah

Opsiyonlar çok iyi gerçekten. Ergo koltuk düşünürseniz o da eklenebilir. Bu arada araç gelince yüzde 4 yüzde 8 e de çıkabilir. Yeni kasa diyorlar malum.  :'(
Teşekkür ederim.

Aracım bugün üretime girdi.. o yüzden herhangi bir değişiklik şansımız yok :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
GG dedi:
@Emrah

Hayırlı olsun.

Şu anda Dost Drive indirimi var, 31 Ocak'ta bitiyor, sonrasında indirim oranları düşecek. Sanırım o yüzden bakarız demiş ;)

Ön arka park sensörleri standart hale geldi 2016 modelde, sizden cruise control farkı alacaklardır. Bunun da 1.200 TL olacağını öğrendim.

Konfigürasyon gayet şık duruyor. Sadece lastik tercihi gözümü korkuttu. Ben standart 205 55 R16 için yarın sabah Continental TS 850 taktıracağım tanesine en uygun 235 TL fiyat aldım. Senin ölçülerinde tanesine en düşük 520 fiyat çıkıyor. Tercih tabi.

Güle güle kullanın.
Öncelikle teşekkür ederim.

Vw sitesinde dost drive 19 Ocak'a kadar gözüküyor ama.. inş araç geldiğinde daha iyi bir indirim alırız.

Park sensörleri de listede görüldüğü gibi fiyattan düşülmüş sürüş konforu da eklemişler o yüzden hız sabitleyici için ekstra ödemeyeceğim.

* 14 Kasım 2015 – 19 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerli olan Volkswagen Dost Drive kampanyasında, benzinli motora sahip 2015 model Polo ile birlikte 2015 model Passat ve Passat Variant modelleri için %4, diğer 2015 model Volkswagen modelleri için %6, Passat ve Passat Variant modelleri hariç tüm 2016 model Volkswagen modelleri için ise %3 indirim fırsatı sunulmaktadır. Dost Drive kampanyası, 2016 model Passat ve Passat Variant modellerinde geçerli değildir.

2015 modeller için %6 olarak gözüken dost drive 2016 model için %3

Araç şubat ortasında gelecek heralde %3'ü de kaybetmeyiz :)

Belli olmaz VW işi :) Umarım daha iyi olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt